Πωλουνται cd

πωλουνται τα παρακατω cd.ολα σε καλη κατασταση εκτος απο το angra(koλαει ενα κομματι). αθηνα.
επικοινωνια k_pliagas@yahoo.gr

VIRGIN STEELE-NOBLE SAVAGE 7E
VIRGIN STEELE-AGE OF CONSENT 7E
SECRECY-RAGING ROMANCE 6E
ANGRA-ANGEL CRY 3E
DREAM THEATER-CHANGE OF SEASONS 6E
SAVATAGE-POWER OF NIGHT 6E
HEAVENS GATE -PLANET E 6E
JAG PANZER-AGE OF MASTERY 6E
DESTINYS END-BREATHE DEEP THE DARK 5E
BLIND GUARDIAN-NIGHTFALL IN… 6E
VICIOUS RUMORS-SOLDIERS OF THA NIGHT 6E
URIAH HEEP-RETURN TO FANTASY 3E
TIME MACHINE -ACT 2:GALILEO 6E
EVERGREY-DARK DISCOVERY 5E
ROTTING CHRIST-PASSAGE TO ARCTURO 6E
LABYRINTH-NO LIMITS +PIECE OF TIME (SINGLE) 6E
GUARDIAN ANGEL-OBLIVIAN SEAS(MINI) 4E
FORTRESS UNDER SIEGE-S/T(MINI) 4E
BLIND GUARDIAN-MIRROR(SINGLE) 2E
BLIND GUARDIAN-PAST FUTURE SECRET(SINGLE) 2E
BLIND GUARDIAN-MR SANDMAN(SINGLE) 2E
DEATH SS-IN DEATH OF STEVE… 9E
DIRE STRAITS -ON THE NIGHT 4E

εχεις pm

δεν εχω ιδεα τι ειναι το pm.mail k_pliagas@yahoo.gr

Πανω πανω δεξια πατας ενα βελακι που εχει(πανω απο το “log out” και βλεπεις τα private messages σου.Σου στειλα και στο mail,απλα στο λεω γιατι ειναι πιο αμεση η συνομιλια απο κει.

Έχεις email

k_pliagas@yahoo.gr

Τσέκαρε τα email σου(αν πρόλαβα τίποτα:()

Συγγνώμη που θα γίνω κακός αλλά έχει παραγίνει το κακό.Δεν είναι δυνατόν φίλε να μπαίνεις μια μέρα στο forum να βάζεις αγγελία να συμφωνούμε και την άλλη να λες sorry βρήκα να τα πουλήσω όλα μαζι.Αλλωστε νομίζω εδώ δεν είναι πλειστηριασμός και ας έλεγες απο την αρχή οτι σε ενδιαφέρει να τα πουλήσεις όλα μαζί ΜΟΝΟ.Αλλα δεν φταις εσύ φταίει οτι δυστηχώς καποιοι που έχουν μαγαζί ή κάποια αλλα ‘‘κοράκια’’ τα πέρνουν μαζικά για να τα πουλήσουν στο ebay η κάπου αλλού…Ετσι μου κόβεται εμένα του οπαδού και οποιουδήποτε αλλου παιδιού να πάρουμε ένα δίσκο που ψάχνουμαι σε καλή τιμή(πχ guardian angel) για να το πουλήσουν 10πλασια στο ebay κάποια ‘‘λαμόγια’’.Τι να πω πια…

Το “με συμφερει καλυτερα” ειναι α)“δε θα τρεχω απο δω κι απο κει” η β)“μου δωσε παραπανω για να τα παρει ολα μαζι”.Το δευτερο δε παιζει,συνηθως το αντιθετο γινεται.

Οπως και να χει,ΕΛΕΟΣ.

"Συγγνώμη που θα γίνω κακός αλλά έχει παραγίνει το κακό.Δεν είναι δυνατόν φίλε να μπαίνεις μια μέρα στο forum να βάζεις αγγελία να συμφωνούμε και την άλλη να λες sorry βρήκα να τα πουλήσω όλα μαζι.Αλλωστε νομίζω εδώ δεν είναι πλειστηριασμός και ας έλεγες απο την αρχή οτι σε ενδιαφέρει να τα πουλήσεις όλα μαζί ΜΟΝΟ.Αλλα δεν φταις εσύ φταίει οτι δυστηχώς καποιοι που έχουν μαγαζί ή κάποια αλλα ‘‘κοράκια’’ τα πέρνουν μαζικά για να τα πουλήσουν στο ebay η κάπου αλλού…Ετσι μου κόβεται εμένα του οπαδού και οποιουδήποτε αλλου παιδιού να πάρουμε ένα δίσκο που ψάχνουμαι σε καλή τιμή(πχ guardian angel) για να το πουλήσουν 10πλασια στο ebay κάποια ‘‘λαμόγια’’.Τι να πω πια… "

+10000000000000