Cannibal Corpse/Dying Fetus/Evocation/Obscura 16+17 Οκτωβρίου Αθήνα/Θεσσαλονίκη

Στην κυρίως σελίδα του rocking δε λέει απολύτως τίποτα για Evocation. Ξέρει κανείς τίποτα; Γιατί αν είναι κι αυτοί μέσα στο πακετάκι, θα είναι το τέλειο ορεκτικό…

Μπομπα το σκηνικο … και κανιβαλους και πεθαμενη φετα? μαμω

σαλονικα το εισιτιρειο ειναι 20 ευρω προπωληση και 25 ταμειο πρινσιπαλ (για destruction).
20 ευρω για destruction συν supports νομιζω οτι ειναι καλουτσικη τιμη…

http://shop.relapse.com/artist/tours.aspx

Κοιτα εδώ :smiley:

Βασικά δεν το έγραψα για να την πω σε σενα.Απλά μου δώθηκε πάτημα για να αναφερθω σε αυτό, επειδή το ακούω όλο και πιο συχνά τελευταία.Ακούω να γκρινιάζουν για άλλα πράγματα και το 30ρι/35ρι τους φαίνετε λογικο.#-o:drunk:

Κατατοπιστικότατος… Thanx φίλε.:wink: ΚΑΙ EVOCATION ΜΕΣΑΑΑΑ!!!

Eεελα να μαζευομαστε!

Δε κανετε και ενα μερτζ με το bbts thread?

Όλοι μέσα φυσικά, αλλά πολύ κούραση το billing ρε παιδί μου.

ακριβουτσικα ειναι

Πέντε μπάντες έχει, πόσο ήθελες να είναι? Κανά εικοσαράκι?

36 ευρω???ελεος

λιγα σου φαινονται?

Νορμαλ τιμή.

πολλα μ φαινονται…30 πιστευω θα ηταν οκ…

30 ευρω; Πως; Αφου δεν θα εχει πανω απο 300 εισιτηρια.

36 ευρω για 5 μπαντες ειναι πολλα ενω τα 32/35 για Amorphis + support ηταν οκ ε ?

απλα μ φαινονται πολλα κ για τις συγκεκριμενες μπαντες που ειναι για support…δεν τους ξερω τους υπολοιπους εκτος των dying fetus…τεσπα αλλα για 6 ευρω παραπανω δεν χαλασε κ ο κοσμος…θα τα σκασω κ το πολυ πολυ να μην πιω μπυρα… :stuck_out_tongue:

CC,DF και Burnt By The Sun κανουν headlining tours για πλακα,οποτε μην σου κανει εντυπωση.

α μαλιστα…δεν το ηξερα…θα κατσω να τους ψαξω κ τους αλλους

Εγω πίστεύω πως η τιμή, για τα ελληνικά δεδομένα πάντα, είναι μια χαρά…Όταν Soulfly, haunted κλπ με κάποια σαπόρτ έχουνε 30 ευρώ εισιτήριο, για όλες αυτές τις μπάντες τον οκτώβρη, όπου όπως είπε κάποιος σε άλλα τουρ οι μισές ειναι headliners, τα 36 ευρώ είναι μια χαρά…