Champions League 2018-2019

Να μην τους παρει καμια μεγαλη ομαδα γινεται?:yum:

ΕΒΙΒΑ ΝΕΟΠΛΟΥΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ

3 Likes

Είχα να δω αγώνα Μάντσεστερ καμιά 3-4 χρόνια (λόγω Ολε Γκουναρ μάλιστα το αποφάσισα). Είπα να κάτσω σήμερα and look what happened. Και όχι τίποτα άλλο, αλλά συνήθως είμαι μεγάλος γκαντέμης σε αυτά. :grin:

2 Likes

Δες και το επομενο τοτε καλε μου!

Θα πεις το ίδιο και αν αποκλειστούν Τότεναμ και Μαν. Σιτι?

Για τα σημερινά, η Παρι απλά κατάφερε να αποκλειστεί από ομάδα που με 4 σουτ έβαλε 3 γκολ, όλα σάπια. Αυτά συμβαίνουν όταν χαρίζουν δύο γκολ οι αμυντικοί και ο Μπούφον.

Ακόμα κι έτσι βέβαια, το πέναλτι ήταν μια απαράδεκτη απόφαση. Δε θα το σφυριζα ποτέ. Ντροπή λιγακι βασικά.

Δε θα κλάψω βέβαια για αποκλεισμό Εμπαπε.

Σιτυ ναι, προφανως, νεοπλουτοι τιποταδες επισης, plastics

Τοτεναμ γτ;

Κατα τα αλλα για ντροπες κ λοιπα γραφικα κ ασχετα, πεστα στο 6-1 προπερσι, ξυδι κ το μπουλο τωρα ειναι αργα κ αυριο εχει σχολειο

Συγγνωμη, ουτε ο Εμπαπε σου αρεσει;

1 Like

Είναι που δεν μετράει η φανέλα!!! Πολύ το χάρηκα με νεοπλουτα σκουπίδια και ας είμαι Liverpool. Του χρόνου πάλι

Α, οι παλαιοπλουτοι ειναι ΟΚ :smile:;

2 Likes

Ποιοι ωρε, η Τοτεναμ; Νταααααξ ποιος τη γαμαει τη Τοτεναμ γενικοτερα :blush:

Εσεις :yum:!

1 Like

από που και ως που ντροπή;;; 100% αλλοίωση της φάσης εξαιτίας του απλωμένου χεριού, και γιατί να μας νοιάζει τι δεν θα σφύριζες; :blush:

στα αγωνιστικά τώρα δεν τους χάλασε καθόλου τους πλούσιους πουθενάδες, με μισή ομάδα η Μάντσεστερ (και ποια Μάντσεστερ) και με 0-2 στο πρώτο ματς απλά να μην μπορεί

1 Like

Είχαν ευκαιρίες δεν έβαλαν γκολ οπότε Bella Cao

Εμεις ρε λεσι τα δουλεψαμε :stuck_out_tongue: κ πληρωνουμε κ τα δανεια των Γκλεηζερς απο το 2008 μεχρι σημερα… κ με τις κωλοπεριοδιες του καλοκαιριου σε Κινες για φανελες αντι για σωστη προετοιμασια, εχουμε τη μιση ομαδα τραυματιες τωρα… δεν ηρθε ο πετρελαιας να μας αγορασει το πρωταθλημα οπως στα ταγαρια του απατεωνα του πεπ διπλα…

Ουφ κ χτες κ σημερα παντως, το πιο καβλερο διημερο τσουλου που θυμαμαι εδω κ χρονια

1 Like

Κανενα ξιδι, γιατι πρωτον δεν ειμαι Παρι Σεν Ζερμεν, δευτερον και το 6-1 αδικο ηταν.

Τοτεναμ γιατι? Τουλαχιστον αστειο να κραζεις την Παρι Σεν Ζερμεν ως “νεοπλουτη” οταν ταυτοχρονα πανηγυριζεις προκριση της Manchester Utd που ειναι πρωτη στην παρακατω λιστα, και η Τοτεναμ δε σε ενοχλει, που ειναι μια θεση ΠΑΝΩ απο την Παρι…

Ουτε? Γιατι ποσοι δε μου αρεσουν? Γαμω τους παικτες ειναι ο Εμπαπε. Οταν αρχισαν να λενε οτι ειναι καλυτερος απο Μεσσι και Ροναλντο, ναι καπου εκει αρχισα να μην χαλιεμαι που αποκλειστηκε. Σε ενοχλει? Και με αυτον μπατσιλικια? Τωρα να φανταστω θα γινει ο αγαπημενος σου παικτης?

“Απλωμενο χερι” οκ… μαλλον γενικα εσυ θα ηθελες οι αμυντικοι παικτες να τρεχουν και να πηδανε σαν κοτοπουλα, με τα χερια μαζεμενα πισω απο την πλατη :stuck_out_tongue:

Δε με νοιαζει που δε σε νοιαζει αν εγω θα το σφυριζα ή οχι! Κανω κι εγω το ιδιο!

Τραβηξα τη σκανδαλη, ε :smile:; Πω πω, ειπε καποιος οτι ο Εμπαπε ειναι καλυτερος απο τον Ροναλντο στην ηλικια των 20 ετων και δε σου αρεσε; Σιγουρα, αυτο δε σου αρεσε :yum:.

Ξερεις, δεν αποκλειεται να ειναι και αληθεια. Ηταν απο τους ηγετες της ομαδας που κατεκτησε το Μουντιαλ. “Ηγετες”, “Μουντιαλ” οι λεξεις-κλειδι. Αφησε το παιδακι ησυχο και θαυμασε το να παιζει μπαλιτσα.

6 Likes

Θέλω να πω ότι περισσότερο είναι παρά δεν είναι, η μπάλα βρήκε μόνο το χέρι.
Το δύσκολο ήταν το χρονικό σημείο και τι έχει αποφασίσει να τιμωρήσει ο διαιτητής. Αν πει “παίζετε” χωρίς να δει var τότε θα έδειχνε ότι δεν θέλει να καθορίσει τον αγώνα με αυτό το πέναλτι… από τη στιγμή που αποφασίζει να δει το var και στο βίντεο με σούπερ σλόου μόσιο βλέπει αυτό που βλέπει δεν γίνεται να μη το δώσει.

Καμια σκανδαλη δεν τραβηξες. Απλα απο ολες τις μαλακιες που γραφονται σε αυτο το φορουμ, τωρα τελευταια εχεις μια ταση να εστιαζεις στις δικες μου μαλακιες, οποτε σου απανταω αναλογως :sunglasses:

Ε βασικα αποκλειεται να ειναι αληθεια και θα το δουμε σε βαθος χρονου, αλλα μπορεις να πιστευεις αν θελεις οτι ο Εμπαπε ειναι ο καλυτερος ποδοσφαιριστης ολων των εποχων, εχοντας κατακτησει ενα Μουντιαλ με την καλυτερη Γαλλια ολων των εποχων. Οσον αφορα το αν ηταν ηγετης, οχι, δε νομιζω. Ηταν ο ταλαντουχος επιθετικος που σκοραρε αρκετα. Μαγκια του, και οπως σου ειπα, ειναι εξαιρετικος ποδοσφαιριστης. Μεχρι εκει. Δεν του εκανα τιποτα του “παιδακιου” παρεμπιπτοντως. Ειπα οτι δε θα κλαψω που αποκλειστηκε. Εκει εγινε το πραγματικο trigger, και δεν ηταν δικο μου.