Candlemass - Trouble - Ghost - Hell - Lord Vicar 8/10/11 @ Fuzz Club

Σε 15 μέρες Candlemass-Trouble και Jag Panzer. Αυτό είναι επιλεκτική χρεωκοπία για όσους γλίτωσαν τον Ιούλιο με όλο αυτό το χαμό…

ειιλικρινά μετά από αυτό το φθινόπωρο θα τριγυρνάω με σπαθιά και τσεκούρια…δε γίνεται αλλιώς 8)

Παρακαλώ να διορθωθεί η ιεροσυλία στον τίτλο του παρόντος θρεντ, και να γίνει “Candlemass - TROUBLE”. Άντε μη σας σκίσω, που λέτε (οι περισσότεροι) μόνο για Candlemass και έχετε το σπουδαιότερο doom συγκρότημα ever στο κλάσιμο. Όσοι θα πάτε μόνο για Candlemass ετοιμαστείτε. Θα σας περιποιηθούν καλά οι Θεοί απ’ το Σικάγο. Και επιτέλους θα τους δούμε με τον άλλο το θεούλη από τους Warrior Soul.

Εντάξει τί να λέμε, αυτό το live είναι το όνειρο κάθε σωστού doomster.

συναυλιακός χαμός το φθινόπωρο ε

Το φθινόπωρο πραγματικά είναι γάμησε τα!!
Θα αρχίσω να κρατάω λεφτά απο τώρα δεν γίνεται αλλιώς

8O8O

γαμω αλλα τραβαει αυτος στις μερες μας???

θα εκπλαγείς :wink:

τρελενομαι!!!:slight_smile:

NAI NAI NAI NAI!!!

Δεν φαντάζεσαι

sorry, τι άλλο έρχεται το φθινόπωρο δηλαδή;

Helstar, Virgin Steele, Jag Panzer και άλλα

φοβερα νεα,εννοειται οτι θα τιμησουμε τη δισκαρα!4η μου φορα!

αυτο π ειχε ακουστει με electric wizard, οχι ε;;; κατα τα αλλα πολυ καλο νεο, αν και δεν ξερω αν μπορω να τραβηχτω προς αθηνα γι αυτο…

Αχαχαχαχαχαχαχα λοιπόν που λέτε τριγυρνούσα ΧΘΕΣ στο site των Candlemass μετά από καιρό μπας και χαζέψω καμμιά είδηση και δεν βλέπω ΤΙΠΟΤΑ, μόνο την κυκλοφορία της συλλογής Doomology. Πολύ ξεραΐλα τους τελευταίους μήνες, οπότε έφυγα χωρίς πολλά πολλά. Και σήμερα διαβάζω αυτό. ΕΧΥΣΑ 2 φορές, τη 2η που δεν θα μας κατσικωθεί ο καραγκιοζάκος που έχουν σαν frontman/singer/eye-mannerist κλπ (τουλάχιστον στο Epicus)… :stuck_out_tongue:

[SIZE=6][B]ΝΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ!!![/B][/SIZE]

3 πραγματάκια :

  1. Ελπίζω να ξαναζήσω στιγμές Sporting 2002 (τα προηγούμενα live δεν τα είχα προλάβει γμτ)
  2. Όποιοι έχετε αμφιβολίες για τον Johan, απλά κατεβάστε το 20 Years Anniversary DVD, στο οποίο αν και κρυωμένος, τραγουδούσε άριστα!
  3. [SIZE=6][B]ΝΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ!!![/B][/SIZE]

.ΝΑΙ.

δεν εχω αμφιβολιες… απλα δεν τον εχω ακουσει εδω κ πολλα χρονια!!!
αλλα για να το λετε, ετσι θα ειναι!!!
θα το τσεκαρω το dvd παντως!!!

Ήμαρτον, τί άλλο θ’ ακούσουμε.

Κατά τ’ άλλα σόρι που σπαμμάρω αλλά βλέπω ότι δε βάζετε μυαλό και για τους περισσότερους από σας αυτή η συναυλία θα είναι των Candlemass, και, ε, θα παίξουν και κάποιοι άλλοι σαπόρτ, κάτσε να δεις μωρέ, πώς τους λένε…

Δεν πειράζει παιδιά, εδώ θα μαστε…

Ξυδάκι…

Εγώ δε σχολίασα αυτό το άκυρο :

Σε καταλαβαίνω μαν, σε χαλάει πολύ ένας Rob Lowe, ε;