Cannibal Corpse/Dying Fetus/Evocation/Obscura 16+17 Οκτωβρίου Αθήνα/Θεσσαλονίκη

Burnt By The Sun διαλυουν, οποτε αν δεν ερθετε, οριστε τι θα χασετε: http://www.youtube.com/watch?v=EYRhE2GnzE0

Θα καμνω πανικο, δεν παιζει.

Eγω ρε γαμωτο ειχα ψηθει να παω σε bbts αλλα τωρα που τους εχωσαν εδω περα δεν ερχομαι με την καμια γιατι δεν ακουω τιποτα απο τα παραπανω…Δυναμιτης ειναι το πακετο παντως και οποιοι ακουνε τα συγκροτηματα πρεπει να πανε!

Αυτό το link τώρα τι το έβαλες…μας μάμησες…

Atheist, Obscura, Gnostic tour στη κεντρική ευρώπη…ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑRRRRGRHHHHH

Δεν μαμείς, Obscura και τα μυαλά στα κάγκελα, 1 κομμάτι να παίξουν και να κλείσει το μαγαζί μετά, τέλος.

Obscura θα ναι και Σαλονίκη;

Πακετάκι τέλειο, τιμή ικανοποιητικότατη για τα συγκεκριμένα ονόματα… Εγώ τα έσκασα σήμερα κιόλας! Νο 00001!!!:smiley:

Περιμένω τρελη εμφάνιση από dying fetus αλλα κυρίως obscura(για cannibal δεν γραφω-λεφτα στη τραπεζα λεμε), και επιτέλους death metal μπάντες σε μεγάλη σκήνη.

Πιστευω πως ολα τα λεφτα σ αυτη τη περιοδεια θα ναι οι ΒΒΤS και φυσικα οι Obscura μιας και απο τα αλλα δυο γκρουπς ξερουμε τι να περιμενουμε.

Οbscura ειδα πριν 3 μερες στο ΒΑ αλλα δεν μπορω να πω οτι τους ευχαριστηθηκα οπως ηθελα μιας και παρα το απιστευτο παιξιμο τους ο ηχος τους τσακισε(οπως και τα περισσοτερες μπαντες που ξεκινουσαν νωρις το πρωι).

Ελπιζω Αθηνα να τα πανε καλυτερα.

Mεσα με τα χιλια λεμε !!! :smiley:

μπορει να μου πει καποιος το billing αυτου του live, είδα χτές μια αφισα και αν δεν κάνω λάθος είχε burnt by the sun αντι obscura.ετσι είναι η εγω είμαι ντιπ ζωον?

αυτό που με χαλάει περισσότερο είναι το Γκαγκάριν!! Δε ξερω, δε συμπαθώ τα μεγάλα μαγαζιά!!
η τιμή… μ… λίγο τσιμπημένη μου φαίνεται… αλλά κι απ’ την άλλη, 5 μπάντες θα παίξουν κι όλες
ξένες, νομίζω!!

πάντως κρίμα που δεν παίζουν support ελληνικές!!

με 5 ξενες μπαντες

2 ειναι οι επιλογες για ελληνικο σαπορτ

να παιξεις πολυ νωρις
με λιγο κοσμο
πραγμα που αν ειμουν μπαντα δεν θα γουσταρα με τιποτα

ή να παιξουν λιγοτερο οι αλλες μπαντες και να τελειωσει αργα η συναυλια
πραγμα που σαν οπαδος απεχθανομαι

Ή να παιζαν σαπορτ Dead Congregation και Inveracity και να γουσταραμε ολοι.

με 5 ξένες μπάντες, δε χωράει ελληνική!

η 1η επιλογή ούτε εμένα μ’ αρέσει…

2η επιλογή προσωπικά δε με χαλάει γιατί δεν έχω πρόβλημα για την ώρα που θα τελειώσει!

αλλά το όλο σχήμα το κλείνουν από καιρό, οπότε…

Obscura kai dying fetus…

Ερεθιστηκα… :smiley:

Πολλά λεφτα γαμώτο…αλλά όντως για Ελλάδα και τέτοιες μπαντες δεν είναι γεγονός που σε εκπλήσσει.

γιατι να μην ειναι γεματο με τετοιες συγκροτηματαρες???

τιγκα θα ειναι!!

πηρε κανεις εισητηριο να το ποσταρει?

Μακαρι, αλλα χλωμο το βλεπω. Αν μαζεψει κοσμο, ισως αρχισουν να ερχονται και περισσοτερα πακετα.

Προσωπικα δεν ξερω να εχει γινει death metal συναυλια στην Ελλαδα και να εχει μαζεψει τον κοσμο που αναφερεις… Τα περισσοτερα ‘μεγαλα’ events εχουν μαζεψει κοντα στους 300ους και γι αυτο το λογο αυτες οι μπαντες παιζαν παντα σε κλαμπ χωρητικοτητας An και Underworld.

Edit: Εξαιρεση αποτελουν οι Atheist, αλλα εχουν κοινο κι απο αλλους χωρους.

Ναι αλλά οι Cannibal Corpse, είναι μεγάλο όνομα στο death:!: