Cavalera Conspiracy - Blunt Force Trauma

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=152563

απο οτι ειδα δεν υπαρχει thread για αυτο και ειπα να το ανοιξω…
ελπιζω να ειναι κ αυτο δισκαρα οπως το προηγουμενο… 29 Μαρτιου κυκλοφορει!

Track listing

  1. Warlord
  2. Torture
  3. Lynch Mob
  4. Killing Inside
  5. Thrasher
  6. I Speak Hate
  7. Target
  8. Genghis Khan
  9. Burn Waco
  10. Rasputin
  11. Blunt Force Trauma
    Bonus tracks
    “Electric Funeral” (Black Sabbath Cover)
    “Six Pack” (Black Flag Cover)

θα ειναι δισκαρα ΣΙΓΟΥΡΑ!!!
αλλωστε ο Μακης δεν μας εχει απογοητεύσει ποτε…
ΠΟΛΕΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!

Ωραία bonus έχει! :slight_smile:

Το μόνο διαφορετικό προβλέπεται να είναι το χρώμα του εξωφύλλου! Όπως ακριβώς συμβαίνει δηλαδή μετά το Dark Ages, ή κάπως έτσι.

Ντάξει έχω εμπιστοσύνη στους Cavs!!! Πάλι θα μας θυμίσουν γιατί αγαπήσαμε Seps!!!

θα μεινουν δηλαδη τα τοσο αγαπημενα πλαγιαστα τραπεζακια :stuck_out_tongue:

Το πρώτο στην αρχή με ενθουσίασε, αλλά γρήγορα ξεφούσκωσε…ελπίζω σε μια συνέχεια του Omen των Soulfly, που ήταν υπέροχος δίσκος:):!:

και εγω μια απ τα ιδια μετα απο 2/3 ακροασεις δεν μ λεγε τιποτα

Πλαστικούρα θα ναι σαν το προηγούμενο, και γενικά σαν όλες τις δουλειές του Μαξ εδώ και πολύ καιρό.

[COLOR=“White”]…[/COLOR]

εγω παλι θα διαφωνησω με τους προηγουμενους και θα πω μακαρι να ειναι σαν το προηγουμενο που το εχω λιωσει…ή τουλαχιστον σαν το conquer…

το omen δεν μαρεσε…:stuck_out_tongue:

Εντάξει δεν είμαι μόνο θέμα πλαστικούρας. Ο Max έχει χάσει την έμπνευση του εδώ και καιρό. Το προηγούμενο ήταν απλά μέτριο, μετά την 3 ακρόαση το άλμπουμ τελείωνε… για πάντα

Ότι και να λέμε, τα αδερφάκια είναι εγγύηση έστω και για λίγες ακροάσεις.

Ουτε εμενα μου αρεσε ιδιαιτερα το προηγουμενο. Αλλα θα το ακουσω και αυτο οταν βγει. Το θεμα ειναι οτι θελω reunion Sepultura να ακουσουμε αυτα που πρεπει απο αυτους που πρεπει.

http://www.youtube.com/watch?v=KQ4OUWlc-14&feature=related

Το πρώτο κομμάτι που διέρρευσε απο το επερχόμενο άλμπουμ τους. Προσωπικά μου φάνηκε πάντως τρελή μούφα.

Ψιλοαδιάφορο μου φάνηκε κι εμένα.

εχω προβλημα που εμενα μου αρεσε???:p:p:p:wink:και ειδικα μετα που μπαινει.

για να το ακούς την ώρα που σφάζεις κάποιον έταιρο καμένο στην άλλη άκρη του ιντερνετ καλό είναι.απο κει και πέρα … :-k

Εεεμ κι εμένα μου άρεσε, περίμενα μια από τα ίδια αλλά με εξέπληξε ευχάριστα…

καλο το κομματι, ετσι λιγο Nailbomb-ιλα δε βλαπτει… :wink: