Champions League 2010 - 2011

H μεσοβδομαδη χαρα του ποδοσφαιροφιλου αρχισε την
προηγουμενη βδομαδα και ειδικα σημερα ευχαριστηθηκαμε
ματσαρες.

Μεχρι στιγμης εχουμε :

Σεβίλλη- Μπράγκα (0-1): 3-4
Σερίφ Τιρασπόλ-Βασιλεία (0-1): 0-3
Χάποελ Τελ Αβίβ-Σάλτσμπουργκ (3-2): 1-1

Σαμπντόρια-Βέρντερ Βρέμης (1-3): (Παράταση) 3-2
Άντερλεχτ-Παρτιζάν (2-2): (Παράταση) 2-2 , (2-3 στα πένταλτι)

Discuss.

Για κάτι λεπτά έχασε το 2ο γκρουπ ο ΠΑΟ.

αυτη η κωλοομαδα η βερντερ παλι περασε.σημερα στα 90 λεπτα την ειχε πατησει η σαμπντορια του λατρεμενου κασανο:p.αλλα εκατσε στη βερντερ να βαλει μια γκολαρα στο 93 και απο εκει και περα ειχαν περασει σχεδον σιγουρα.

ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΠΑΡΤΙΖΑΝ!

Γερμαναράδες ρε!
Η Βέρντερ είναι η απιο ασταθής ομάδα όλων των εποχών, με μοναδική ίσως αντίπαλο την Μαγιόρκα όταν έπαιζε ο Ετό, που κάθε φορά έρχινε 5άρες στην Ρεάλ αλλά έχανε από τις ουραγούς.
Μπράβο στην Μπράγκα.

το προλαβαίνει το δεύτερο γκρουπ ακόμη ο παναθηναϊκός…αν αποκλειστεί η ζενιτ…νομίζω

η βερντερ ειναι απο τις πιο κωλοφαρδες ομαδες evar το goal το εβαλε ενας παικτης που μπηκε επειδη δεν ειχαν να δωσουν εναλακτικη φανελα σε εναν αλλο παικτη.

δειτε για ποιο λογο αποκλειστικαμε προπερσι κλικασε που μετα μας ακυρωσε κανονικο goal του petric και δεν μας εδωσε καθαροτατο πεναλτυ,αλλα οι του mega λεγανε αξια η werder επειδη επαιζε ο τζιολης τα θυμαμαι και συγχιζομαι

Εγω την παω την Βερντερ παντως.
Ποτε δεν επαιξε μαζικη αμυνα βασικα ποτε δεν παιζει αμυντικα.
Εχω δει πολυ μεγαλυτερες ομαδες απο την Βερντερ να προσεχουν
μην φανε γκολ.Κριμα παντως για την Σαμπντορια γιατι για 2 λεπτα
εχασε την προκριση.Πατσινι θεουλης.2 γκολ και μια αποκρουση αμυντικου
της Βερντερ πανω στην γραμμη.

Χθες ειδαμε πολυ μεγαλη μπαλα,μακαρι να δουμε αναλογο θεαμα και στο κυριως μερος της διοργανωσης.

ποσο πιο κλασσικη βερντερ…δεν το ειδα το ματς αλλα δεν δυσκολευομαι να το φανταστω.
γενικα ειπαμε ρε παιδι μου να παιζεις επιθεση, να χαρει ο ουδετερος κοσμος, αλλα αυτοι το παρακανουν :stuck_out_tongue:

Ακόμη ένα ρησπεκτ στην συμπαθέστατη Βέρντερ για το ότι κάθε χρόνο βγάζει ένα νέο άσο από το μανίκι (ήταν ο Μικού, ήρθε ο Ντιέγκο, μετά ο Εζίλ και τώρα ο εξαιρετικός Μαρίν).

Μαπα ομαδες θα εχει φετος η διοργανωση.

Το 4ο γκρουπ δυναμικοτητας ειναι για γελια.

Κριμα για τον ΠΑΟΚ δηλαδη.
Κατι Ζιλινα, Κλουζ, Χαποελ, Μπουρσασπορ, Παρτιζαν, Κοπεγχαγη κλπ τις ειχε ολες ανετα αν του τυχαιναν στα προκριματικα.

κρίμα για τον παοκ γιατί πάλι που είδα χθες τον αγιαξ, πάλι τραγικός ήταν…παίζει το ίδιο πράγμα με την βερντερ

αυτός ο ceesay της ζίλινα τι παικταράς είναι ρε?απίστευτο το γκόλ που έβαλε χθες.

Τι γκολάρα έβαλε χθες όντως!!!

Πότε είναι η κλήρωση? Κανάλι? Ωρα?

τι γκολ ήταν αυτό ρε : |

18:45 από ΝΕΤ, Mega και Novasports 1.

Mε Μπαρτσελονα μεχρι στιγμης ο Παναθηναικος…

Απλά συγκίνηση όταν ανέβηκε στη σκηνή ο Τζιανφράνκο.

Kαι με Κοπεγκάτι… Αυτό τον πάτο θυμάμαι από μικρό παιδί…:p:p:p