Τι cd/dvd/lp αγορασατε σημερα

Aπο cdwow 7 euro

ναι τώρα περιμένο και απο ebay το ενφορσερ-ιντου δε ναιτ πικτσουρ ελπι

πόσο ρε ? :slight_smile:

12.95 ευρώ.

ΠΟΣΟ ??? μαζί με μεταφορικά ?

+8 μεταφορικά:):D:lol:#-o

[B]David Bowie[/B] - Station To Station (Special 3CD Edition)

πέτυχα στο public την special edition του “station to station” με τα 3 cd, και την πήρα χωρίς δεύτερη σκέψη.έκανε 17.98 ευρώ, και η τιμή θεωρώ πως ήταν πολύ καλή, αν σκεφτείς πως υπάρχουν δίσκοι μόνο με ένα τυπικό booklet, που κοστίζουν ακόμα και παραπάνω.περιέχει τα 3 cd, ένα πλούσιο booklet με πολλές πληροφορίες, τρείς κάρτες και ένα διαφημιστικό για μια βιογραφία του bowie.:stuck_out_tongue:
αξίζει και με το παραπάνω τα λεφτά του…

επίσης, πήρα από το χρήστη secretport τις κάτωθι σλατζοστοουνεριές:

[B]Demon Dog Sperm[/B] - Hopeless
[B]Mississippi Sludge[/B] - Biscuits & Slavery

αααααααααααα και εγω 8ελω
ειχε αρκετα ακομη η’ μπα??

τιτλος?

έκανα ένα μικρό edit στο post που quote-αρες.αυτή η έκδοση λέγεται [I]special[/I] και όχι [I]deluxe[/I]μικρή η σημασί βέβαια…
υπήρχε ακόμη ένα.και ακόμη και στο internet το έχω πετύχει και πιο ακριβά.άρα είναι ευκαιρία…8)
αλλά λογικά και να τελειώσει θα φέρουν κι άλλα.
η βιογραφία αφορά την περίοδο 1973-1976, και από ένα μικρό search που έκανα, πρέπει να αξίζει:

http://www.genesis-publications.com/book/from-station-to-station-travels-with-bowie/collector

thanx
οντως φαινεται καλη η βιογραφια
αλλα
με ενα μικρο σερτς που εκανα και εγω γιατι μου βγαζει οτι εχει τουλαχιστον 300 λιρες#-o παντου???

χαχ, στο διαφημιστικό που είχε η special edition δεν αναφέρει τιμή.γιατί άραγε? :-k:p
ίσως αυτή να είναι ειδική έκδοση, γιατί βλέπω δερματόδετο εξώφυλλο, και γενικά πολύ χλίδα στην όλη συσκευασία.μπορεί να υπάρχει και κάποια πιο απλή έκδοση.
ειδάλλως, ξέρω τι θα αγοράσω μόλις κερδίσω το λαχείο.:country:

εγω παλι θα αγοραζα αυτα εδω τα πολυ φθηνα/πολυ χαλια :roll: ακουστικα ΙΕΜ με τον γαμαω ενισχυτη πακετο

τιμη ?

[SPOILER][B]Μολις 1750 δολλαρια :([/B][/SPOILER]

[B]http://www.jhaudio.com/store/index.php?main_page=product_info&cPath=1&products_id=44[/B]

Οσον αφορα την εκδοση που πηρες , για 18 ευρω ειναι οντως πολυ συμφερουσα τιμη και πολυ φθηνα αν σκεφτεις οτι ειναι 3-πλο cd + booklet

αλλα ξεροντας οτι ο bowie κολυμπαει στο χρημα σαν αλλος μακ ντακ

κατεβασα τα 2 live cd σε flac
κατεβασα το αλμπουμ στην καλυτερη cd εκτελεση που υπαρχει (1984 γερμανικη rca εκδοση)
κατεβασα κ ενα ομορφο vinyl rip 24/96 RCA uk 1st pressing

και ειμαι κομπλε.κ τα 20 ευρω θα τα ριξω καπου αλλου(κανα βινυλιο?ακουστικα?2 πιτσες?)

ασε που πρεπει να μαζεψω κ 100 ευρω που τα χρωσταω καπου :roll: αρα δεν ειναι καιρος για πολλα εξοδα

μεγαλη δισκαρα παντως το station2station

α τσιμπησα κ το y[B]oung americans[/B].πολυ καλο , στο στυλ του s2s.

παντως 18 ευρω αν θες να το εχεις οριτζιναλ ειναι μια πολυ καλη τιμη.

να δω τι θα λες όταν θα έχεις χωνέψει τις πίτσες, και το cd θα λάμπει ακόμη στη δισκοθήκη μου.:stuck_out_tongue:

βασικά αυτό.δεν είμαι άτομο που προτιμά (πλέον) να δίνει τα λεφτά του σε cd.και όταν το κάνω, θέλω το cd που θα πάρω να αξίζει το κάθε του λεπτό.και εδώ αυτό συμβαίνει.

[B]Alexander Hacke[/B] - doomed ΕΡ

Το κυνηγούσα καιρό.
10ε από το λάιβ των Einsturzende Neubauten

PRE ORDER: :roll:

ωραίος…πόσο?

160 + ταχυδρομικα, Αρχες Δεκεμβρη στην Ευρωπη.

Απο Αμερικη ειναι φθηνοτερο αλλα δεν το ρισκαρω για 15 ευρω. Μπορει να μου κοστισει αλλα τοσα (160) στη παραγκα του Ελ. Βενιζελος :lol:

ναι ρε συ…για 15 ευρω…κλαιν…
άντε μεγιες :smiley:

[B]Thralldom[/B] - Shaman Steering The Vessal Of Vastness (Gold, Limited To 555 Copies) LP

από το χρήστη DistroBall.ίσως η καλύτερη αγορά μου στο φόρουμ μέχρι στιγμής.

πριν λιγες μερες…

Μanowar - The Triumph of Steel
Manowar - Louder Than Hell
Poisonblack - Lust Stained Despair
Motörhead - Orgasmatron
Pretty Maids - Future World
FireHouse - FireHouse

κανενα πανω απο 8 ευρω!