Buried Inside/Tombs/Sun of Nothing @ An Club - 12 Νοεμβρίου

Τα δύο γερά post-metal/sludgecore χαρτιά της θρυλικής Relapse Records στο An Club, τη Πέμπτη 12 Νοεμβρίου!

Τιμή εισητηρίων: ?22 (προπώληση/ταμείο)

Περισσότερες λεπτομέρειες πολύ σύντομα.

Catch the Soap

γαμω τη μανα τους αν δεν τους φερουν θεσσαλονικη (σιγα που θα τους εφερναν δηλαδη για να ειναι τρεις και ο κουκος)

Κάνουν και γαμώ τις κινήσεις και φέρνουν τέτοιο πράμα, και βρίζουμε τις μανάδες τους επειδή δε τους φέρνουν Θεσ/νίκη που δε θα πάει κανείς.

Έλα μωρή ΓΚΡΙΝΙΑ

i luv ΓΚΡΙΝΙΑ

ΚΑΛΗΦΑΣ.

εγώ θα πάω για τους T.B.A. πάντως. πρέπει να ναι καλό συγκρότημα, παντού τους παίρνει τ αυτί μου :!:

:cold:

Καλά, θα μας τρελάνουνε φέτος!!! :smiley: :smiley: :smiley:

TOOOOOOOOOOOOMBS!!!

Φέρτε τους Θεσσαλονίκη στην Υδρόγειο γαμώτο :frowning:

ελα ρε!!!

απιστευτο!!!

μηπως ειναι καιρος και για dillinger escape plan???

Γαμιουνται οι πανελληνιες και οι σπαστικοι γονεις.Buried inside <3 και tombs το winter hours ειναι απιστευτο.Fuck Fuck Fuck

Μιλάμε για ένα εξάμηνο πριν, σοβαρευτείτε.

Χμμμ νομιζεις ειναι ευκολο να πεις σε γονεις οτι θα ανεβεις μια πεμτη 12 νοεμβρη Αθηνα παρατωντας τα φροντιστηρια και πιθανον χανωντας τις 2-3 πρωτες ωρες την επομενη μερα.Τεσπα καπως θα τα βολεψουμε.

BURIED INSIDE την τρελα μου μεσα. Θα παιξουν και αρκετο spoils of failure (οχι οτι μας χαλανε τ’ αλλα, καθε αλλο), τελεια :metal:

αυτες οι καταστασεις αντιμετωπιζονται με punk λυσεις: δεν τους το λες κ ανεβαινεις.

Ενταξει θα γινει η μαχη των μαχων αλλα στην τελικη θα βγω νικητης !

Ωραιο λαηβ θα ειναι αυτο !

Οι Sun of Nothing θα ήταν ωραίο support :slight_smile:

Θα ηταν το ΤΕΛΕΙΟ support.
Δεν ειχα τσεκαρει ποτε για βιδεα των τομπς και επεσα πανω σε αυτο. ------->http://www.youtube.com/watch?v=w-WuxMNOvsA&feature=fvst .Επικο τραγουδι και πολυ ωραιο βιδεο.

καλά άμα σκάσουν και ΣΟΝ έρχομαι στάνταρ.
Με Μπέριντ και Τομπς δεν έχω ασχοληθεί…

Bleedin έλα στάνταρ λοιπον :slight_smile:

Τη συναυλία θα ανοίξουν οι Sun Of Nothing.

Η προπώληση ξεκινάει από τα φυσικά σημεία προπώλησης (Tickethouse, Rhythm Records κ μερικά ακομα που θα ανακοινωθούν σύντομα) από αρχές Οκτώβρη, ενώ είναι ήδη διαθέσιμα μέσω του http://buriedinsidetombsath.eventbrite.com

:bounce::yahoo::vibrate::bounce::yahoo::vibrate: