Champions League 2016-2017

σε συνέχεια του ποστ απο vic με τις πάσες, πρώτος σε αυτές στο ματς απο την πλευρά της παρι, βγηκε ο…τερματοφύλακας…

Μωρή καυλαρα Μονακό!

Α, ρε Ζαρντιμ άσχετε.

3 Likes

Μαλακια το Μπαγερν-Ρεαλ, το ηθελα αργοτερα. Απο την αλλη, καλο ειναι να ξεπαστρευτουν τα φαβορι, οποτε απο αυτη την αποψη καλο κι αυτο και το Μπαρτσελονα-Γιουβεντους. Το Μονακο-Ντορτμουντ παιζει να ερθει κανα 11-10 στο συνολο! Και παμε μωρη Λεστερ.

2 Likes

fixed

1 Like

ντρενη και βωστονικη σαρκα…το ξερω…ο ποπουδακος ποναει ακομα

τι ποναει και για ποιο λογο ;

Ολυμπιακός;

Το μονο καλο ζευγαρι Μπαγερν - Ρεαλ να φευγει μια απο τις 2 σιχαμενες που εχουν μεινει.

με το σκεπτικο σου ειναι 3 .

Εκτος αν σου ειναι συμπαθης η Μπαγερν (ξερναω με την Μπαγερν)

1 Like

Λαθος ζευγαρι ειπες απλα.

Μονο 2 ομαδες ειναι σιχαμενες απο αυτες που εχουν μεινει, η Ρεαλ και η Μπαγερν.

βαλε και την Μπαρτσελονα που οσο βοδια και αν ηταν οι Γαλλοι και καταφεραν να αποκλειστουν , μας τα εχει πρηξει λιγο τα αρχιδια με τα σφυριγματα της. οποτε 3.

Η Μπαρτσελονα μπορει να περασε αδικα, αλλα σιγουρα δε μου ειναι σιχαμενη, για 2 λογους:

  1. Εχει μαλλον τον καλυτερο ποδοσφαιριστη ολων των εποχων ή εστω εναν απο τους 3 κορυφαιους μαζι με Ζινταν και Μαραντονα

  2. Αν το παρει, θα γκρινιαζει ο Παντελης

για το 2 γελαω ,
για το 1 θα σου πω οτι ο Ζινταν ειναι λατρειας και αφου εχει παιξει σε Γιουβε και Ρεαλ συμπαθω και αυτες τις δυο ομαδες , αρα με την δικη μου λογικη σιχαμενες ειναι η Μπαρτσα και η Μπαγερν.

Δε βαζει τις ομαδες των οποιων ειναι βαμμενος οπαδος.

Ειμαι ΦΑΝ της Γιουβεντους και οχι οπαδος.

Στη Μπαρτσελονα εχω μια συμπαθεια λογω Μεσσι αλλα σιγουρα δεν ειμαι οπαδος, δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να τη βλεπω σιχαμενη επειδη τη σιχαινεσαι εσυ. Εδω εσυ συμπαθεις Μπαγερν, εκει θα κολλησεις?

δεν αντιπαθησα ποτε την Γιουβεντους , καλως ή κακως.

Ουτε την Ρεαλ (εχουν παιξει και μερικοι απο τους καλυτερους παιχτες ολων των εποχων , οποτε ακομα και για αυτο ανεβηκε στα ματια μου)

Με την Μπαρτσελονα επισης ειχα σχεση “παθους”. την ειχαμε και σαν ομαδα στο σουμπουτεο επισης ηταν πολυ συμπαθης αλλα τα τελευταια χρονια βλεπω μια αβαντα (ειδικα απο την εποχη μετα τον Ροναλντινιο) που με κουραζει.

Μπαγερν ενω μου αρεσει το ποδοσφαιρο που παιζει , με χαλαει αυτη η “αυστηροτητα” που βγαζει (κατι που δεν μου βγαζει πχ η Ντορτμουντ) και μου την κανει στα ματια μου λιγο σπαστικη.

Ατλετικο πολυ συμπαθητικη αν και μερικες φορες αυτο τα ταμπουρι πισω ειναι κουραστικο ,Λεστερ και Μονακο επειδη ειναι και αουτσαιντερ ειμαστε μαζι τους.

η Ντορτμουντ θα περασει
τωρα τα αλλα ειναι μεγαλες μαχες.

Ατλετικο- Λεστερ και οι δυο φετος ειναι μια ετσι ,μια γιουβετσι.
τα κοβω με 0-0 και πεναλντι μεχρι να βαρεθεις να βλεπεις.

νομιζω οτι δεν θα αντεξει η Λεστερ σε αυτο το ζευγαρι. Θα λυγισει πριν φτασουν στα πεναλτι (εκτος αν πεσει κανας Σουαρεζ μεσα στο Τορινο και δωσουν πεναλτι και σε ολα τα αλλα ματσακια ετσι τιμης ενεκεν)

Δεν καταλαβαίνεις ότι είναι άδικο να το πάρει η Μπαρτσελόνα φέτος; Τι Μέσι και ξε-Μέσι μου λες εκεί πέρα. Δε με νοιάζει ποιος θα το πάρει, αλλά αυτοί δεν πρέπει να το πάρουν, θα είναι κλεψιά. Έχουν όσα λεφτά θέλουν να αγοράσουν όποιον παίχτη θέλουν, εδώ και χρόνια. Ε, να το πάρουν χωρίς σφυρίγματα, αλλιώς να πάνε να γαμηθούνε. Μια χαρά την έχω υποστηρίξει και χαρεί παλιότερα, αλλά φέτος αν το πάρει, θα ξενερώσω. Πραγματικά από αυτούς, προτιμώ Γιουβέντους φαντάσου :joy:.

2 Likes