Τελικοσ champions league..ποιοσ γουσταρετε να κερδισει το τροπαιο και ολα τα σχετικα

γεια πειτε ρε μαγκες,ποιον υποστηριζεται στο μεγαλο τελικο της αθηνας???FORZA MILAN…8)

Για να είμαι ειλικρινής, όποιος και από τους 2 το σηκώσει, το ίδιο θα μου κάνει. Υποστηρίζω Λίβερπουλ μεν, αλλά τη συμπαθώ τη Μίλαν αρκετά. Έχει πάλιουρες και μεγάλους Βραζιλιάνους ποδοσφαιριστές… Είναι δηλαδή η Ιταλική version του Ολυμπιακού!!!8) 8)

Πάντως, ακόμα και αν δε το σηκώσει τώρα ο Μαλντίνι και ο Κοστακούρτα, θα έχουν και άλλες ευκαιρίες για το Champions League. Μικροί είναι ακόμα!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ΥΓ. Νομίζω ότι και η Λίβερπουλ θα είναι αυτή που θα το σηκώσει. Η Μίλαν μπορεί να ξεκουράζεται μία ολόκληρη χρονιά για αυτά τα παιχνίδια, αλλά το τοπ της το έπιασε με τη Μάντσεστερ και δύσκολα το ξανά πιάνει…

[SIZE=“6”]LIVERPOOL[/SIZE]

+1 :wink: :wink:

Έτσιιι…:smiley: 8)

Και μένα τιο ίδιο μου κάνει βασικά΄. Από ξένες ομάδες υποστηρίζω Μπαρτσελόνα. Ίσως ανάμεσα σε Μίλαν και Λίβερπουλ να κλείνω πιο πολύ στη Μίλαν. Τώρα το ποιος θα κερδίσει δε ξέρω, και η Λίβερπουλ είναι ομαδάρα αλλά και η Μίλαν είναι εξίσου καλή και στον τελευταίο αγώνα την Πεμπτη αν θυμαμαι καλά, μια χαρα έπαιξε και μπράβο της! :wink:

Καλύτερα να μου κοπεί το χέρι παρά να υποστηρίξω ιταλική ομάδα [-X . Εξ αποκλεισμού λοιπόν…Liverpool!

Γιατί βρε Cozy?! Τι σου 'κανε η Μίλαν? Λόγω 28ης Οκτ. ?!! :? Ούσα Ολυμπιακός δε χωνεύω την Ρώμα. Δε θα ξεχάσω το τι έγινε την τελευταία φορά που παίξαμε μαζί τους:-k

[SIZE=“6”]MILAN [/SIZE] (Δεν υποστηρίζω ξυλοκόπους εκ του Ηνωμένου Βασιλείου…:lol: :lol: )

Απλά δε τους μπορώ τους Ιταλούς στο ποδόσφαιρο. Είναι με διαφορά οι πιο τυχερές ομάδες, έχουν πάντα την εύνοια της διαιτησίας και όταν θέλουν να κρατήσουν ένα σκορ παίζουν το αντιποδόσφαιρο σε όλο του το μεγαλείο. [-X

  • 1 !!!

Γιουβέντους ???:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

υποστηριζω milan,γιατι ειμαι οπαδος αυτης της ομαδας απο εποχη φαν μπαστεν και αργοτερα το 94 στην αθηνα με σαβισεβιτς μεσα ντεσαγι…

τωρα ποιος θα παρει το τροπαιο…κανεις δεν μπορει να πει…ειναι και θεμα ημερας,ειναι και θεμα κωλοφαρδιας…

Liverpool γιατί

όταν λέμε ποδόσφαιρο,respect στους Άγγλους,όλοι οι άλλοι παίζουν άλλο άθλημα
ομάδα του Μπερλουσκόνι?:blow:

Εννοείται Μίλαν…εκτός από το ότι την υποστηρίζω εδώ και 7 χρόνια,δέν θέλω σε καμία περίπτωση να πάρει το τρόπαιο αυτό το έκτρωμα της liverpool που σε καμία περίπτωση δεν έχει προσφέρει ούτε ελάχιστο θέαμα…Επίσης ένς παίχτης σαν τον Κακά αξίζει να πάρει αυτόν τον τίτλο (ειδικά φέτος που κάνει τρομερή σεζόν στο θεσμό)8)

για αυτό πρέπει να φύγει :wink:

Loipon…apo Agglia yposthrizw Nottingham Forest, apo Italia Livorno, opote logika 8a eprepe na eimai adiaforos. Otan omws idiokthths ths Milan einai o arxileras italiano mafioso Silvio Berlusconi, e tote 8a yposthri3w gia enan kai monadiko agwna th Liverpool.

φιλε sharuman δεν ξερω τι ειναι ο berlusconi παντως πριν απο καμμια 20αρια χρονια δημιουργησε ισως την πιο θεαματικη ομαδα που ειδε ποτε το ευρωπαικο ποδοσφαιρο με τα φραγκα του…

με van basten,goolit,rikjard,baresi,maldini,donadoni και δεν συμμαζευεται…

Έτσι. Οι Άγγλοι το έφτιαξαν και οι Ιταλοί το κατέστρεψαν. 8)

ε ενταξει οταν μιλαμε για μπαλα respect σε βραζιλιανους και αργεντινους κατα δευτερο λογο…αν δεν υπαρχαν αυτες οι δυο χωρες που εχουν το τοπι μεσα τους αμφιβαλλω αν το ποδοσφαιρο γινοταν βασιλιας των spor…

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Γενικά δεν υποστηρίζω ποτέ κάποια συγκεκριμμένη ομάδα. Η μόνη ομάδα που έχω υποστηρίξει στη ζωή μου είναι ο ΠΑΟΚ. (και τί κατάλαβα θα μου πείτε;) Υποστηρίζω τις μεγάλες ομάδες στους προκριματικούς αγώνες και στους ομίλους για να αποκλειστούν τα λοιμά (βλ. Ελληνικέ ομάδες κτλ κτλ) μπας και δούμε και λίγο μπαλίτσα.

Πριν 2 χρόνια τότε που το πήρε η Liverpool είχα τσατιστεί λίγο γιατί η Milan έπαιξε απίστευτο ποδόσφαιρο στο πρώτο ημίχρονο. Βέβαια κανείς δεν της έφταιγε. Επαναπαύτηκε , η Liverpool ξεκολώθηκε, με τα αποτελέσματα που όλοι ξέρουμε. Μακάρι να δούμε έναν γαμάτο τελικό όπως εκείνον και θα πω το κλασσικό: “Ας κερδίσει ο καλύτερος”. Συμφωνώ με εκείνους που λένε πάντως ότι θα ήταν δίκαιο να το σηκώσει ο Κακά. Η Μilan όμως έχει και άλλου παίκτες που προσφέρουν θέαμα όπως ο Seedorf ο Pirlo κτλ κτλ.

Δεν ξέρω αλλά εδώ και χρόνια απεχθάνομαι την Liverpool χωρίς προφανή λόγο οπότε αναγκαστικά θα έλεγα φέτος να το σηκώσει η Milan. (και αυτήν την φορά αν προηγηθεί πάλι με 3 να μην κάτσει στ’ αυγά της. )