Οι carcass επιστρέφουν

Former CARCASS guitarist Mike Amott (currently in ARCH ENEMY) has revealed that the legendary U.K. death metal band might reunite for a tour.

>http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=80991

Ναι αμε, αλλα χωρις τον Amott!

Το πιο πιθανό!:lol:

στην δινει ο Μαηκ δλδ?

ΕΕΕ ?? Εχεις κατι με τον Amott φιλαρακι ???

Oχι ιδιαιτερα, ενταξυ καλος ειναι, αλλα μ αυτον θα παιξουν τα παλια-παλια Carcass η οχι; Κι αν παιξουν, δε νομιζω οτι κολλανε με τραγουδια απο το Heartwork για παραδειγμα.

Carcass ?Απο το ελλαδισταν θα περασουν ?

:bow2: :bow2: :bow2: :bow2: :bow2: :bow2:

μην βιαζεσαι, εχουμε καιρο ακομα, ο,τι θα γινει θα γινει παντως!!

@ζαφροκ > λογικα θα παιξουνε κατι απο ολα τα αλμπουμ. Μακαρι να δωσουν βεβαια βαρος στο νεκροτισισμ και στο χαρτγορκ που ειν και τα αγαπημεναμ

Απο Necroticism και Symphonies θελω εγω, για να τα σπασουμε ολα!
Χωρις πλακα τωρα, ας παιξουν οτι θελουν απο αυτα που ανεφερα και το Heartwork, και τα 3 δισκαρες ειναι. 8)

Ο λαος απαιτει τους Carcass στην ελλαδα να δει!
Εχει δει κανεις στο βιβλιαρακι Leaders not followers των Napalm,
αφισα απο ενα Live το 89-90 που παιζει ολη η βρετανικη death-grind
καλη κοινωνια ?Bolt Thrower,Carcass,Benediction,Napalm Death και
κανα 3-4 μπαντες ακομα.Α ρε εποχες.:frowning:

θελω κι εγω. :?

Καλό και επιθυμητό το reunion και ακόμα καλύτερο άμα κάνουν την καλή και περάσουν από τα μέρη μας για κανά live, αλλά παρακαλώ τον μεγαλοδύναμο να μην συμμετάσχει ο Amott. Δεν θα το αντέξει η καρδιά μου να ακούσω τις κομματάρες των Βρετανών σε στρουμφομέταλ εκδοχές!

αν και φαινομενικα ακουγεσαι ‘τραχυς’ ( :stuck_out_tongue: ) σε καταλαβαινω. αν κρινουμε απο τα μουσικα του γουστα τα τελευταια χμ… 8 χρονια (και βαλε) υπαρχει μεγαλη περιπτωση οι ‘παλιοι’ οπαδοι να μη μεινουν τοσο ικανοποιημενοι.

παρολα αυτα ειναι και παλι μια αβασιμη υποθεση. ποτε δε ξερεις. και ο kelly shaefer των atheist ειχε κανει audition για τραγουδιστης των velvet revolver, αλλα τον ειδαμε στο αν και μας εδωσε τη σπληνα στο χερι.

ο Steer και ο Walker ειναι οι Καρκαςς οποτε δεν νομιζω να αφησουν τον Μαηκ να γαμησει τα τραγουδια. Γενικως , πρεπει να ναι και ο Αμμοττ, καθως ηταν μελος των Καρκαςς για τοσα χρονια και συνδεθηκε εξαλλου με την χρυση εποχη τους.8)

Εγω προσωπικα θελω με Ammott αλλα και χωρις δεν θα με χαλασει!
Αληθεια και χωρις Ammott να ερθουν γτ να μην παιξουν και απο το Heartwork!?:-k
Ασ γινει το reunion και να σκασουν οπως να ναι!:smiley:

Mακάρι να έρθουν και να ψηθούν και για κανένα καινούριο δισκάκι.

Eτσι σε θελω! :lol:
Αλλα και να συμμετασχει δε νομιζω να τον αφησουν να σφαξει τα κομματια, αρα τα γιουχαισματα προοριζονται μονο για το σολο. :stuck_out_tongue:

Εεε μπορώ να πω κάτι??? Just for the record το Necroticism κυκλοφόρησε επί Amott.Ψηφίζω κατά του στρουμφομέταλ επίσης, αλλά δεν ήταν πάντα έτσι ο τύπος.Και μην ξεχνάμε τους Spiritual Beggars.ΟΚ είναι λίγο jolly αλλα όχι στρουμφοjolly. Not to mention Mantra lll still ass…
Επίσης ό,τι και να κάνουν οι εποχές του παραπάνω album και του Reek of… έχουν παρέλθει ανεπιστρεπτί…
Τέλος, για να μη φανεί ότι όλα αυτά τα λέω χαλαρά και αποστασιοποιημένα,θέλω να πω πως το Necroticism είναι για μένα το καλύτερο death album των 90s.Και mind you αυτή είναι η δεκαετία που βγήκαν albumάρες όπως το From Beyond, Spiritual Healing και Dawn of Possession…

αυτά…:slight_smile:

Τα είπες όλα πιστεύω…

Επιτέλους!!!Αυτά είναι νέα…Οι θρύλοι νεκροτόμοι της Ιατρικής επιστρέφουν…Και δεν με νοιαζει αν είναι ο Amott μαζί τους ή οχι…Στις λεπτομέρειες θα κολλήσουμε?:lol: