Carcass - 27.3.2015 Principal Club /Thessaloniki & 28.3.2015 Gagarin205 / Athens

πρόγραμμα συναυλίας σαββάτου.

? 19:30 doors open

? 20:00-20:30 Chronosphere

? 21:00-21:40 Mortal Torment

? 22:15 Carcass

Δεν έχω προλάβει να πάρω εισητήριο. Θα βρω στην είσοδο αύριο;

τα πλευρά πονάνε …

Setlist κανεις? αρκετα καλο το συγκροτημα (δεν ειμαι τεραστιος φαν οποτε η αποψη μου ισως ειναι πιο μετριοπαθης απο οτι τους αξιζει).
Μονο ο ηχος μου τα χαλασε σε καποια σημεια αφου καποια leads δεν ακουγονταν οσο καθαρα θα ηθελα και το κοινο μου φανηκε λιγο ‘‘αψυχο’’ (μας την ελεγε λιγο και ο jeff αν καταλαβαινα σωστα τι ελεγε)

το χειρουργειο αποψε ηταν χωρις αναισθητικο… θυμισε ενδοξες μερες των 90s αυτο το live.

Προσυπογραφω… Απιστευτο ΕΠΟΣ!

Αααχ εφηβικό μου όνειρο ήταν οι carcass και ικανοποιήθηκα πλήρως. Ντάξει θα ήθελα 2-3 κομμάτια ακόμα αλλά δεν πειράζει. Στη τριάδα genital grinder/pyosisified/exhume to consume μου έφυγε το σαγόνι κι ακόμα το ψάχνω. Θεοί ρε!

Ολοκληρο το live της Θεσσαλονικης

Ωραίο set-list είχαν. Ίσως μαλακία που δεν πήγα τελικά. :-k

ΕΠΟΣ…οσοι δεν πηγαν,απλα εχασαν μια πολυ καλη συναυλια…

Πολύ καλή συναυλία!!! Σούπερ απόδοση, μα πολύ λίγος χρόνος… Ίσως η μικρότερης διάρκειας ακραίου μέταλ συναυλία π έχω δει (για headliner σε κλαμπ πάντα)

Πολύ καλοί οι Carcass για άλλη μια φορά. Ήχος, παρουσία, απόδοση - όλα. Αρνητικό φυσικά η μικρή διάρκεια της συναυλίας.
Και παίχτε ρε το black star και το ruptured in purulence…3 λεπτά το καθένα είναι, ρε δυσκοίλιοι

Μικρη διαρκεια, αλλα εχουμε δει και μικροτερες σε ακραια πραγματα…
Οπως και να χει ηταν γαμω!

αυτο το black star οταν το εκοψαν σαν να με μαχαιρωσαν ενιωσα

τεραστια μπαντα υπεροχη βραδια!

χαχα,ναι ρε…παίξτε το ρε μαλάκες τι θα πάθετε?

στη Θεσνικη πως πηγε? Εντυπωσεις ?

Επίσης Θεσσαλονίκη τί merch είχαν φέρει? Γιατί τα πήρατε όλα ρε?

πηγε παρα πολυ καλα…!!! θα ηθελα λιγο παραπανω αλλα γενικα η μπαντα πεταει…απιστευτα δεμενοι και απιστευτα γαματοι