Ψάχνω CBP - a love of shared disasters LP

Αν το πουλάει κάποιος ή μπορεί να βοηθήσει να το βρω ας επικοινωνήσει…

Το ψάχνω αρκετό καιρό τώρα άλλα δεν μπορώ να το βρω πουθενά…

ειναι πολλα τα λεφτα αρη ομως

Καλά 90 ευρώ δεν παίζει να δώσω… είπαμε…

Radical επειδή αυτό το ψάχνει πολύς κόσμος και το παρακολουθώ εδώ και πάρα πολύ καιρό, 40 - 50 και πάνω σε δημοπρασίες στο ebay πάει συνέχεια για κατάσταση ελαφρώς used, Excellent ή και Μ-, ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ. Αυτοί που το πουλάνε στο discogs 80 και 150 είναι γελοίοι και ψάχνουν κορόιδα αλλά μην ελπίζεις ότι θα το βρείς και κάτω από 50, ταρίφα είναι πλέον για αυτόν το δίσκο. Εγώ το είχα βρεί τυχαία πέρυσι από online store στην αγγλία στα 20 ευρώ και πήρα τις δύο τελευταίες κόπιες για ένα φίλο που το έψαχνε, ε φαντάσου ότι από τότε ακόμα το έβλεπα στο ebay να το πουλάνε 40 και 50 ευρώ παρότι αν έψαχνες καλά το έβρισκες φτηνότερα, τώρα πλέον forget it, κάνε υπομονή να βρεθεί δημοπρασία στο ebay και να μήν σου κάτσει κανένας τρελαμένος αντίπαλος bidder που δεν θα έχει πρόβλημα με τα λεφτά…

Na’sai kala re Radical.Me systhses se mia mpantara.Xekinw kai egw gia ta vinylia tous :slight_smile:

@matia: το ξέρω ρε συ… το είχα βρει σε ebay όπου ένας πουλούσε καμιά 10αριά συνολικά κόπιες αλλά δεν έπεφτε κάτω από 45$ και τότε δεν είχα να τα δώσω…

Θα έπαιρνα και το CD αλλά πλέον έχω ολόκληρη δισκογραφία σε βινύλιο οπότε το βλέπω και λίγο σε θέμα εγωισμού να το βρω…αλλά πάνω από 40-50 ευρώ δεν παίζει να δώσω…ειδικά με τους καιρούς που έρχονται…

@hatross:
καλώς ήρθες σε μια από τις καλύτερες μπάντες της εποχής μας…