Candlemass + Grand Magus 3 Οκτωβρίου στην Αθήνα

ΙΙΙΙΙΙΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! Θα μαστε εκεί και δεν θα αφήσουμε τπτ όρθιο!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ξανάρχονται!!! :drunk::vibrate::vibrate::vibrate::yahoo::yahoo::yahoo:

3 Οκτώβρη, Θεσσαλονίκη Principal
4 Οκτώβρη, Αθήνα

http://www.candlemass.se/candlemass/tours/

Ω, ρε, μάνα, Amorhis, Cannibal Corpse και Candlemass τόσο κοντά; Που θα βρούμε τα λεφτά, γαμώτο;

Ξέχασα να πω ότι support θα ναι οι Grand Magus!!!:smiley:

Ευλόγησον…

8O

μεταλ.

link για μαγους?

μπομπααααααααα!!!

Γμτ! Στις 15 Δεκεμβριου 1989 ειδα την πρωτη μου συναυλια, Candlemass με support τους ελληνες Asphyx και ονειρευομουν ενα repeat 20 χρονια μετα και με τον Messiah :slight_smile:

Δεν πειραζει, καλοι ειναι κι ετσι: 20 χρονια παρα δυομισι μηνες και παλι καλα που ειναι ο Edling ακομα στη μπαντα χαχαχαχα. Το “Κυριακη” με χαλαει λιγο, αλλα θα τη βρουμε την ακρη :smiley:

Kαι γαμώ, και με Grand Magus.
Τον Σεμπτέμβρη του 2007 αν και λίγα άτομα στην Υδρόγειο, ήταν γαμάτα!

Ω ρε πουστη γκαβλες CANDLEMASS ME GRAND MAGUS ΝΑΙ ΓΑΜΩ.

Καντε edit στον τιτλο και γραψτε ΚΑΙ GRAND MAGUS μη γαμησω.

Ε αφου εχει κ γραντ μαγκους δεν χανεται…

Ομορφιές…

ΕΤΣΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!! ΠΕΤΟΝΤΑΣ ΘΑ ΠΑΩ! ΚΟΛΩΜΠΟΝΤΑΣ! ΕΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ:D:D

Ναι ναι φτιάξτε μας λίγο ακόμα!!! Αρχίδες διοργανωτές πάρτε τα όλα τα λεφτά μου φέτος και βάλτε τα εκεί που ξέρετε, δε με νοιάζει! Το αξίζετε ρε μ****ά, έχετε μεταφράσει τις μεγαλύτερες φαντασιώσεις μου σε πραγματική ηδονή φέτος… Δεν περιγράφω άλλο ρε… Αντε γειά μας

[SIZE=“7”]CANDLEMASS[/SIZE]

Ελληνιστί “ΚΑΝΤΛΕΜΑΣ”

ΚΑΝΤΕΛΜΑΣ ειναι.

Το εισητήριο για πόσο το κόβετε?

Στο myspace του Principal:!:

10/3/2009 8:30 PM at CANDLEMASS (Sweden) Live in Greece DVD Recording + GRAND MAGUS (Sweden) + MEMORY GARDEN (Sweden)
, Doom Metal, 57001
Cost: t.b.a.

Καμιά 25 θα χει όπως όλες οι τιμές του κλαμπ.

Κανα 30αρι γω λεω…

Παντως και λογω των νεων οπαδων των Magus(σαν εμενα) λογω της τελευταιας του αλμπουμαρας θα μαζεψει μπολικο κοσμο λογικα…

Μακάρι να έχει τόσο.

Ωραία, λογικά κι εγώ θα είμαι μέσα!

Αααα, καν’ τε το και στην Αθηνα για να ολοκληρωθει το παρτι που ζητησα 8O

Πέστο ρε παιδάκι μου, ότι το είχες ζητήσει, να ξέρουμε κι εμείς…:stuck_out_tongue: