Chania rock festival 2009

Anathemaaaaaaa :dizzy::bounce::vibrate::yahoo:

Τωρα τα αλλα δε με ψηνουν, αλλα δε βαριεσαι :stuck_out_tongue:

Εντάξει…Δεν το χάνω για κανένα λόγο…

Ωραίος !
Ετσι! να γίνει χαμός !

Nick Crete φερτε παλι τους Λοστ πακετο με το παρον billing :stuck_out_tongue:

Stop talking…
Σε φάση πέρυσι Lost, φέτος Anathema, εε του χρόνου το κόβω για My Dying Bride:p:p


Now playing: Slipknot - Psychosocial
via FoxyTunes

:):):slight_smile:

:thumbup::thumbup::thumbup:

:smiley:

παιδια καλοί οι LOST , καλοί οι ANATHEMA και σιγουρα άψογοι και οι RC…
δείτε όμως λίγο PILIGRIM εδω και πείτε μου τη γνώμη σας - Φέτος στο CRF είναι το 3ο όνομα και είναι η πρώτη ρώσικη metal μπάντα που παίζει Ελλάδα…

http://www.piligrim-rock.ru/ru/

Αυτό μου θυμίζει rammstein αλλά ρωσικά!και είναι και πολύ καλό!
επειδή δεν τα πάω καθόλου καλά με τα ρώσικα, υπάρχει κανά site για παραπάνω info που θέλω να δω???

παραπάνω έδωσα το επίσημο site της μπάντας και απ’όσο γνωρίζω σε λίγες μέρες θα έχει μεταφραστεί & στα αγγλικά…

cheers

ωραία ωραία.
πραγματικά πρέπει να είναι πάρα πολύ καλοί στο live, τουλάχιστον από τα video που είδα στο youtube…

nai ontws - symfonw
molis kykloforisan kai ena poly kalo video me tous Apocaliptica -

Συμφωνώ!

Check επίσης και το νέο video clip με τους Apocaliptica το οποίο είναι φοβερή παραγωγή…!!!
Δε συζητάμε βέβαια για το γνωστό video με την Pamela Anderson - τελείως 80’s !!!

Πιστεύω οτι αν ξεχάσουμε το θέμα “γλώσσας” που όσο να’ναι, είναι παράξενο να ακούμε τα ρώσικα…
η μπάντα θα κερδίσει το κοινό γιατί κάνει φοβερό show σε συνδιασμό πάντα οτι διαθέτει μουσικάρες!!!:smiley:

Εισιτήρια από που μπορούμε να αγοράσουμε??

Απο τα σημεία προπώλησης στην Κρήτη - από τις 13/7 μέχρι το πρωί της 8ης Αυγούστου
Επίσης από το ταμείο του σταδίου…

Στην Αθήνα δε θα υπάρχει προπώληση φέτος για πολλούς λόγους - το μαγαζί που έκανε προπώληση του festival πέρσι στην Αθήνα, δεν έδωσε ποτέ τα χρήματα στους διοργανωτές -

Στα Χανιά που είναι τα σημεία προπώλησης; Θα έρθουμε λίγες μέρες πριν το Φεστιβάλ στα Χανιά.

Λογικά όλοι οι νομοί θα έχουν.Για ρέθυμνο ξέρω από που, μας είπε το παλικάρι, τώρα για Ηράκλειο δεν ξέρω.


Now playing: Epica - Blank Infinity
via FoxyTunes

aaaa… thelo na dw anathemaaaa!!!
p tha vrw lefta na paw mexri kriti???:frowning:
kala… gt t kanoun st kriti!!!#-o8O:!:

λοιπόν…
τα σίγουρα σημεία προπώλησης μέχρι τώρα θα είναι (από 13/7):

XANIA : STUDIO 2000, VIRGIN, LASIDO, 4 EΠΟΧΕΣ, ΑVALON & λογικά θα υπάρχουν κι αλλού…
ΡΕΘΥΜΝΟ : Χ-ΤREME
HΡΑΚΛΕΙΟ : METROPOLIS & SUPPORT 81 μέχρι στιγμής

:slight_smile:

καλά νέα τελικά και για τα παιδιά από Αθήνα…

Θα υπάρχει προπώληση στο SIRENS RECORDS - Δίπλα στο Texas…:wink: