Παζάρι Δίσκων και CD 5/9 @ Camelot Rock Cafe

Μετά τη χτεσινή επιτυχία και όπως ζητήθηκε το παζάρι στο Camelot Rock Cafe τείνει να γίνει θεσμός:

Προς πωλητές: Φέρτε ό,τι Warlord σας άφησα χτες, Haggard αλλά και Lordian Guard :stuck_out_tongue:

Φυσικα και θα το ξανατιμησουμε…!8)

club sandwich θα έχει? :stuck_out_tongue:

Αναψτε (μαυρες) λαμπαδες να την παλεψω και να ερθω σε αυτο ε!! :roll:

οτι μαρουλι περισεψει απο διακοπες, βρηκα που θα κατατεθει…:stuck_out_tongue:

__Οτι μαρούλι περισσέψει να μπει στο κλαμπ-σάντουιτς παρακαλώ! :smiley:

__Εχω πως το χρειάζεται βέβαια, το έχω τιμήσει είναι ΠΟΛΥ χορταστικό (no tsigounies on Camelot 8)).

__Στο πρώτο λόγω υποχρεώσεων δεν κατάφερα να παραβρεθώ και να στηρίξω έτσι πιο οικογενειακά και ζεστά παζάρια, αλλά το δεύτερο εκτός απροόπτου θα το τιμήσω!! 8) (όποιος έχει prog cdάκια, να τα φέρει να τα αγοράσουμε! :lol:).

Αυτό το club ήταν από άλλο πλανήτη. Κοβει και το μπέικον ο Tollki παχιό-παχιό και γίνεται κόλαση λέμε :lol::lol::lol::lol:

Ραντεβού το Σεπτέμβρη λοιπόν.

Επίσης να πω πως όσοι έχετε πράγματα που θέλετε να δώσετε και να πάρετε άλλα, μπορείτε να έρθετε να κάνουμε και τράμπες…Camelot trade center :D:D:D

Τελικά είναι όλα οκ? Συνεχίζει να ισχύει ώρα-ημερομηνία κτλ?

κανονικά 8)

Ακραίο υλικό παίζει η θα πήξουμε στο χιέβι μέτσαλ?

Έλα παμε για τις τελευταιες συμμετοχες!!!

Θα έρθω σίγουρα!!! 2 Σεπτέμβρη απολύομαι (είμαι φαντάρος) και επειδή έχω καιρό να πάρω καινούργια σιντιαά θα τα τιμήσω δέοντος!!! (το προηγούμενο το έχασα λόγω φυλακής που είχα φάει!!!)
Tera_Rare αυτά που σου είχα ζητήσει τα βρήκες;; Αν ναι φερ’ τα να τα τσιμπήσω…

οι συμμετοχες εκλεισαν:!::!::!:
Σας περιμενουμε την Κυριακη:!::!::!::):):slight_smile:

Και εγω θα τιμησω 8)

θα ειμαι και εγω εκει το προηγουμενω ητανε τελιο

Αν ψαχνεις ακομα το σεβεν σον ελα να με βρεις να σε κερασω γρανιτα ντοματας

Όλα έτοιμα λοιπόν κι αυτή τη φορά με μεγαλύτερη ποικιλία μιας και πωλητές θα είναι περισσότεροι.

Τιμαί ΚΟΛΑΣΗ !!!

:):):):slight_smile:

Περιμενουμε και παραγγελια ΖΕΟΣ Pils για καποιους που αδειαζουν την καβα :stuck_out_tongue:

fuck yeah!!
να χουμε και λεφτα ομως…

Βάλε ολίγες μποτίλιες να …δροσίζονται παιδί!!! :D:D:D

@deathakias13 από τη στιγμή που με 12,5 ευρώ (λέμε ένα τυχαίο νούμερο) μπορείς να πάρεις δυο καλά cdάκια ή δύο καλά βινυλιάκια, να πιείς έναν κάφε, να κάνεις την περαντζάδα σου, να ακούσεις τη μουσικούλα σου και γενικώς να περάσεις ένα πολύ ευχάριστο Κυριακάτικο πρωϊνό, τα λεφτά (με την έννοια που το θέτεις) έρχονται σε δεύτερη μοίρα. :D:D