Chania rock festival 2009

Αυτά είναι πολύ ωραία νέα. Από 13 Ιουλίου θα μπορούμε να τα βρούμε εκεί?

Λογικά τα εισιτήρια στην Αθήνα, θα είναι από τις 15 ή 16/7…

πολυ ωραια παιδια αλλα πολυ ρισκο η ημερομηνια του φεστιβαλ μακαρι να πανε ολα καλα και να εχει και κοσμο :slight_smile:

Φαλάσαρνα beach party την ιδια μερα

δεν υπάρχει θέμα…
το φεστιβάλ θα έχει τελειώσει μέχρι τις 12 το πολύ… οπότε όποιος θέλει να ακούσει beat-ακια θα πάει μέτα:lol:

Μετά όμως θα έχει και after show στο Παλιό Λιμάνι που θα συμμετέχουν και οι μπαντες και ξέρετε τι θα γίνει… :wink:

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!
αυτό γιατί δεν το είπες από την αρχή!Αυτά είναι.νταξ μόνο- ξέρετε τι- δεν θα ζητήσω από Anathema…χεχεχε8)


Now playing: Grand Magus - Iron Will
via FoxyTunes

Άρα να πάρω και τα cd μου από την Αθήνα για να μου τα υπογράψουν :stuck_out_tongue:

σωστός αυτό δεν το σκέφτηκα!!!


Now playing: Slipknot - Left Behind
via FoxyTunes

Σωστή :stuck_out_tongue: Εισιτήριο έχεις πάρει?

:roll:
οοπς!
όχι δεν έχω πάρει ακόμα.Θα πάω στις 1 του μήνα από Ρέθυμνο, αν και έχει και εδώ προπώληση.


Now playing: Demons & Wizards - Crimson King
via FoxyTunes

Στην Αθήνα ακόμα δεν έχουν έρθει τα εισιτήρια :(:(:frowning:

με καθυστέρηση 1 εβδομάδας… (ας είναι καλά η Α’ ΔΟΥ Χανίων):?
επιτέλους… από αύριο το πρωι (ΤΡΙΤΗ 21/7) τα εισιτηρια θα είναι στα σημεία προπώλησης …-
Πιο συγκεκριμένα τα μέχρι τώρα σημεία είναι:

ΑΘΗΝΑ : SIRENS RECORDS
HΡΑΚΛΕΙΟ : ΜΕΤΡΟPOLIS , SUPPORT 81
ΡΕΘΥΜΝΟ : Χ-ΤΡΕΜΕ
XANIA : STUDIO 2000, VIRGIN, 4 EΠΟΧΕΣ, ΑVALON, 2LUX, MIKΡΟ CAFE, ROCK HOUSE
…και μέσω όλων των τοπικών συγκροτημάτων του festival.

[FONT=“Arial Black”]περισσότερες πληροφορίες:
chaniarockfest@yahoo.gr[/FONT]

ελααααα πάμε γερά!!!:smiley:

και τηλεοπτικό σποτ…!!!

ακούω σχόλια (εκτός του οτι η μουσική είναι πολύ πίσω…:wink:)

εε δεν μπορούσαν να βάλουν άλλη μουσική!!
μια χαρά σποτάκι και ευτυχώς που έγινε…λογικά έχει πέσει και η ανάλογη διαφήμιση…αυτό μόνο καλό είναι…


Now playing: Amorphis - Black River
via FoxyTunes

Καλό το σποτάκι, αλλά που το παίζει? Μια χαρά και η μουσική. Anathema :smiley: :smiley:
Τι ώρα θα βγουν οι Anathema; Ελπίζω να παίξουν κανένα 2ωρο!!!

εε μόνο στα Κρητικά κανάλια λογικά.Τώρα δεν ξέρω τι ώρα θα βγούν οι Anathema, αλλά όπως και εσύ ελπίζω να παίξουν κανά 2ωρο…:roll:


Now playing: Epica - Beyond Belief
via FoxyTunes

Αυτή είναι η τελική μορφή του spot:

επίσης, εισιτήρια και online: www.ticketquest.gr

τελευταίες εξελίξεις:

150 τ.μ. stage / fire machines / laser show / 50kw σε ήχο και φώτα συνιστούν μάλλον ένα must για όσους είναι στο νησί την επόμενη εβδομάδα… - Αν λάβουμε υπόψιν και οτι όλες οι μπάντες έρχονται με την καλύτερη δυνατή διάθεση να παίξουν στην Κρήτη, καταλαβαίνετε τι έχει να γίνει…

Επίσης να πούμε οτι και οι Άγγλοι και οι Christ θα δραπετεύσουν στην κυριολεξία από το studio για αυτό το φεστιβαλ, δεδομένου οτι ηχογραφούν τα νέα τους album - Χαμός! :smiley:

21:45 θα βγούν οι Anathema… - Θα παίξουν πάνω από 1μιση ώρα - ίσως 2… Νομίζω θα εξαρτηθεί και από τον παλμό του κόσμου… 8)

Τέτοια να ακούω και το ψήνω πολύ άσχημα…:stuck_out_tongue:

:slight_smile:
4 μερούλες ακόμα…