Catch the rainbow... wizzard club 18/10

we will Catch the rainbow on the Street of dreams …at Wizard club 18/10/2007…

το πιο μεγάλο αφιέρωμα για την τεράστια μπάντα του R. Blackmore… και τους μουσικούς που πέρασαν από αυτή…

σπάνιο συλλεκτικό οπτικουακουστικό υλικό…από to 1975 μέχρι το 1996…παρουσίαση… σχόλια προβολές… μέχρι και αποσπάσμα από την πλέον πρόσφατη περιοδεία Graham Bonnet - J.L. Turner Covering the Rainbow years…

ένα αφιέρωμα στους RAINBOW όπως δεν το έχετε δει ποτέ μέχρι σήμερα…

επιμέλεια - παρουσίαση Sirjim… (Δημήτρης Σειρηνάκης)

ετσι ρε μαγκα ωραιος!!!αφιερωμα στη μεγαλυτερη μπαντα ever!!!:bow2: :bow2:

[SIZE=“6”]RAINBOW ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ!!![/SIZE]

:bow2: :bow2: :bow2: :respect: :respect: :respect:
Αυτά είναι ρε παιδια!!!

Απαιτούμε το συγκεκριμένο αφιέρωμα να κάνει περιοδεία σ’όλη την Ελλάδα:-s :-s

:bow2: :bow2: :bow2: :bow2: :bow2: :bow2:

Χμμμμ πέμπτη :-k :-k :-k :-k

BTW τι ώρα θα αρχίσει ???

κατά 23.30 θα ξεκινήσουμε…

για να δούμε,όλοι οι fans των rainbow θα πάνε Μαρούσι μεριά??:-k
γιατί από λόγια καλά πάμε:roll:
σπάνιο υλικό σας λέει ω ρε…
δε λέω για τους Σαλονικιούς α.
:wink:

elpizo na paixeis mono turner …kala tha peraseis

θα έχει απ΄όλα το μενού… μέχρι και προβολές με σχόλια, ιστοριούλες, κουστομπολιά και λεπτομέρειες για το κάθε άλμπουμ και τα τραγούδια… dvd από τις περιοδείες με Doogie White, ακυκλοφόρητα live από όλες τις περιοδίες τους, video από την μεγαλειώδη εμφάνιση στο Donington το 1980… μέχρι και το Rising αμιξάριστο και το Down to eath πριν προστεσθούν τα φωνητικά του Bonnet… το I surrender χωρίς φωνητικά… τα bonus του Strangers in us all …την φοβερή συναυλία τους που είχε δείξει το 96 η γερμανική τηλεόραση περασμένη σε dvd με σούπερ εικόνα και ήχο… τον Bonnet να σαρώνει live στο Stargazer… την ανατριαχιστική απόδωση του D. White στο Temple of the King… έχω και κάτι πρόβες που έκαναν στο στούντιο… αλλά λέω αυτές να μην τις παίξω… :slight_smile:

πολύ πράμα… LONG LIVE ROCK ‘N’ ROLL on THE STREET OF DREAMS…

Φαντάζωμαι θα επικεντρωθεί το αφιέρωμα στην dio era :lol: :lol: :stuck_out_tongue: 8)

λογικά θα έρθω εκτώς και αν καγκουριαστεί η παρεά …

κανεία άλλος από εδώ ???

καλη φαση…θα μουν παρον αν ημουν αθηναιος…:stuck_out_tongue: και γω ειμαι φανατικα και εχω κατεβασει διαφορα σπανια καλουδια απο rainbow…

λοιπόν παίδες τελικά θα έρθω αν είναι και κάποιος άλλος από εδώ ας το πεί να βρεθούμε …8) 8) 8) 8)

Χτες ήταν πολύ οραία όποιος δεν ήρθε έχασε, ο Sirjim έχωνε τον ένα ήμνο μετά τον άλλο + τα vid που προβάλονταν … (αν έπεζε και το άλλο dvd …)

Άντε και στο επόμενο με περισότερο κόσμο …8) 8) 8) 8)

στο επόμενο RAINBOW event… (θα το κάνουμε πάλι για να γίνει καλύτερο ακόμα…) θα έχω ετοιμάσει σε όλα τα είδη αρχείων video και dvd που κυκλοφορούν, τις παρουσιάσεις…

ωραία ήταν πάντως!

θεσσαλονικη σκεφτεσαι να το φερεις:-k :-k

ναι… γιατί όχι άλλωστε… τώρα για να σου πω την αλήθεια με κάνεις να νιώθω λίγο σαν θίασος… τι να φέρω; δεν δα και καμιά παράσταση…
πάντως ωραία θα ήταν να υπήρχε καποιο μαγαζί που να ήθελε να κάνει τέτοιο αφιέρωμα… αν προέκυπτε τέτοια φάση δεν θα είχα πρόβλημα να έκανα μια βόλτα προς τον βορρά…