Μόνο γαμάτα cd

μιας και πλεον παίρνω μόνο βινύλια επειδή είμαι ψευτοκουλτουριάρης αρχίδας, πάρτε τα σιντί που πουλάω. Τα πουλάω γιατί είναι τόσο γαμάτα που πρέπει να τα πάρω σε βινύλιο. Καλά όχι όλα, μερικά δε μ’αρέσουν απλά.

Τέλος πάντων, πάρε κόσμε, ξεπούλημα. Τα σιντί είναι σε άψογη κατάσταση, αν είστε πολύ ψείρες πάντως, μπορώ να τα ψάξω ένα ένα για την παραμικρή γρατζουνιά και να ενημερώσω, στείλτε πμ.

Anathema ? A Natural Disaster 5
Anathema ? Eternity (digipack) 5
Anathema ? Judgement 5
Blind Guardian ? A Night at the Opera 4
Carcass ? Heartwork 5
Cathedral - The VIIth Coming 5
Celtic Frost ? Into the Pandemonium 5
Dew-Scented ? Impact (digipack) 5
Dillinger Escape Plan, the ? Ire Works 5
Dimmu Borgir ? Death Cult Armageddon 5
Godflesh - Streetcleaner 6
Joy Division - Unknown Pleasures 5
Led Zeppelin ? IV 5
Minus the Bear ? Highly Refined Pirates 5
Pink Floyd - Pulse 7
Queensryche - Empire 5
Queensryche ? Operation: Mindcrime 5
Ramones ? Brain Drain 4
Satyricon ? Rebel Extravaganza 7
Scorpions ? Acoustica 4
Sepultura ? Chaos A.D. 5
Soilent Green ? Confrontation 5
Solitude Aeturnus ? Adagio (digipack) 5
Soulfly ? Prophecy 5
Spiritual Beggars ? Mantra III 5
Wishbone Ash - Argus 5

α btw. Άμα πάρετε 4-5 η παραπάνω σιντι, εννοείται ότι θα υπάρχει έκπτωση. Όσοι είστε από Αθήνα, η αγορά θα γίνει χέρι-χέρι. Με τον Καρατζαφέρη. Όσοι είστε σε άλλες πόλεις, αντικαταβολή και τα έξοδα αποστολής δικά σας.

τα κόκκινα έχουν φύγει.

Με ενδιαφέρουν 2.Είμαι απο αθηνα…

Αν βρεις το mantra III σε βινυλιο!!! παρτο μου και μενα η ειναι απο αυτα που δεν σ αρεσουν?:stuck_out_tongue:
τελευταια ειδα μια επανεκδοση του Rebel Extravaganza… και τελος φιλικη συμβουλη μην παρεις την επανεκδοση του Operation, δεν παιζει καλα! η καλητερη κοπια ειναι το Αγγλικο οριτζιναλ!!:slight_smile:

@shaman : ψηνομαι για το adagio αν το έχεις ακομα, σου εστειλα και πμ, αλλά δεν εχεις χωρο λεει

satyricon & queensryche & dimmu & dew

αν τα εχεις και τα δίνεις στρογγυλά 20 στειλε μηνυμα
φχαρστώ

E δεν είπες ποιά θες όμως και ίσως και να τα έχασες. Για πες.

Το Mantra III θα επιχειρήσω να το βρω, το Rebel επίσης, Operation το έχω :smiley:

Δικό σου, και άδειασα και το Inbox αλλά δε βλέπω τπτ, τι σκατά. Ξαναστείλε να δούμε που θα βρεθούμε.
Α και πούσε. 4 σπασμένα δοντάκια στο digipack, μόλις το είδα. Το σιντί κάθεται κανονικά, αλλά τι να κάμω, είναι 4 σπασμένα δοντάκια. Αν δε το θες καταλαβαίνω.

Πρόλαβες μόνο dimmu + dew, 5+5 = 10, άμα τα θες ακόμα στείλε πμ! Θενκιου.

Carcass, Celtic Frost και Led Zeppelin αν δεν βαριέσαι να μου τα στείλεις με ΕΛΤΑ γιατί μένω Σαλονίκη (αφού τα βγάλεις από τις θήκες τους για να βγει πιο φτηνά) :stuck_out_tongue:

@shaman : οκ σου εστειλα πμ τωρα

Σοβαρά τώρα? :stuck_out_tongue:

Όπου θες τα στέλνω, δε θα πληρώσω εγώ τα μεταφορικά! \:D/

Στείλε πμ.

Tο operation mindcrime-led zeppelin iv…

σόρρυ μαν, έχουν φύγει.

και το μετρόπολις φθηνά τα έχει πάντως :tomato:

Οκ η πλακα ειναι οτι εστειλα πρωτος μυνημα και δεν πηρα τιποτα…Εκανα βλακεια που δεν ειπα τιτλους…

ισχύει. αλλά είχα ήδη κανονίσει με τα άλλα τα ΚΩΛΟΠΑΙΔΑ.

σ’χώρα με.

Ναι ρε συ…Χαλαρα

Πουλαει το Οπερεσιον η αδερφαρα.Ρε και σε κασετα να ναι,δε το πουλαμε αυτο.Θα σε βρισω κι απο κοντα.

χαλαρωσε αφου εχει το βινυλιο το παλλικαρι :stuck_out_tongue: επι την ευκαιρια τι βελονα εχεις ψευτοκουλτουριαρη μου?:lol::lol:

Μια ταπεινή Ortofon OMB 10 :slight_smile:

Ρε πάρτε τα σιντί ρε, που είναι ο AngelDeath να ξεφορτωθώ Γκάρντιαν και Ανάθεμα.

Τούτα μείνανε. Ντάξει τα Ανάθεμα τα κρατάω δε με χαλάει, τα άλλα πρέπει να φύγουν όμως. Άντε πάρτε τα.

Μπροσοχή μπροσοχή. Έβαλα κι άλλα.

Cathedral - The VIIth Coming 5
Godflesh - Streetcleaner 6
Joy Division - Unknown Pleasures 5
Pink Floyd - Pulse 7
Queensryche - Empire 5
Wishbone Ash - Argus 5

Άρα η λίστα τώρα έχει ως εξής:

Anathema ? A Natural Disaster 5
Anathema ? Judgement 5
Cathedral - The VIIth Coming 5
Dimmu Borgir ? Death Cult Armageddon 5
Godflesh - Streetcleaner 6
Joy Division - Unknown Pleasures 5
Pink Floyd - Pulse 7
Queensryche - Empire 5
Ramones ? Brain Drain 4
Scorpions ? Acoustica 4
Soulfly ? Prophecy 5
Wishbone Ash - Argus 5

Όσοι έχουν πάρει σιντί και δε τους τα έχω δώσει ακόμα, να κοιτάξουν αν θέλουν τίποτα επιπλέον. Οι δυο Θεσσαλονικείς να αποφασίσουν μέχρι αύριο πρωί που θα πάω ταχυδρομείο να τους τα στείλω. Ευχαριστώ.