Champions League 2014 - 2015

Αναμένουμε ξεσάλωμα Νικολακόπουλου πλέον.

[I]"Στο τελικό η Γιουβέντους φίλοι μου. Η Γιουβέντους την οποία ο Ολυμπιακός νίκησε με 1-0 στο Καραϊσκάκη και έχασε 3-2 στο Τορίνο με δύο γκολ από καραμπόλες. Ακόμα κι έτσι όμως σε διπλά ματς θα προκρινόταν…

Κάνω κάπου λάθος;"[/I]

“τα λεγαμε εδω απο τη στηλη…”

:smiley:

Μωρέ σιχαμένος είναι, όχι αντιπαθητικός, αλλά τι να κάνεις που α) έπαιζε με το ΑΠΟΛΥΤΟ σίχαμα και β) ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΤΟΥΡΟ ΒΙΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛ.

Πανηγύρισα γκολ της Γιούβε χθες βράδυ. Πλένομαι έκτοτε με οινόπνευμα και δε φεύγει η ντροπή

  1. Άξια της μοίρας της η Ρεάλ

  2. Ultimate γατάκια και με κάθε επισημότητα πλέον κάτι CR7, Μπέιλ, Χάμες κτλ.

  3. Ο Ιταλός συνεχίζει ακάθεκτος να χαντακώνει ομάδες, μουαχαχαχαχαχαχαχ
    (άααααντε πείτε μου πάλι κάνας έξυπνος για το νταμπλ του '11/ για τη Μίλαν/ για τη decima βαρεμάρα)

  4. Μαγκιά της Γιούβε…

  5. …αλλά παραμένει αδιανόητο ψέμα/απάτη/όπως-θέλετε-πείτε-το που ΑΥΤΗ η ομάδα είναι ΤΕΛΙΚΟ CHAMPIONS LEAGUE.

  6. Καλό ξεκώλιασμα τώρα απ’ τη Μπαρτσελόνα, θα το φχαριστηθώ με την ψυχή μου όμως.

Πάντως η juve κάθε άλλο παρά “απάτη” ομάδα - σύνολο έχει με μερικές εξαιρετικές μονάδες, με τεράστια ταλέντα (Pogba, Morata), υπέρ-ποιοτικές σημαίες (Buffon, Pirlo) και κάτι καύλες παίχτες σαν τον Carlito (που δεν πήγε Mundial να θυμίσω μαζί με Pastore) και τον Vidal…

Σίγουρα δεν είναι το τεράστιο ποδοσφαιρικό όνομα εν έτει 2015 αλλά πιστεύω θα είναι ανταγωνιστική στον τελικό αν είναι πλήρης!

Η μόνη απάτη είναι το πέναλτι με το οποίο πέρασε την αξιόλογη φέτος Μονακό. Και ίσως ότι μέχρι την 4άδα είχε βατές κληρώσεις. Όμως και εκεί που έκαιγε η μπάλα πέρασε την Ρεάλ του πιο αντιπαθητικού παίχτη που έχει τολμήσει το ανθρώπινο γένος να ονομάσει καλύτερο εν ενεργεία, ή ακόμα χειρότερα στην ιστορία του ποδοσφαίρου, παίχτη του κόσμου.

Παίδες, σε περίπτωση που το ξεχάσατε, η Ρεάλ και ο Αντσελότι το κατέκτησαν πέρυσι και δεν υπάρχει κανένα συμβόλαιο με τη νίκη και τις επιτυχίες. Δεν έχω καμία διάθεση να τους υπερασπιστώ, αλλά μην φτάνουμε στο άλλο άκρο.

Η Γιουβέντους είναι αξιόλογη και οργανωμένη ομάδα, και όσοι περιμένουν περίπατο της “Μπάρσα” αναμένεται να εκπλαγούν.

Εγω ηθελα Clasico στον τελικο, αλλα δεν με χαλασε που περασε η αλλη σιχαμενη την σιχαμενη. Βασικα τις απεχθανομαι και τις 2, αλλα ειναι ευκαιρια η Μπαρτσα να ξεσκισει την Γιουβεντους στον τελικο, με την Ρεαλ εχεις αυτη την δυνατοτητα καθε χρονο και ας μην ειναι σε τελικο Champions League…

…έτσι είναι…ειδικά η τελευταία παράγραφος:):!: