Παζάρι Δίσκων και CD 18/7 @ Camelot Rock Cafe

:metal::metal::metal::metal:

στηρίζουμε :slight_smile:

καλή φάση, λογικά θα είμαι αθήνα εκείνο το σ/κ :slight_smile: ίσως φέρω και την λίγη πραμάτεια μου :stuck_out_tongue:

έλα να γίνουμε πολλές :smiley:

Επίσης ο φίλος Tolkki να μας πει και τρόπους πρόσβασης (μετρο, λεοφωρεία) για τους φίλους που θα έρθουν με συγκοινωνία.

Και γαμω :metal:

Επιτελους θα περασω και εγω απο το Καμελοτ :p. (το λεω απο τοτε που ανοιξε και μονο απ’εξω το εχω δει!)

Θα κατέβεις στη στάση Αιγάλεω του μετρό από τη μεριά της πλατείας, και μετά θα πάρεις το λεωφορείο 829 και θα κατέβεις στο τέρμα. Έτσι όπως θα κατέβεις από το λεωφορείο, στα αριστερά σου είναι η Δημητσάνας, άμα την πάρεις προς τα πάνω, στα αριστερά σου θα δεις το Camelot μετά από ένα λεπτό περπάτημα.

Ξερετε αν εχει δικαιωμα ο καθε ιδιωτης να φερει cd’s για πωληση ?

Ενδιαφερομαι προσωπικα να πουλησω μερικα πραγματακια

Φυσικά…Στο κινητό της αφίσας μπορείς να πάρεις τον Κώστα και να δηλώσεις συμμετοχή

Πωπω το “λεωφορεία” το ξέσκισα :lol::lol::lol:

thanks για την πληροφορία. Angel

επιτελους παιδια θα ερθω σε ενα παζαρι μετα απο πολυ καιρο και πολλες απογραφες στο μαγαζι αυτιν τιν κυριακι θα ειμαι και εγω εκει

ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΡΑΒΟΛΤΑ ΡΕΕΕΕ!

Συγκινηση!!!

:cry::cry:

Την Κυριακη 18/7 και για ολη τη διαρκεια του παζαριου θα ισχυουν οι εξης προσφορες:

Απεριοριστη βαρελισια 9,00
Samichlaus 7,00
Biere du demon 6,00
Belzebuth 5,00
Lucifer 5,00
Kwak 5,00
Hertog Jan (πήλινο) dubbel,tripel 8,00 - grand prestige 9,00
Gouden Carolus 5,00
Aventinus 6,00
Franziskaner 3,50
Zeos 2,50
Amstel 2,50
Heineken 3,00

Club Sandwich 3,50

Respect και …απεριόριστη στήριξη :drunk::drunk::drunk: :lol::lol:

μας έφτιαξε ο μάστορας :smiley:

Στηριζουμε εννοειται την κινηση αυτη :thumbup:

Kανονικα :!: Αλλα ποσο εχει ο καφες? :lol:

7 ευρω
8 με ζαχαρη
10 με ζαχαρη και καλαμακι.
Δωρο το ποτηρι! :stuck_out_tongue:

Θα στείλω τον Τζαμτζίκα…ελπίζω νάχω πληρωθεί, και να περρισεύει και τίποτα και θα κάνω την περατζάδα μου:):!: