Opeth live 10 Απριλίου Αθήνα, 11 Απριλίου Θεσσαλονίκη

Παρασκευή 11 Απριλίου, Αποθήκη Μύλου ? Θεσσαλονίκη
Σάββατο 12 Απριλίου, Gagarin 205 ? Αθήνα

Η προπώληση των εισιτηρίων ξεκινάει στις 26 Ιανουαρίου.

Τιμή εισιτηρίου: 33e

αχαχαχ, ξεφτίλα κλασική στα μέταλ.

Αν παίξουν " κανονικό set" χωρίς μονόλογους του Akerfeldt καλά θα 'ναι.
Α, και να χει μέσα και τπτ από Morningrise φυσικά.

2009…η καλυτερη χρονια για λαιβ!!!

κάτσε, μόνοι τους? :?

Τους εχω δει τοσες φορες και να δωσω και 33 ευρω για να τους ξαναδω? Τραγωδια.

σίγουρο αυτό τώρα??..:-s

εγώ μάλλον θα τα δώσω για να πάρω τα 3 πρώτα και τα damnation & deliverance που μου λείπουνε…

Τους είχα δει το 2006 στο Fuzz…είδα το εισητήριο και τότε έκανε 32 euros…για μένα το Watershed ήταν ένας ακόμα καταπληκτικός δίσκος και αξίζει να τιμηθούν τώρα που βρίσκονται στην καλύτερες στιγμές τους…ανάλογα βέβαια πόσο και τι θα παίξουν θα αποφασίσω…αλλά είναι μεγάλη αγάπη και πιθανώς θα λυγίσω…και 10 του μήνα είναι Mono…Γαμώ τους συνδυασμούς θα είναι αυτά τα 2 live!!πηγή απο που έχουμε?

Newsletter απο την didimusic

Aν ειναι μαζι τους και οι Cynic, οπως και στην υπολοιπη ευρωπαικη τουρνε, επαναθεωρω αμεσα. Το νιουζλετερ δε λεει κατι τετοιο βεβαια. Νωρις ακομα…

Aν και δεν ειμαι κλασσικος φαν τους, θα παω να τους δω αυτην την φορα. Η τιμη καλη ειναι ρε παιδια ενταξει… ενα σαββατοβραδο να βγεις με 2-3 ποτα κτλ λιγοτερα απο 20κατι δεν δινεις

Τέλεια:D ήθελα πολύ να έρθουν!Πριν δεν τους άκουγα και δεν είχα πάει στις προηγούμενες συναυλίες τους.
Τα 33 ευρω μου φαίνονται μια χαρά τιμή αφου πρόκειται για μπάντα που είναι στην ακμή της.

Opeth είναι αυτοί… !!! Τέλεια… ! :smiley:

33 ευρώ για Opeth μόνους τους και στην Αποθήκη;

Νο θενξ :slight_smile:

Με Cynic το πακέτο είναι σούπερ, διαφορετικά βλέπουμε:!:

Αν είναι και οι Cynic αλλάζει το πράμα.

Με Cynic ή χωρίς θα πάμε. Η καλοκαιρινή δόση εννοείται πως δεν μου έφτασε.

αν είναι με cynic είναι οκ η τιμή. αλλά μη διαβάζω ρε παιδιά ότι είναι οκ τα 33 ευρώ για μόνοι τους επειδή είναι στην ακμή τους :lol:. μια δεκαετία και βάλε στην ακμή τους είναι :p.

Έλα ντουντ ασταυτά και πάμε.