Cheers n Beers ...καλλιο αργα

ποσταρω κατι μηνες και μολις προσεξα οτι εχουμε introduce yourself area…καλλιο αργα λοιπον παρα ποτε, και επειδη ειναι αγενεια να χωνεσαι σε μια παρεα χωρις να χαιρετας…

i am me loιπον, μπορειτε να με φωναζετε Nir1 ( 8) ) απο Αθηνα, πλησιαζουμε τα 30, ειμεθα μεταλλαδαι αλλα οχι κολλημενοι, γουσταρουμε διαφορες μουσικες, κυριως 80ς νοοτροπιας, αρκετο κλασσικο ροκ, καμποσο Punk, λιγο Hardocre/crossover, πολυ Heavy, πολυ Thrash, πολυ Epic, ελαχιστο Death, ελαχιστο Doom, σχεδον καθολου Black, αλλα και διαφορα αλλα, απο Bob Marley (ω ναι!), Ozric Tentacles, μεχρι Suicide Commando και Astral Projection - κατα τα αλλα ομως ειμαι καλο παιδι.

λοιπα ενδιαφεροντα…ταξιδια (backpacking rules), συναυλιες, μπυρες, ξυδια, συλλογη δισκων, συλλογη παλιων metal t-shirts, και παρατηρηση των αστεριων (βλ. πεσμενος λιωμα απο τα ξυδια να κοιταω τον ουρανο…) πανω απολα αραγμα με καλη παρεα και κουβεντα.

cheers λοιπον και καλη συνεχεια σε ολους…

Να σε καλα αδερφε.Ειδικα αυτο το πολυ epic που εγραψες εμενα μου αρκει!!!Καλη συνεχεια :D:D:D

στο αφιερωμα Manowar δεν ησουν ομως που χτυπιομασταν σα τα χταποδια side by side με fists in the air και λοιπα :smiley:

CHEERS!

Ασε μην μου το θυμιζεις που δεν μπορεσα να ερθω!!!Ελπιζω να ερθουν τον νοεμβρη και να τα σπασουμε ολα στο live :D:D:D

Δε γαμείς…

WELCOME METAL BROTHER!!! ,/

thanks boys, ακουγεται λιγο αναχρονισμενο το welcome γιατι εχω μιλησει με τους περισοτερους απο σας εδω κ μηνες, χεχε αλλα θενξ οπως κ ναχει :slight_smile:

ε γι’αυτό έβαλα και το δε γαμείς!!!

Απολυτο respect απο μενα στον Nir1, γιατι ξερει και ακουει μπανταρες !!! :bow:

[I][U]Αφιερωμενο[/U][/I] παιχταρα :wink:

nir1καλωόρισες αδερφέ στο πιο αρρωστημένο rock και heavy metal φόρουμ
Να περάσεις καλά και μην πίνεις φλώρικες μπύρες μόνο KAIZER:D

Night*Sky γαμαει η αφιερωση, θενξ, δεν το ειχα προσεξει καθολου ομολογω…

ρομαντικε/η , οταν θελουμε να ειμαστε ποιοτικοι, πινουμε Lucifer και Paulaner ! κατα τα αλλα…

[SPOILER][B][SIZE=“6”]ΑΜΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛ[/SIZE][/B][/SPOILER]

:):):slight_smile:

με την paulaner καλα το πηγες.τι την ηθελες την amstel?:stuck_out_tongue:

Καλωσήρθες Νιρ1. Είναι λίγο σουρεάλ αυτή η σελίδα. Αν για κάποιο λόγο ο Ρομάντικ έφαγε μπαν σήμερα επειδή του απάντησες μετά από τρεις μήνες, ν’ αγιάσει το πληκτρολόγιό σου! Επίσης, άκου Helloween, είναι καλή μπάντα, θα σ’ αρέσουν.

Φιλος λιγα με την Αμστέλ (οπως τονιζεται στην οικοδομη) !

Ναι φιλε τσεκαρες τους.Θα σ’αρεσουν σιγουρα.

ρε ειναι η χειρότερη , η Βεργίνα πολύ καλύτερη είναι

καλυτερα μια heineken παρα μια amstel:drunk:8)

Helloween για τον ΜΠουτσο τελειως λεμε χεχε. για να δουμε, θα ερθουν αυτη τη βδομαδα οι γιαπωνεζικες εκδοσεις που τσιμπησα ? :smiley:

εφοσον γινεται συζητηση για μπυρα μεσω της introductive σελιδας μου, i can die a happy man [SPOILER]hit wood…[/SPOILER]. ο σκοπος επετευχθη!

κοιτα Paulaner, Lucifer, Duvel και λοιπες ποιοτικες ειναι ωραιες επιλογες για ποικιλια, αλλα δεν τις βρισκεις παντου. η Αμστελιτσα ειναι γευστικη και ευκολη επιλογη, κ ας της κανουμε που και που καμια απιστια. ε και οπως κ να το κανουμε, αν σε δω να αραζεις σε ενα παγκακι με αμανικη μεταλ μπλουζα, φουλ εξαρτηση αλητεια κ ετσι και να πινεις μια DUVEL ε εισαι για τον μπουτσο μεταλλας χαχαχα στερεοτυπα και αμστελ FTW !! :lol:

o romantic γιατί πόσταρε εδώ μετά από 9 μήνες? κάτι περίεργο συμβαίνει.εξωγήινοι??:-k