Burst live in Athens 06/06/09 at Texas Necropolis

Εμένα δε μ’ απασχολεί τόσο η συναυλιακή απόδοση, όσο η ηχητική που επιτρέπει ο συγκεκριμένος χώρος. Κι οι Μεταλλικα να παιζαν, ο ήχος θα πνιγόταν.

Όχι τίποτ’ άλλο, αλλά οι Burst χρειάζονται και τον κρυστάλλινο ήχο αλλιώς θα βγει μάπα η συναυλία. Οι Metallica και να μη γυάλιζε μια χαρά θα πέρναγες.

για πάρτε θέσεις σιγά σιγά… :!:

http://www.ligx.de/events/1416-european-tour/stage

μαλακα γαμω!!!

τωρα παιζει???

πορωση!!!

Παμε ρε Ιmmateria!!!

έτσι ρε μλκς!!!

λίγο τα καθαρά φωνητικά με χαλάνε αλλά μέγιστη καύλα ε.

Ειναι λιγο φαλτσος ρε γμτ. Το Immateria το σκοτωσε εντελως.

Δε βαριεσαι, μπορει να τυχαμε σε κακη μερα.

μαλακα τι ψωφιο κοινο ειναι αυτο???

αντε να ρθετε ελλαδα να γουσταρουμε παλι!!!

Δεν παιζει να αλλαξει ο χωρος της συναυλιας??η ειναι νωρις ακομα??

ετσι!!!

converge!!!

γαμω!!!

A, και λέω πού το ξέρω το κομμάτι…

Έτσι θα μεταδοθεί και η συναυλία από το Texas? Xa xa!

Γαμώτο, πρόλαβα μόνο το τελευταίο από Burst…

Θενκς dude!

παίδες, και σήμερα το ίδιο λάηβ. σπεύσατε.

έχωσα lazarus bird μετά από αρκετό καιρό. είναι φοβερό ν αφήνεις έναν δίσκο πάνω που τον έχεις “μάθει” και να τον βάζεις μετά από καιρό. τον ρουφάς όλον, άνευ παρεξηγήσεως.

Επαναφερω στην επικαιροτητα διοτι μενει ενας μηνας σχεδον και δεν εχω καμια πληροφορια για την τιμη η για τα σαπορτ?Κανα νεο εχουμε??Ρε μηπως ακυρωθηκε ?

Απ οτι ακουσα (προσφατα) το λαιβ θα γινει κανονικα. Απλα αργουν να το ανακοινωσουν.

Κι εγώ χτες είχα μια συζήτηση και άκουσα ακριβώς το ίδιο.

στο myspace τους το εχουν ανακοινωσει

Με αυτό εδώ τι γίνεται τελικά? Υπάρχει η ανάρτηση στο Site τους και απόσο είδα να λένε άλλοι και στο Myspace αλλά ούτε αφίσες βλέπω, ούτε καμιά επίσημη ανακοίνωση από διοργανωτή και στο Texas που ρώτησα δεν ξέρουν στην τύφλα τους. Τους βλέπω να ρχονται και να παίζουν σε καμιά καφετέρια εκεί κοντά.

Nαι ρε φίλε, το σκεφτόμουν κι εγώ χτες. Τι στο διάλο, λες να το κανόνισαν μόνοι τους? Αν είναι έτσι, θα πρόκειται για παγκόσμια πρωτοτυπία. Ελπίζω να μην παιχτεί στραβή αν παίρνουμε εισιτήρια την ίδια μέρα έξω από το κλαμπ, γιατί νομίζω ότι υπάρχει μια περίπτωση να τους δει αρκετός κόσμος έτσι ώστε να γεμίσει το μέρος.

Το αστείο είναι ότι λίγο πριν το βάλουν στο σάιτ, μου το είχε επιβεβαιώσει μέσω mail μέλος της μπάντας, οπότε οταν ανακοινώθηκε λέω, όλα ΟΚ. Θα του ξαναστείλω μήνυμα κι ελπίζω να μου απαντήσει…

Εχουν ανακοινωθει και τα σαπορτ http://www.last.fm/event/968902

Ο καφες τουλαχιστον , θα πηγαινει με το εισιτηριο ?? …ή τον πληρωνουμε εξτρα ?? #-o …Τι αλλο θα δουμε στα συναυλιακα δρωμενα … 8O …Ασχετο , το Texas ποσο χωραει ??? :-k