Callisto - Providence

Λοιπον,σε 20 μερες θα βγει και ο νεος τους δισκους αλλα εχουν ανεβασει στο myspace τους 2 νεα κομματια και ειναι φανερη η αλλαγη που πραγματοποιουν με την εισοδο και του νεου τραγουδιστη.Εμενα προσωπικα μου αρεσε
αρκετα το Drying Mouths in a Gasping Land.Αν και απο τι φαινετε το νεο cd θα ειναι αρκετα διαφορετικα απο τα προηγουμα αριστουργματα.

Ακουστε τα νεα τραγουδια απο δω http://www.myspace.com/callistochaos
Καλα το artwork φοβερο

:bounce: :vibrate: :bounce: :vibrate: :bounce:

Mπαινω myspace τρεχοντας λεμε!!!
Ειχα ξεχασει οτι βγαζουν αλμπουμ φετος!

Τσεκαρε και το αρτγουρκ.Το εχουν ποσταρει στο μλογκ τους.Επαθα πλακα οταν το ειδα[Θα το εβαζα και στο τοπικ αλλα δεν ηξερα πως:P]

Πω νταξει!Εφυγε παραγγελια δισκογραφια! 30 ευρω τα 3 αλμπουμ και μονο 5 ευρω τα εξοδα αποστολης.
Α ρε Φινλανδια ! Μπες στο τοπικ με τα artwork σε λιγο.Το εξωφυλλο και εδω.

Τους είχα ξεχάσει τούτους και βγάζουν δίσκο την ημέρα των γενεθλίων μου :smiley:
Άκουσα τα κομμάτια. Δεν είναι κακά αλλά δεν είναι Noir [-X
Το artwork άψογο. Και του βινυλίου ήταν ωραίο.

Ενταξει με 2 κομματια δεν μπορουμε να κρινουμε τον δισκο αλλα και εγω ειμαι επιφυλακτικος οσο αφορα την αλλαγη υφους που προσπαθουν να πετυχουν.Βεβαια αυτο δεν ειναι απαραιτητα κακο καθως ειναι πολυ πιθανο να δουμε ενα καταπληκτικο δισκο.Εξαλλου καλιστο ειναι και με 2 εξαιρετικα σιντι ο πηχης εχει ανεβει αισθητα.
Προσωπικα μ’αρεσε πιο πολυ το true nature unfolds:P

Ανέβηκε όλο το άλμπουμ στο myspace τους… Πολύ ωραίο το rule the blood. Σε γενικές γραμμές δεν είναι άσχημο :slight_smile:

Μια φορα που το ακουσα στο myspace καλες εντυπωσεις μου αφησε…

θα το ξανακουσω και θα επανελθω

Ρε, είναι πολύ καλό…Φοβερή ατμόσφαιρα και συναίσθημα. Βγάζουν πόνο και οργή.
Καλή φωνή ο καινούργιος και νομίζω οτι τους πάει πολύ, αλλά, ίσως να ήθελε λίγο περισσότερη οικονομία στα φωνητικά.
Θέλει και άλλες ακροάσεις :slight_smile:

Κρατιεμαι να μην το ακουσω γιατι ψηνομαι να τσιμπησω και τα 3 αλμπουμακια τους πακετο.
Θα δουμε…

2 σελιδες μονο?
περιμενα κλασικο και -λογικο εν μερη- κραξιμο για το “ξεπουλημα” .

__Πέρασα απ’ το MySpace τους…

__Τους άκουσα πρώτη μου φορά και μου άρεσε αυτό που άκουσα. 8) Πάτησα το play και πριν το καταλάβω είχα ακούσει όλα τα τραγούδια που έχουν ανεβάσει. Δυνατό και ταυτόχρονα χαλαρωτικό. Χμμμ! Ενδιαφέρον! :slight_smile:

απλα νομιζω πως το καλυτερο review που εχω διαβασει για το album ειναι εδω

Ξεπουλημα ειναι παιδια,μην σας ξεγελανεεε…