Burst live in Athens 06/06/09 at Texas Necropolis

Tελικά όντως οι πιθανότητες ήταν πολλές, η τρύπα αθάνατη όμως…:? (κατακαλόκαιρο προβλέπω θανάτους)

athens show

Posted February 27, 2009.

We’re playing Athens, Greece on the 6th of June. It shall rule hard.

Πληθυσμοί της Ελλάδας! Είμαστε έξοχοι ευτυχείς να αναγγείλουμε μια επερχόμενη συναυλία στην Αθήνα! Στον έκτο του Ιουνίου, θα παίξουμε στην Αθήνα στη λέσχη Texas Necropolis - ελπίδα να δουν πολύς εσείς οι τρελλοί άνθρωποι εκεί.

Date is the 6th of June, the venue is the Texas Necropolis

Everytime we have been to Athens, the shows have been beyond awesome. Did you mention the food? Greek grub RULES!

www.burst.nu

Όπως και να 'χει ολοι εκεί για τη σφαγή! :band:

χααχαχαχαχ αυτοι οι αυτοματοι μεταφραστες κειμενου τα σπανε :lol::lol:

ΕΤΣΙ ΡΕ!!!

Cripple God live!!! :vibrate::bounce::metal::bounce::vibrate:
είμαι ήδη εκεί!!!

Ε,ναι!

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑΡΑ ΜΟΥ

omar lopez
burst
rosetta
nin

οσο παει και γαμαει πιο πολυ το 2009 :!: :!: :!:

Αν δεν έχει τιμή τύπου The Ocean είμαι ήδη εκεί. Και εντέλει θα προτιμήσω να τους δω από Opeth επειδή 1) και οι 2 έβγαλαν δισκάρες αλλά οι μπερστ καλύτερο 2)οπεθ είδα έστω και για λίγο το καλοκαίρι.

Φύγαμε!

αυτα ειναι,λεφτα να εχεις κ βουρ!!!ειμαι ηδη εκει!!

ΝΑΙ
ΝΑΙ ΝΑΙ
ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ

αν και τρυπα και κατακαλοκαιρο
δεν πειραζει

το εισητηριο λαμβανωντας υποψη τις προηγουμενες συναυλιες τους θα ναι παλι λογικο

ελπιζω να μην με τρεχει η δουλεια παλι εκτος αθηνας

και την τελευταια φορα παλι ιουνιο δεν ειχαν ερθει???

Το πακετάκι λέει και Τhe Οcean για την Ευρώπη, να δούμε μήπως ακολουθήσουν εδώ,αν και είναι νωπή ακόμα η εμφάνιση με ATG.

Αυτα ειναι!Αν και θα προτιμουσα κανα gagarin.Βεβαια αν παει καλα η προπωληση ισως και να το μεταφερουν.
Τελος παντων, BURST ρε!

Το texas necropolis το γνωστό? ο τηλεφωνικός θάλαμος?:expressionless:
Ψηνομαι να πάω. Το lazarus bird είναι καταπληκτικός δισκος, θελω να το ακούσω live :slight_smile:

To Origo dimi (αν δε το έχεις ακούσει), εκεί είναι το μεγαλείο των Burst (κατα τη γνώμη μου α?)

Ποιός διοργανώνει το λάηβ? Δε γίνεται Burst + Texas + καλοκαίρι :frowning:

Δεν έχεις και άδικο για το Origo! Για διοργανωτή του live εικάζω Venerate, το έχει ξανακάνει.:-k

Αν είναι όντως Venerate, πρήξτε τους στο myspace να αλλάξουν το venue, είναι καλή εταιρία, θα μας ακούσουν :slight_smile:

Δε το έχω ακούσει. Τόσο καλό? θα το ακούσω οπωσδηποτε:!:

όσον αφορά το χώρο, δεν είναι μόνο ότι είναι πολύ μικρός γενικά. Και η σκηνή είναι απιστευτα μικροσκοπική. Δεν είναι ό,τι καλυτερο για τα συγκροτήματα.

Θεωρώ ότι θα πάει καλά η προπώληση. Έτσι θα αλλάξει σίγουρα. Μακάρι πάντως αυτή η συναυλία να γινόταν Λυκαββητό ή Αττικόν Άλσος. Θα ταν μεγάλη ονείρωξη We watched the silver rain κι από πάνω ο έναστρος ουρανός (παρά να στάζουν τα ταβάνια της υπόγας#-o)

Ωραία!

SPOILEROι Opeth θα παίξουν ΜΟΝΟΙ τους.8)

Ενα Criplple God θα θελα να το ακούσω.[/SPOILER][/SPOILER]

Ρεεεεεεεεεεεεεε, εσείς οι δύο,το χιτάκι είναι ρε το Cripple God, ακούστε άλλες 10 φορές το δίσκο και θα καταλάβετε τι εννοώ!