Caprica

παλιομετριοι φανμποηδες. Αρχισε και δεν ειπατε τιποτα. Μετριοι! Ε μετριοι!

http://www.tvrage.com/Caprica

[CENTER][/CENTER]

εγώ δικαιολογούμαι, θα το βλέπω κάθε δεύτερο σ/κ σε διπλή προβολή, δεν αντέχω 40 λεπτες τζούρες πια.

Απο οσο ξερω ακομα δεν εχουν δειξει καινουργιο επεισοδιο, μονο το pilot που υπαρχει απο τον Απριλη.

το κατέβασα αλλα δεν το εχω δει ακόμα…
μονο το παϊλοτ εχω δει ένταξη θα δείξει αν και δεν πιστεύω να αγγίξει ουτε το 5% του BSG
αλλα θα δουμε πως θα εξελιχθεί και αυτο…:smiley:

Περί τίνος πρόκειται τούτο εδώ??


Now playing: Dark Tranquillity - The Grandest Accusation
via FoxyTunes

Ειναι spin off του Battlestar Galactica, prequel ενα πραμα…δεν εχω δει ακομα, υποθετω drama με κοινωνικοπολιτικες αναφορες και λογικα λιγοτερο sci-fi απο το αλλο…αρχισε ρε παιδες? Παααμεεε ρεεεε (αν και το BSG, δυσκολα θα το φτασει πιστευω).

πφφ αν δεν έχουμε Admiral Adama, δεν πάμε πουθενά[-X[-X


Now playing: Dark Tranquillity - Dream Oblivion
via FoxyTunes

σωστα… αλλα εχουμε Joseph Adama τον μπαμπα…:wink:

Εσυ ΤΣΟΥΤΣΕΚΙ,να πα να δεις Clone wars και ΠΙΟΥ ΠΙΟΥ ΤΖΕΝΤΑΙ ΤΗΣ ΚΑΚΙΑΣ ΩΡΑΣ:p…και εσυ,το σκωτσεζικο ΤΣΟΥΤΣΕΚΙ,με προλαβες απο το να ανοιγα εγω το θρεντ…τι υβρις…:stuck_out_tongue:

Tεσπα,μην αρχισουμε τα κλασσικα’‘πο,δεν ειναι γκαλακτικα κτλ κτλ’’,ΔΕΝ ειναι γκαλακτικα,το γκαλακτικα τελειωσε,ομως εφοσων ειναι απο τους ιδιους δημιουργους και διαδραματιζεται στο ιδιο συμπαν,οι φαν τουλαχιστον,οφειλουν να ξερουν τι να περιμενουν και να μην το κρινουμε,ισως και απο ολοκληρη την πρωτη σεζον(ας ελπισουμε δλδ να συνεχισει κανονικα)

Το πρωτο με αρεσε πολυ,αλλη φαση,εχει δυνατοτητες για ομορφο sci-fi ala Bladde runner…ειδωμεν…ειπαμε,SO SAY WE ALL και εμπιστευομαστε Μουρ…το ειχα δει βεβαια κατι μηνες πριν,αλλα θα το δω ξανα σουκου,να εχω μια πιο φρεσκια γνωμη…

SO SAY WE ALL ρε ΞΑΝΑ!!!
(ο πατηρ Ανταμα ειναι ΜΟΡΤΗΣ!)Επισης,περιμενω να δω αντιδρασεις,μολις αρχισουν να κανουν συνδεσεις με το Γκαλακτικα,οταν σκασει ο πρωτος Σαηλον κτλ…ααχ,γκαλακτικα…

[-X[-X
με την πρώτη ευκαιρία θα δω και εγώ το πρώτο επεισόδιο και θα σου πω και με αποδείξεις ότι δεν είναι καλο:lol::lol::lol::lol:

Koινως,δεν το εχεις δει και θα το δεις με προκαταλειψη,ωστε να το θαψεις…

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ,ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΜΕ ΕPISODE 1-2-3,CLONE WARS ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΑΗΔΙΟΥΛΕΣ!!!:p:p:lol::lol:8)

χωρίς πλάκα θα το δω με τις καλύτερες προθέσεις. Σαββατοκύριακο λογικά θα αρχίσω.


Now playing: Haggard - Eppur Si Muove
via FoxyTunes

Και ναι, καταφερα να δω επιτελους το 1ο, και μπορω να πω οτι μου αρεσε αρκετα. Δεν τρελαθηκα, αλλα εννοειται οτι θα συνεχισω να βλεπω. Ολα τα λεφτα ηταν στο τελος:H χαζη χαρα του BSG-φανμποη!
“Our family name isn’t Adams…it’s ADAMA.”
-“What do you call it?” -“A Cybernetic Lifeform Node…a Cylon.”

εμένα ακόμα δε με χει ζεστάνει η σειρά…

Για μενα μια χαρα το παει μεχρι τωρα, με χει κρατησει, και ο παππους Ανταμα οσο παει γινεται ολο και πιο ενδιαφερων χαρακτηρας. Αναμενομεν τη συνεχεια.

Τι λεει η σειρα μεχρι τωρα παιδια? Σαν καμμενος με BSG :bow: λεω να την αρχισω σιγα σιγα…

Εγω πλην πρωτου,δεν εχω δει τιποτα αλλο:(,μαλλον ολα μαζεμενα το πασχα…

Εμένα που πιτσιρικάς λάτρευα το παλιό Galactica αλλά το νέο δεν μου άρεσε τι μου προτείνετε?

Να το κατεβάσω το Caprica ή όχι?

Eίναι και ο δίσκος γεμάτος και το bandwidth λίγο…

oχι

:stuck_out_tongue:

Να 'σαι καλά ρε Lupin, με έσωσες από τη βαρεμάρα μίας ανούσιας σειράς.

:p:p:p