Opeth live 10 Απριλίου Αθήνα, 11 Απριλίου Θεσσαλονίκη

Χαλια ειναι ο χωρος.Ειναι ιδιος ακριβως με την ξιφασκια στο ελληνικο αλλα σε μικροτερη κλιμακα …απορω πως δεν εχουν καταλαβει ακομη πως αυτες οι μεταλλοκατασκευες δεν κανουν για συναυλιες.
Λογικα, δεδομενου οτι αλλαξε η ημερομηνια, το gagarin δεν θα ηταν διαθεσιμο εκεινη την ημερα.
Παντως εγω μετα την αλλαγη του χωρου θα το σκεφτω πολυ αν θα παω…

Ε σιγά. Κρίμα να χάσεις τη συναυλία πάντως. Κ εγώ κατά πάσα πιθανότητα μόνη μου θα πάω αλλά δεν μου φαίνεται και τόσο τραγικό :stuck_out_tongue:

Εχει δικιο ο gore. Και γω ειχα χασει καμποσα live παλια λογω ελλειψης παρεας αλλα καποια στιγμη εβαλα μυαλο (νομιζω)! Πλεον απλως τους ανακοινωνω οτι θα παω και οποιος θελει ερχεται!! Καλο ειναι να εχεις παρεα αλλα αν δεν γουσταρει κανεις γιατι να μην περασεις καλα εσυ? Eξαλλου στο live δεν θα κοιτας τους φιλους σου… Αν ειναι τους βρισκεις μετα!:slight_smile:

Ο χωρος στον Ελληνικο κοσμο ειναι ο ιδιος με αυτον που επαιξαν οι KREATOR την Παρασκευη:??

Μάλιστα. Μου αρέσουν πολύ αλλά αν είναι τόσο χάλια δεν ξέρω τελικά αν θα πάω… Ίσως δεδομένου ότι είναι πσκ και μετά μεγάλη βδομάδα πάω προς θεσσαλονίκη.

οοο, yes!!!]

Μια χαρά ήταν το Gagarin…έπεφτε και κοντά!
Πρέπει πάλι να ξενιτευτώ δηλαδή?δεν είναι ζωή αυτή…:(:frowning:

Αυτο ηταν για τον χωρο?

Ακομα χειροτερα δηλαδη. Σκατα…

θα πήγαινα αν γινόταν στο gagarin,δεν είναι από τις μπάντες που θέλω διακαώς να δω φέτος,αλλά δεν δίνω για να τους δω στο κουτί σολομού…


Now playing: Anathema - Flying
via FoxyTunes

Εσένα νόμιζα ότι δε σου άρεσαν…:-k

Μα καλά πόσο χάλια είναι ο χώρος δηλαδή?:?

Πολύ χάλια αλλά το καλό για τους κοντούς είναι οτι έχει κάτι σιδερένια στο πλάι και μπορούν να ανέβουν σε αυτά και να βλέπουν :stuck_out_tongue:

Για μένα είναι διπλό το κακό καθώς gagarin θα γουσταρα 100 φορές περισσότερο αλλά και κυριακή που ήταν αρχικά βόλευε…τώρα Παρασκευή πέφτουν πάνω σε άλλο live και κατα 99% θα παραβρίσκομαι σε εκείνο και όχι στους Opeth…Σκατά τα κάνανε!!:frowning:

ναι δεν τρελένομαι είναι η αλήθεια,αλλά μου αρέσει να βλέπω συγκροτήματα και ας μην μου αρέσουν.
αλλά τώρα που δεν γίνεται στο gagarin δεν θα πάω.


Now playing: Flogging Molly - The Worst Day Since Yesterday
via FoxyTunes

ρε παιδια αν ειναι να δωσει καποιος περισσοτερες πληροφοριες για τον χωρο… γιατι δλδ ειναι χαλια??
και αν οντως δεν λεει… ε τοτε να κανουμε ταξιδακι προς τα πανω…:smiley:

από εμπειριά Helloween/Gamma Ray ο ήχος ήταν χάλια και δεν είχε καθόλου καλό εξαερισμό…+ είναι στου ντιαόλου τη μάνα…


Now playing: Great Big Sea - Lucky Me
via FoxyTunes

Σκέψου ένα μεταλλικό κουτί σε μεγένθυση. Ασε που για να το βρεις πρέπει να είσαι ιχνηλάτης.

Ταξιδακι χωρις δευτερη κουβεντα!Εγω εκτος κι αν ερθουν με burst που λεγανε τα παιδια παντως δεν παω.

Επισης ας αλλαξει κανας μοντ την ημερομηνια στον τιτλο…

Παίξανε για 1η φορά live τα Credence, Hessian Peel στην Στοκχόλμη, πριν 4 μέρες.
Και επανέφεραν το Leper Affinity.

Η αλλαγη χωρου ειναι αρκετα ξενερωτικη, το γαγαριν ηταν ιδανικο για μενα, αλλα το εχω αποφασισει.
Ισως να μαι και Σαλονικη και να τους δω εκει.

Ε όχι ρε δηλαδή δεν παίζεται αυτή η γκαντεμιά. 10 Απριλίου θα είμαι Θεσσαλονίκη, 11 πάω Αθήνα και 12 ξαναγυρνάω Θεσσαλονίκη, λίγο έλεος :frowning:

Και εγώ θέλω να πάω στους Opeth, αλλά με έχετε απογοητεύσει με αυτά που λέτε για τον χώρο. :-kΤόσο χάλια; Είναι και αρκετά τα λεφτά για αυτό ρωτάω. Δεν τους έχω όμως δει ποτέ…