Catman

Πήρα έμπνευση από το topic Λυριξ για τον ανίερο…
έλα ψηφίστε τώρα ποιός είναι ο Catman του Rocking που θα ήταν και άξιος για βραβείο των Αυπνιών???
Όποιος το βρει κερδίζει πέντε (5) ολόκληρες χαρτοσακούλες…

Όλοι αυτοί έχουμε γράψει στίχους; Πάει να ψηφίσω τον εαυτό μου;

ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΣΕΝΑ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΠΛΑΚΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΔΩΣΕ , ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙΣ ΤΟ USER NAME MOY , KAI ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΑΝΑΦΕΡΘΕΙΣ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΟ USER NAME ΜΟΥ, Η ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ.

john_vla se psifisa.alla ofilw na soy pw pws xreiazetai poly kopos kai doulia gia na 3eperaseis to catman :roll: gia arxh xtypa me dynamh 5 fores th mera to kefali sou ston tixo(gia na ton ftaseis sth vlakia) kai pare kamia 50aria kila(gia na ginis vouvali).keep going! :smiley:

Ααα ώστε είναι βλάκας αυτός ο γατάνθρωπος; :stuck_out_tongue: Τότε δε θέλω να τον φτάσω… 8) Και σε ένα άλλο φόρουμ ένας τον έχει στην υπογραφή του και τον τρώω συνέχεια στη μάπα και μου’χει σπάσει τα νεύρα, σου σπάει τα νεύρα μόνο που τον βλέπεις :x Επίσης μοιάζει πολύ με έναν συμμαθητή μου (πρώην δηλαδή γιατί έμεινε στην ίδια τάξη και δε θα’ναι πια :slight_smile: )

re o catman einai ola ta leyta!milame pio malaka an8rwpo den exw dei!mpes edw–> www.catman.gr :wink:

Τον βρήκα στην Εύβοια που πήγα σε ένα ξενοδοχείο στον Αμάρεινθο η κάπως έτσι.Είναι ντίβα τώρα,έτσι?Με το ταξί του,τους υπηρέτες να μεταφέουν τις βαλίτσες…!!!Μάλλον θα έφυγε γιατί δεν θα άντεχε να ακούει τους Sabbath στη Μαλακάσα!!!
Κύριε angel_in_black (ωχ,συγνώμη) δεν μπορώ να αφαιρέσω το usrname σας γιατί δεν ξέρω πως.

Α ξερω σε ποιο φορουμ λες γιατι κι εγω γραφω εκει…! :slight_smile:

Εγω παντως δεν μπορω να τον ακουω γιατι τον λυπαμαι ρε παιδια ειναι βλακας λεμε…Αλλα απο την αλλη λεω μπας και μας δουλευει… :? Στην τελικη αυτος βγαζει ποιο πολλα λεφτα απο οτι εγω δουλευοντας εναν χρονο… :frowning: Αλλα εγω εχω την αξοιπρεπεια μου(λεμε τωρα) :lol:

Bαλε το δικο σου .!

Πότε θα λήξει η ψηφοφορία; Θέλω τις χαρτοσακούλες μου…

Ησυχία εσύ,θα στις δώσω όταν κατέβω Κρήτη.

Bαλε το δικο σου .![/quote]
Ούτε αυτό γίνεται!
Το χω κάνει edit 100 φορές και δν πιάνει.

Ανδρέα σοβαρά τώρα θές να βγεί το όνομα σου?

Άμα θέλει κανένα πρόβλημα.

Αν και αυτό που θα γράψω δεν έχει σχέση με την ψηφοφορία σας , θέλω να πω κάτι γι αυτό το χάλι.

Δυστυχώς η τηλεόραση , που είναι για τα σκουπίδια, δεν διστάζει να εκμεταλλευτεί ανθρώπους χαμηλού διανιητικού επιπέδου προκειμένου να κάνει νούμερα. Αυτό το τσόλι η πάνια, να είστε σίγουροι οτι μόλις ο κατέλης σταματήσει να τα “φέρνει” θα τον πετάξει στα σκουπίδια.

Και γω ρωτάω: Δεν είναι έγκλημα αυτό;Δεν εκμεταλέυονται ένα “ζαβό” για να τα κονομήσουν;

Και μη μου πει κανείς οτι ο κατέλης τα κονομάει γιατί θα γελάσω

o katlhs ta oikonwmaei…

mn ton blepeis etsi, einai megalh doiania! ola ayta poy kanei einai gia kaly4h! aytos einai to agka8i…

XA XA

Εαν ο Κατέλης είναι διάνοια εγώ είμαι Ο ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ

Ναι…δεν τα κονομάει ο μαλ…,που τον έφερε ταξί στο ξενοδοχείο και ο ταξιτζής κατέβαζε βαααλίίίτσες

Noone knows what it’s like
to be the catman… :smiley:

ΤΟ ακυρο

Οντως τα οικονομαει ο βλακας Angelwitch

Ακούστε και το πιο ωραίο. Στο Αλιβέρι “τραγούδησε” σε ένα club. Kάποια στιγμή μετά το “νταβαντούρι” που μίλησε με τον κόσμο , τους παρακάλαγε να αγοράσουν το cd του γιατί θέλει να αγοράσει σπίτι. Μεγάλη διάνοια.

Manager του Catman είναι o Ρέβης για όσους ξέρουν. Δεν πρόκειται να του αφήσουν μια. Όλα γίνονται για τα ΚΟΡΑΚΙΑ

Nαι , και οπως εχω γραψει και πιο πανω , με τον συγκεκριμμενο βλακα δεν θελω να εχω παρε δωσε , οπως και δεν θελω να εχω ιχνος χιουμορ και πλακιτσας μαζι του. Και ουτε θελω να ασχολουνται 15 χρονα μαζι μου οπως και εγω εδω και καιρο δεν ασχολουμε μαζι τους. Thnx