Candlemass + Grand Magus 3 Οκτωβρίου στην Αθήνα

ιδου κ το event στο fb για οποιον εχει… http://www.facebook.com/event.php?eid=98165699129

αυτή η συναυλία πάει γιά sold out να μου το θυμηθείτε. εγώ θα το πάρω από νωρίς το τικετάκι πάντως

ναι κ εγω το πιστευω πως θα γινει sold out…ερχονται κ με δισκαρα, ερχονται και για το dvd…,ποτε βγαινουν τα εισητηρια ξερει κανεις??

μήπως έχουν ήδη βγεί?

Γαματη συναυλια και μαλλον θα ειμαι και εγω εκει μιας και ειναι η 1η μου φορα και για τα τρια συγκροτηματα,απλα τα 32 ευρο μου φενονται καπως πολλα.Χαλαλι τους βεβαια,αλλα σκεφτομαι πως σε 5 χρονια θα πηγαινεις σε κλαμπ να δεις λαϊβ με 50-60 ευρο.Ξεφτιλα τα λεφτα πλεον,μα δεν μπορω να κανω και αλλιως.

Ε ρε παιδιά, 3 μπάντες, βιντεοσκόπηση, νορμάλ μου φαίνεται η τιμή:-k

Mπορείτε να θεωρείτε όσο νορμάλ θέλετε, αλλά να ξέρετε οτι πάνω από 20 ευρώ, βαριά 25 είναι παράλογο.Το συγκρίνω με συναυλίες εξωτερικού,που σου προσφέρουν και κάποια πράγματα παραπάνω, όπως σεβασμό στον πελάτη ας πούμε.Και δεν το λέω από τσιγκουνιά, γιατί ειδικά φέτος, έχω γαμηθεί να πηγαίνω σε συναυλίες,και θα συνεχίσω να γαμιέμαι έτσι όπως πάει.Μόνο όσες έχουν ανακοινωθεί μέχρι τώρα είναι καμμιά 10ριά που με ενδιαφέρουν!Δεν πήγα στους Cynic μόνο, γιατί 27ευρώ στο Αν συγγνώμη αλλά δεν είναι κοροιδία, είναι χλευασμός μέσα στα μούτρα μας.Και το ξέρω οτι έχασα συναυλιάρα…
Και λίγο στο θέμα μας.Θα γίνει της πουτάνας!!!Ελπίζω μόνο να μην έρθουν και πολλοί κάγκουρες, οι οποίοι θα φωνάζουν ανάμεσα στα τραγούδια, για να ακούσουν τον εαυτό τους στο dvd…:lol: Σούλα μ’ακούς???:lol:

[SIZE=“6”]ΑΣδαΤΗασΔΔΣΑΔΑσΑΣΔασ [/SIZE]

[SIZE=“6”]Candlemass ρεεεεεεεεεεεε !!![/SIZE]

μπήκα metalzone και βλέπω την είδηση για το dvd αλλά το μάτι πέφτει πρώτα στο Candlemass και Greece και ψιλοτρελένωμαι μετά βλέπω και αυτό για το διβιδι και έδεσε το γλυκό 8)8)8)

νταξ οι Candlemass έρχονται με γα**τη δισκάρα και ούτως η άλλος θα τα σπάζαμε τώρα απλά ο χαμός θα γίνει χ10 :stuck_out_tongue:

και άκουγα πάλι σήμερα το καινούριο ενώ πήγαινα να δώσω ένα εργαστήριο που έχω κοπεί 3 φορές :lol::lol:γα#$^νη JAVA :evil::evil:

άκου γρανδ μαγους και θα περάσεις σίγουρα.

Κοιτα δεν εχεις αδικο,οι τιμες ειναι οντως τσιμπημενες στην Ελλαδα απλως το πακετο εινια απο τα καλυτερα δυνατα και σε σχεση με αλλες συναυλιες που βλεπεις μια μπαντα να σε ενδιαφερει με 25-30 (η και παραπανω αν ειναι μεγαθηριο),ενω εδω εχουμε 3 γκρουπαρες.Not Bad…

Το οτι είναι πακέτο δυναμίτης, δεν σημαίνει οτι πρέπει να έχουν το ελεύθερο να αισχροκερδούν εις βάρος μας.Αν το πάρουμε αποκλειστικά και μόνο με τα Ελληνικά δεδομένα η αναλογία συγκροτημάτων/τιμής είναι μιά χαρά.
Α!!!Έχω να ενημερώσω οτι βγήκαν τα εισιτήρια.Πήρα σήμερα το 0007.:slight_smile:

Candlemass ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΑΡΑ…

Tα επομενα 32 Ευρω πανε εκει λοιπον.Κυριως για Magus για να μαι ειλικρινης αν και γουσταρω και Candlemass που δεν εχω ξαναδει(Crystal Ball live?wow:)) και Memory Garden(οσο εχω ακουσει).Κατα τη γνωμη μου η τιμη για τετοιο πακετο+recording μου φαινεται ΟΚ.

(Αντιθεσις.Οσο καταραμενη ειναι αυτη η κωλοχρονια λογω θανατων αγαπημενων καλλιτεχνων και τα λοιπα,αλλο τοσο απιστευτα γαματη ειναι συναυλιακα.Ουτε συμφωνια με το διαβολο να ειχαμε κανει…)

το πηρα και εγω το τικετ!!! νουμερο 0010!! αντε δεν περνανε οι μερες…

Και καλα κανουν και δεν περνανε ! 11 Ιουλιου ειναι.Να κανουμε κανα μπανακι πρωτα 8)

Εσύ ο αποπάνος κανόνισε να μην έρθεις (και δε σε γνωρίσουμε), θα πω στο χιτσίκερ να σου μοιράσει ένα κάρο σφαλιάρες.:stuck_out_tongue:
Πόσο πάει το τίκετ ρε παίδες?

32 ευρω

Ε δεν με ξερει ουτε ο χιτσικερ. 8)
Ελπιζω να σκασουμε μυτη ομαδα στο λαηβ.Πιστευω οτι η βραδια θα ειναι μαγικη.

Επισης άμα βρείτε κανα setlist πετάχτε το σε ένα spoiler!

Magus 30 Mάη, Ροκ χαρντ Φεστ, Γκιζελκίρχεν, Σάλκε

Like the Oar Strikes the Water
Blood Oath
Wolf’s Return
Iron Will
The Shadow Knows
King Slayer

+2 που δεν τα ήξερε αυτός που τα έβαλε.
Ε ρε γλέντια! :vibrate::bounce::vibrate: