Cats & Dogs

Εσύ που διαβάζεις αυτο το thread. Διάλεξε με προσοχή. Και πες με ειλικρίνια. Προτιμάς τα χαριτωμένα σκυλάκια ή τις κωλόγατες;

μ αρεσουν πολυ και τα σκυλια…ειμαι συναισθηματικα δεμενος με τις γατες ομως…φετος εχασα την γατα μ …την ειχα 9 χρονια…και γενικα στενοχωρηθηκα παρα πολυ…την αγαπουσα πολυ…και τα ναζια που σου κανει μια γατα ειναι καλυτερα απτα σκυλια…αλλα παντα ηθελα ενα σκυλι…

dog person… αλλά εξαρτάται και από τη γάτα…

Cat person !
Εγω γενικα μια λατρεια με τον Γατο μου τον Βαγγο ! Ειμαστε αχωριστοι απλα εδω κ 8 χρονια . Τα σκυλια εχουν την πλακα τους αλλα με τις γατες δενομαι περισσοτερο . Για μενα εχουν περισσοτερο χαρακτηρα, ειναι πιο ανεξαρτητες και δειχνουν πολυ αγαπη !

Γάτες for life.

ντογκζ!!!

Τσέχες! :stuck_out_tongue:

Ουστ οι κωλογατες.

Ακριβώς. Ειδικά όταν πας να τις ρίξεις σε μια πισίνα (O:)) και σου γυρίζουν γρατζουνιά στο πρόσωπο.

Σκύλοι ftw!

Γάτες βέβαια. Έχω κυνοφοβία από 4 χρονών…


Listening to: moonspell - everything invaded
via FoxyTunes

Όχι τίποτα άλλο, αλλά για να δείτε πόσο χαζές είναι οι γάτες.
http://www.youtube.com/watch?v=xZfK8ulOIt0


Now playing: Breaking Benjamin - Simple Design
via FoxyTunes

Σήμερα πήγα στο σπίτι μιας φίλης μου κι έπαιζα όλη την ώρα με το σκυλάκι!!! Έφυγα με κάτι ωραίες δαγκωματιες!!!

Λες κι αν κάνεις το ίδιο σ’ ένα σκύλο, δεν θ’ αντιδράσει με τον ίδιο τρόπο…


Listening to: Moonspell - Made of storm
via FoxyTunes

Ο σκύλος είναι πολύ πιο έξυπνος για να κάτσει να ασχοληθεί με ένα π@π@ρα που το σημαδεύει με pointer.:smiley:

Ακριβώς!


καλα εκεί που σκαρφάλωσε στον πίνακα πέθανα στο γέλιο…:lol::lol:


Now playing: Shinedown - Devour
via FoxyTunes

Πάντα με βασάνιζε η απορία. Αν εγώ ο ίδιος ήμουν ή σκύλος ή γάτος, τι απο τα δύο θα ήμουν. Σε κάποια πράγματα ταυτίζομαι περισσότερο με τα σκυλιά, σε άλλα με τα γατιά. Αν και στο βάθος μάλλον ο γάτος ίσως είναι πιο κοντά σε μένα.

Έχω και γατούλα εξάλλου. Ναι, είναι σπαστικές, αντικοινωνικές, ζηλιάρες, επιθετικές, παράξενες, αλλά αυτό το γρρρ γρρρ που κάνει χαρούμενη η γάτα σου όταν κοιμάται πάνω σου δε το κάνει κανένα σκυλί.

Πάντως γουστάρω τρελά και τα σκυλιά, ίσως κάποτε πάρω σκυλί και αλλάξω γνώμη. Για την ώρα ψηφίζω γάτα.

Το δεχομαι.

Αυτο ομως?
http://www.youtube.com/watch?v=3xzWES6Q0hY&feature=related :lol::lol:

ninja cat
δείτε το

Μα πόσο μάμησε το video!!!
:lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol::lol:


Now playing: Three Days Grace - It’s All Over
via FoxyTunes

Αντιθέτως λατρεύουμε: