Cats & Dogs

γαμώ τα σάιτ το τριποδ! :stuck_out_tongue:

δικο μου ειναι το τριποδ…8)

σκυλος εννοειται! και μαλιστα θελω ενα golden retriever :smiley: :smiley: :smiley:

etsi etsi!:stuck_out_tongue:

Δεν υπάρχει πιο τέλεια ράτσα!!!

Κι εγώ είχα… Αλλά την ξεπέρασα γιατί στα 10 μου ήθελα να γίνω κτηνίατρος και να φροντίζω άλογα… Και μου είπαν “Μα δε γίνεται να φοβάσαι τα σκυλιά και να γίνεις κτηνίατρος!” Είναι απίθανο το τί μπορείς να κάνεις όταν έχεις κίνητρα :stuck_out_tongue: Δεν κάνω πλάκα, και μάλιστα με είχαν δαγκώσει 2 φορές, τη μία αρκετά άσχημα, στο πρόσωπο (σκύλος συγγενή μου)… Ευτυχώς δεν άφησε σημάδι… Αλλά είχα και μια πολύ καλή εμπειρία που μου άλλαξε γνώμη… Ένα σκυλί που με υπερασπίστηκε… Και όταν τραυματίστηκα δεν το κουνούσε ΚΑΝΕΙΣ από το παράθυρό μου. Βγήκα να την πάω στο σκυλόσπιτο και προσπαθούσε να γλύψει τις πληγές μου πάνω από τις γάζες… Οπότε… Σκύλοι… Ή τουλάχιστον μόνο αρσενικοί γάτοι…

Με τα σκυλιά είμαι, ζητάω τηνεπιβαιβαίωση που σου δίνει η αγάπη τους, αλλά τα αγαπάω και εγώ:!:

Σκυλοι ρε.:roll:

Ενοειτε σκυλοι,ειναι και πιο φυλικοι και πιο παιχνιδιρηδες αλλα και προστατευτικοι…οι γατες ειναι ζηλιαρες και κακες,οσα χρονια και να τις εχεις παντα μπορουν να σου κανουν ζημια…αλλωστε απο οτι εχω ακουσει οι γατες δεν αγαπαν το αφεντικο τους αλλα το σπιτι σου αφεντικου τους…ασε που μισουν και τα παιδια…

Το σκυλακι μου κατουρισε την μοκέτα μου!!! Η μπέμπα!!!

Αχ καλέ!!!

Οι γάτες είναι πουτάνες αλλά αξιαγάπητες.

Οι σκύλοι είναι μπουνταλάδες αλλά τουλάχιστον δεν σκοτώνουν τα μωρά των άλλων.

Μάλλον γάτες πάντως γιατί ο Μπάμπης μου είναι ΡΙΣΠΕΚΤ.

<---------

Σκυλια ρε! Οι γατες νιαουριζουν.

Προφανώς δεν ξέρεις απο γάτες…και μην ακούς τις φήμες!:stuck_out_tongue:

Οι γάτες είναι φοβερές, έχουν στυλ σε ό,τι κι’αν κάνουν, έχουν γοητεία, χαρακτήρα και πρέπει να αξίζεις την προσοχή τους για να [SIZE=“4”]σε [/SIZE]υοθετήσουν. Γι’ αυτό τις γουστάρω…είναι hi σε αντίθεση με τα σκυλιά που έχουν ταπεινοφροσύνη…σσ. λατρεύω και τα σκυλια και όλα τα ζώα αλλά με τις γάτες έχω ένα θέμα, είναι το φετίχ μου:p:p Βλέπω γάτα και τρελένομαι. By the way περιμένω πως και πως να μπω σπίτι να με υποδεχτεί η γάτα μου, να την πάρω στην αγκαλιά μου και να γουργουρίζει η αφρατούλαααα…

Τόσοι και τόσοι καλλιτέχνες,πχ. Κλιμτ, συγγραφείς από τον Έλιοτ έως τον Μπάροουζ κλπ έχουν εμπνευστεί από αυτές και έχουν γράψει γι’ αυτές!

Και μερικά γνωμικά:

–Στο μυαλό μιας γάτας, τα πάντα ανήκουν στις γάτες
–Οι γυναίκες και οι γάτες θα κάνουν πάντα αυτό που θέλουν χωρίς να ρωτήσουν κανέναν. Οι άντρες και οι σκύλοι πρέπει να το πάρουν απόφαση :smiley:

Και δύο όμορφες φωτό που βρήκα

πφφφφ… μούφες οι φωτό.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μα που τα σκεφτεσαι πια??
(ποιος ειναι στη φωτο του μπληντιν??)

Ο διάολος! :twisted:

Ακριβώς… :lol: