Champions League

Καλα τα λεμε εδω μεσα για μουσικη και γενικως για το οτιδηποτε αλλα ηρθε η ωρα να μιλησουμε και για την κορυφαια αθλητικη διοργανωση του πλανητη…
Λοιπον επειδη ειμαι αρρωστος οπαδος της JUVENTUS πιστευω οτι η μεγαλη κουπα θα ερθει φετος στο TORINO…Ακουω σχολια,αποψεις,μπινελικια κλπ κλπ…
Υ.Γ:Τελη μου περαστικα :smiley: :smiley: :smiley: αλλα με προπονητη βατραχοπορτοφολα καμμια ομαδα δεν εχει δει προκοπη… 8) 8) 8)

Θα προσκυνήσετε τα ιερα χώματα της Καταλωνίας, μαφιόροι, πορτοφολάδες… Που 'σαι Γιώργο φέτος τι φάρμακα παίρνετε; Θα μάθουμε σε κανα δυό χρόνια…

Μην γίνεσαι βάζελος… Που χαίρονται πάντα με ξένα @@!!!

Θα προσκυνήσετε τα ιερα χώματα της Καταλωνίας, μαφιόροι, πορτοφολάδες… Που 'σαι Γιώργο φέτος τι φάρμακα παίρνετε; Θα μάθουμε σε κανα δυό χρόνια…

Μην γίνεσαι βάζελος… Που χαίρονται πάντα με ξένα @@!!![/quote]
Βαζελο να πεις τον πρωτο σου γιο!!!Εγω μιλω σαν Ενωσιτης και ξερεις καλα την <<αγαπη>> που εχουμε για τον αμφιβιο ΦΤΟΥΣΑΝ ΠΕΝΤΑΓΕΒΙΤΣ…(κουαξ κουαξ)…
Οσο για την Barca ειναι ενα απο τα μεγαλα φαβορι φετος αλλα εχουμε δρομο ακομα…
Σχετικα τωρα με τα φαρμακα σε παραπεμπω στην αποφαση της Ιταλικης δικαιοσυνης πριν απο δυο εβδομαδες…Η ομας της JUVE δεν ειχε σχεση… :wink:

Αυτο που δε μπορεσα ποτε να καταλάβω ειναι γιατί, οι ΑΕΚ-τζιδες βρίζουν τον Μπαγιεβιτς… τους έκανε ανθρώπους, πήραν πρωταθλήματα, έπαιξαν καλή μπάλα… και τον βρίζουν… δε κοιτάνε τα λαμόγια και τους απατεώνες που καταστρέψανε την ομάδα τους και τον μόνο που ανέβασε την ΑΕΚ ένα σκαλοπάτι πιο πάνω βρίζουν…

sorry… no sense…for me…

Toν βρίζουν γιατί έφυγε για να πάει σε μια μεγαλύτερη ομάδα… Αυτό για εκείνους είναι προδοσία…

XAXA KAIRO EIXA NA GELASO ETSI !!!
O EYROTHRILOS TOY PROFESSOR MPAGEVITS EXO ?ANEPITRPEPTO.
ARE KAKOMOIRIDIES EXO DEN EXEI OYTE KASNAFERIDES OYTE MPALOKES
ELA TOY XRONOY GIA TELIKO !!!GERA!!!
ALITHIA O GAYROS POTE THA NIKISEI EKTOS STIN EYROPI?

Oυτε εγω καταλαβα ποτε γιατι οι gay-ροι εβριζαν τον Στρατο Αποστολακη…Μπορεις να μου το εξηγησεις???

Πηγε ο ΦΤΟΥΣΑΝ στην REAL και δεν το πηρα ειδηση???

min apanatate vre orgia me erwtisi stin erwtisi…

O Apostolakis, den anestise ton Olimpiako opws ekane o Mpagievits stin AEK… den einai sigkrisima megethoi…

ara…

H νοοτροπια του οπαδου δεν αλλαζει…Οταν φευγει καποιος απο την ομαδα σου και παει σε ανταγωνιστικο σωματειο αυτο συμβαινει(σε ολο τον πλανητη,βλ FIGO,CAMBELL,MOURINIO εσχατως)…Να σου θυμισω το φοβερο συνθημα ΖΑΡΚΟ ΖΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΤΑΦΟ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ που ακουστηκε στο ΣΕΦ οταν μπηκε ο ΠΑΣΠΑΛΙΕ με τα πρασινα??(Αυτος και αν ανεστησε νεκρους)…Να θυμισω τι εγινε παλι στο ΣΕΦ οταν ηρθε ο Ιωαννιδης σαν προπονητης της ΑΕΚ??Δεν βγαζουμε ακρη με τα οπαδικα και γιαυτο ειπα να μιλησουμε για CH.L που σαν Ελλαδα πλεον δεν εχουμε ομαδες και μπορουμε ανετα να κανουμε χαβαλε… :smiley:
Υ.Γ:Θα ηταν ευκολο την Δευτερα να βαλεις ενα τοσο δα κομματακι MAGNUM??

swstos o paixtis!!!

fisika ka itha ferw MAGNUM, no problem!! Eixa ferei kai auti ti Deutera, alla sou egrpasa apousia…

Πηρα απουσια γιατι το Σαββατο καποιες κοτες σκοτωσαν το λυκοσκυλο μου στον Παρνασσο και για 3-4 μερες μετα ημουν χαλια…

Ξεχασε το ρε το Box Set των White Lion … για να μαθεις να λες βλακειες … :evil:

Πηγε ο ΦΤΟΥΣΑΝ στην REAL και δεν το πηρα ειδηση???[/quote]

Για εσάς ΡΕΑΛ είμαστε… ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ
Πότε θα κάνετε νίκη στο Tσάμπιονς λίγκ, με ή χωρίς Ντούσαν;
ΧΕΧΕΧΕΧΧΕΧΕΧΕΧΕ Πλάκα κάνω george!!!

Oυτε εγω καταλαβα ποτε γιατι οι gay-ροι εβριζαν τον Στρατο Αποστολακη…Μπορεις να μου το εξηγησεις???[/quote]

Γιατί ενώ είχε ήδη υπογράψει ανανέωση συμβολαίου με τον Ολυμπιακό υπέγραψε παράλληλα και με τον “ακατανόμαστο”. Βέβαια τότε η Βαρδινογιαννική λαίλαπα των Ρουμπήδων, του Δέδε, του Βίκτωρα και του Κιάππε, είχε καταφέρει να τον κερδίσει, όπως και τον Αντωνίου παλιότερα. Αλλά τέτοιο @@ που ήταν καλύτερα που μας τον πήραν…
ΣΤΡΑΤΟΥΣ ΤΟ ΤΥΡΙ ΕΙΝΙΑΙ ΑΠΟΥ Τ’ ΑΓΡΙΝΙΟ
Άλλωστε είναι ο άνθρωπος που είχαν για προπονητή στην ιστορική ΤΕΣΣΑΡΑ μέσα στη Λεωφόρο. ΣΤΡΑΤΟΥΣ κόουτς στον ΠΑΟ, για νέες ΤΕΣΣΑΡΕΣ!!!

Έλα ΠΑΟ του χρόνου τελικό γερά, με Γκαλίνοβιτς, Μίτου, Καζαμπούμπου, Κυργιάκο, Βύντρα και Έκι Μπιφτέκι!!!

Για τον Μιχαλάκη και τον Μπασινά δεν λέω γιατί του χρόνου θα είναι παρέα μα τον Αντωνάκη!!!
Πικραμένοι σας περιμένει νέα εφταετία… Θα δώσουμε και κάνα κυπελλάκι στο Ντέμη γιατί μας αρέσει η πρώην πλέον γυναίκα του… ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ξεχασε το ρε το Box Set των White Lion … για να μαθεις να λες βλακειες … :evil:[/quote]

Ξέχνα τα Γιαπωνέζικα BRAZEN ABBOT…
Ανδρέα φίλε μου. Ζητώ μαθήματα εκβιασμού!!!

Μήπως τελικά είμαι φανατικός ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ;

valte ston kolo ta brazen abbot ( ta exo eidi) opos kai to box set toy poystretzoy danoy .a episis kai to kyppelo toy polo poy pirate perisi

xaxaxa

Κι εσείς βάλτε το περυσινό πρωτάθλημα που πήρατε σε μουσείο εξαφανισμένων ειδών, παρέα με τον Δούρο και τον Βασσάρα. Μετά από 10 χρόνια πάλι…