Cancer Bats live @ Six D.O.G.S Athens

Ανακοινώθηκε σαν ψέμα πριν απο λίγο. Ετοιμαστείτε…

presents:

CANCER BATS
Τρίτη 12 Ιουνίου @ Six D.O.G.S , Αθήνα.

More info soon…

Τση πόρνης θα γενεί!

Θα καεί το πελεκούδι αμώ το σίστο μου!!!

ιούνιο… πω μακάρι να βολέψει να κατέβω!!!

καλοοοοο ε?

kvelertak kai cancer bats mesa se peripou mia vdomada 8O
trelenomaiiiii

σφαλιάρα No1

σφαλιάρα Νο2

και ένα αδερφικό μπουκέτο

Άμα έχω έρθει Αθήνα μέχρι τότε, προφανώς θα τιμήσω… Τους είδα πέρυσι (αν και σε φεστιβάλ) και ήταν πολύ καλοί.

Πάρτε και promo teaser για το live

χαχαχα

κορυφαίο!

Bump!

Αντε μωρε κουνηθειτε! Σε 2 μερες θα γινει χαμουλης!
Θα ερθει κανεις ή μπα;

Θα πέσουν κορμιά αύριο!

OΛΕΘΡΟΣ

Πραγματικα πανικος! Απο τις πιο ενεργητικες μπαντες που εχω δει ζωντανα. Παιζει o τραγουδιστης και ο μπασιστας να εχασαν 2-3 κιλα απο το κοπανημα. Ειχαν παρα πολυ καλη επικοινωνια με το κοινο και συνεχως ευχαριστουσαν τον κοσμο που παρευρεθηκε στο λαιβ. Τα εδωσαν ολα, επαιξαν αρκετη ωρα (ποσο κοπανημα να αντεξει κανεις;), ακουσαμε κομματια απο ολους τους δισκους (ικανοποιητικο σετλιστ) και γενικα τα ΓΑΜΗΣΑΝ ΟΛΑ. Συνεχεια stage diving απο κοινο και τραγουδιστη. Ο κοσμος πολυ ενεργητικος, ωραιο ξυλο και πολυ τραγουδι! Στο τελος εκανε και μια βουτια ο Liam στα ντραμς και τα ισοπεδωσε ολα. Την επομενη φορα που θα ξαναρθουν θα ειμαι σιγουρα μεσα!

Το σαπορτ αρκετα καλο, εκανε καλο ζεσταμα. Ειχαν αρκετα καλες συνθεσεις, απλα πολλα κομματια που θυμιζαν διασπαρτες ιδεες απο Down, Kylesa, κλπ. Γενικα καλο συγκροτημα, με πολυ καλο τραγουδιστη και ντραμερ (ο οποιος φοραγε και μπλουζακι EHG :D)

Υ.Γ: Αφου πορωθηκατε τοσο πολυ με το κοινο ρε μαλακες Cancer Bats, ελπιζω να ερθετε ξανα συντομα απο τα μερη μας :stuck_out_tongue: