Opeth live 10 Απριλίου Αθήνα, 11 Απριλίου Θεσσαλονίκη

εγω πηγα χτες tickethouse κ δεν εχουν βγει ακομα…

[FONT=“Arial Black”][SIZE=“5”]BURST.-[/SIZE][/FONT]

Ετσι λενε. Μακαρι.

Πανω που ελεγα πως δε προκειται να ξαναδω τους Opeth. Φτου.

ωπα. μακάρι. τότε θα ρθω κι εγώ (με ίδιο τικετο εννοείται!)

Παλι αλλαζει το πραγμα…

Με όποιον και να ναι εγώ θα πάω.:slight_smile:

Αν είναι με Burst, ωραία, να ακούσουμε και Cripple God.8)

Μην μικρύνουν το setlist, λόγω support όμως.

Αμα είναι και Μπερστ μαζί, το πράμα αλλάζει… 8)

Cripple God λέμε ρε!!!

(Πού να φανταζόμουν πως τελικά θα δω λάιβ και Οπεθ παρότι δε μ’αρέσουν…)

το support support αλλα και το setlist setlist… ολα κι ολα…δε θελω λαλακιες…

33 ευρώ το εισητήριο ε; Αυτό που λέτε για Burst ισχύει; Άκουσα το lazarus bird και μου άρεσε :slight_smile: Θα ήθελα κι αυτούς να τους δω!
Αν και δε με βλέπω να πηγαίνω σε αυτή τη συναυλία, γιατί δεν θέλει να έρθει καμία φίλη μου τελικά και μόνη μου δε πάω… :frowning:

γιατι στο site των opeth δεν γραφει τιποτα???

anyway

γουσταρω αμα παιξουν μαζι τους οι burst
και πιο μεγαλος χωρος και πιθανοτατα καλυτερος ηχος

αν και θα ηθελα να τους εβλεπα μονους τους

we watched the silver rain

1 φορά και μοναδικη εχω πει οτι δεν παω συναυλια επειδη δεν ειχα παρεα. Εχουν περασει πολλα χρονια και ακομα δεν εχω αξιωθει να δω ξανα τον Ozzy solo… Τι θελω να πω; Να πας και να περασεις καλα:):p:wink:

Αλλαγη ημερομηνιας και χωρου για το live της αθηνας. Οποτε θα παιξουν παρασκευη 10 απριλιου στην αθηνα (αντι για 12/4) και σαββατο 11 απριλιου στη θεσσαλονικη.
Δυστυχως η συναυλια της αθηνας θα γινει τελικα στο Κτηριο 56 του ελληνικου κοσμου κι οχι στο gagarin…

Απο που το ξέρουμε αυτό?πέφτει πάνω στους Mono!Damn!

Το λεει και η κεντρικη του rocking αλλα και το site της didi…

Δεδομένου ότι άλλαξε έχει πάει κανείς στον χώρο αυτό; Σε σχέση με το Gagarin πώς είναι; Και γενικότερα σα χώρος τί λέει;

Ο χωρος ειναι το χαλι του το μαυρο.

Χαλια ειναι ο χωρος.Ειναι ιδιος ακριβως με την ξιφασκια στο ελληνικο αλλα σε μικροτερη κλιμακα …απορω πως δεν εχουν καταλαβει ακομη πως αυτες οι μεταλλοκατασκευες δεν κανουν για συναυλιες.
Λογικα, δεδομενου οτι αλλαξε η ημερομηνια, το gagarin δεν θα ηταν διαθεσιμο εκεινη την ημερα.
Παντως εγω μετα την αλλαγη του χωρου θα το σκεφτω πολυ αν θα παω…

Ε σιγά. Κρίμα να χάσεις τη συναυλία πάντως. Κ εγώ κατά πάσα πιθανότητα μόνη μου θα πάω αλλά δεν μου φαίνεται και τόσο τραγικό :stuck_out_tongue:

Εχει δικιο ο gore. Και γω ειχα χασει καμποσα live παλια λογω ελλειψης παρεας αλλα καποια στιγμη εβαλα μυαλο (νομιζω)! Πλεον απλως τους ανακοινωνω οτι θα παω και οποιος θελει ερχεται!! Καλο ειναι να εχεις παρεα αλλα αν δεν γουσταρει κανεις γιατι να μην περασεις καλα εσυ? Eξαλλου στο live δεν θα κοιτας τους φιλους σου… Αν ειναι τους βρισκεις μετα!:slight_smile:

Ο χωρος στον Ελληνικο κοσμο ειναι ο ιδιος με αυτον που επαιξαν οι KREATOR την Παρασκευη:??

Μάλιστα. Μου αρέσουν πολύ αλλά αν είναι τόσο χάλια δεν ξέρω τελικά αν θα πάω… Ίσως δεδομένου ότι είναι πσκ και μετά μεγάλη βδομάδα πάω προς θεσσαλονίκη.

οοο, yes!!!]