Candlemass - Trouble - Ghost - Hell - Lord Vicar 8/10/11 @ Fuzz Club

Δεν διαφωνώ πουθενά, απλά είδα πολύ θυμό για τον συγκεκριμένο και τον “υπερασπίζομαι” ας πούμε. :smiley:
Σίγουρα δεν ήθελα να φύγει ο Messiah για να έρθει ο Lowe, μην τρελαθούμε!

Δεν γίνεται να τραγουδάει τόσες φορές αυτά τα τραγούδια και να μην ξέρει τους στίχους. Μήπως έχει πρόβλημα μνήμης ο άνθρωπος.

ε να τον πάμε στο πλαίσιο για ΣΕΡΒΙΣ. :cold:

Βασικά αυτό λέγαμε με τον pumpkin μετά το live.
Στην τελική προτιμάμε να πιστεύουμε ότι κάτι τρέχει και δεν μπορεί να θυμηθεί τους στίχους, παρά το ότι είναι ΤΟΣΟ μοσχάρι και δεν κάθεται να ασχοληθεί (είδες Μoon Madness, κατά βάθος κι εμείς προσπαθούμε να τον υπερασπιστούμε. =Ρ)
Βέβαια η ουσία δεν αλλάζει.
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΤΩΡΑ.

Ας το απαξιώσει αν έτσι πιστεύει, δεν έχω πρόβλημα με τις διαφορετικές/ά γνώμες/γούστα. Αλλά να ξέρει τι λέει και να το έχει ψάξει στοιχειωδώς. Είπα τι με ενόχλησε, και σταματάω. Βασικά δεν θέλω να ακούγομαι και σαν φανμπόης :stuck_out_tongue: αλλά σε μερικά θέματα λατρείας τσιμπάω γμτ είτε πρόκειται για τρόλλινγκ είτε όχι.

Έχω επαφή μαζί του μέσω myspace, αλλά ντρέπομαι να τον ρωτήσω…φοβάμαι ότι αν όντως έχει πρόβλημα μνήμης, ξεχάσει να μου απαντήσει.

Ρώτα τον αν τον πήγαν καμμιά γλυφάδα για ψαράκι γιατί κάνει καλό το ω-3 στη μνήμη… :stuck_out_tongue:

Και αν έχει “πρόβλημα” και καλά γιατί τα δικά του τραγούδια τα έλεγε νεράκι…;

@Moon Madness
:lol::lol:
Με τον Σίνικ που ήμασταν δίπλα την ώρα που παίζανε τον είχαμε πάρει εντελώς στο ψιλό (απ’ το να μας ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι, καλύτερα όσο να ναι…) Εκεί προς το τέλος τον “κάναμε”, και λέγαμε “λοιπόοοοοοον Athens… και τώρα… εχμμμμ… κοιτάει τον υποβολέα α ναι! good night!”

Όχι ρε CANDLEMASS, ηρέμησε, ποιός το λέει αυτό ναούμ. :lol:

θα μπορούσαν να του πάρουν ένα από αυτά που βλέπουν τις ειδήσεις οι παρουσιαστές

Μα ΕΙΧΕ, αυτό είναι το θέμα.
Αυτό είναι το τραγελαφικό.

α, νόμιζα ήταν κάτι πιο απλό

Ενθαρυντικό ήταν πάντως ότι δεν έχει ξεχάσει την υπογραφή του. Το εισητήριο μια χαρά μου το υπέγραψε. Ίδια υπογραφή έβαλε σε όλους.:stuck_out_tongue:

A, τότε θα του είπαν ότι αν σου δίνουν ένα χαρτί, να κάνεις τις ίδιες κινήσεις με τον μαρακαδόρο πάνω του.

Απαγοητευτικα και εγω με την απόδοση του… Η αλήθεια ειναι οτι πότε μου δεν χώνεψα τον ερχομό του στους candlemass. Ποτέ δεν μου έκατσε καλά .

Οσο για το θέμα στοίχων δεν υπάρχει περίπτωση να έχεις απώλειες μνήμης η κάτι τέτοιο,αλλα μάλλον το ότι πίνει αρκετά πρίν τα λάιβ του …

Το ίδιο βράδυ τον έτρεχαν σε νοσοκομεία ακούστηκε …

Όχι από το αλκοόλ πάντως…

Eνταξει κοπηκε ο ανθρωπας :stuck_out_tongue:

Tι διάολο όλοι εκεί ήτανε? Κόπηκε, αλλά πώς κόπηκε:lol:

Ωπ, κάτι χάσαμε. Για πείτε.

Δεν ξερω πόσοι εχετε facebook και εχετε επαφη με τον Lowe, αλλά εδω και αρκετό καιρό αντιμετωπίζει προσωπικά προβλήματα που εχει κοινοποιήσει στο profile του με επικίνδυνες τάσεις και σχόλια που δεν αστειεύεται καθολου νομίζω. Ισως, λεω ίσως να είναι μια ερμηνεία της κατηφόρας που εχει πάρει στην προσωπική του ζωή και έχει το αναλογο τίμημα και στην επαγγελματική του απόδοση. Και ίσως το ότι κοπηκε να μην είναι τόσο αστείο όσο φαίνεται και ο νοων νοείτο…

ο φιλος απο επανω τα λεει πολυ καλα…και εγς απογοητευτηκα οικτρα απο την αποδοση του…οταν εμαθα ομως οτι ο ανθρωπος ειναι σε αυτην την ψυχολογικη κατασταση σταματησα να κραζω…συμφωνα με πληροφοριες που υπαρχουν διαλυθηκε η οικογενεια του…και δε νομιζω οτι αυτο δεν ειναι λογος να σε παρει απο κατω…και ξερω πολυ καλα πως μπορει να σε κανει αυτο πιστεψτε με…