Children Of Bodom, Ensiferum @ Gagarin 205, 16 Απριλίου 2011

To σέτλιστ πόσο καιρό πριν τη συναυλία βγαίνει στο περίπου??

ayto . . oi bodom akoma oikonomane apo ta prota tria album tous.

απλά περιμένεις να κάνουν την πρώτη τους συναυλία στο τουρ για να δεις τι παίξαν

CoB και Ensiferum. 2 σε 1. Χανεται? Δε χανεται.

re pedia gia eisitiria akousa ine 35 euro alla simeia propoliseis akoma tpt 8eloume kati grigoraaa den xanete me tpt afti i sinavlia

Θα γίνω freedom!

Απαγορέυονται τα greeklish! :slight_smile:

οπα 35 ευρω ειναι μπολικα τζαμπα μονο…

32 ευρα το εισητηριο…

http://www.metalhammer.gr/magazine/news/1022–children-of-bodom.html

μαλιστα…

Ωραία! Άντε ξηλωνόμαστε άυριο άλλα 32 ευρώ! Που θα πάει αυτή η κατάσταση!

πιστεύεται να γίνετε σολντ αουτ?

Εγώ αναρωτιέμαι γιατί δεν πωλούνται τα εισιτήρια σε ticket house, ή γιατί δεν ενημερωθήκαμε πότε άρχιζε η προπώληση, ή γιατί δεν έχει βγει ακόμα δελτίο τύπου… :S
’Ντάξει όπως και να 'χει, κάπου εκεί την περιμέναμε την τιμή, no big deal (:

Δε νομίζω αλλά ποτέ δεν ξέρεις… Έχουν χρόνια να έρθουν κ έχει μείνει σε πολλούς άχτι, άσε που έχει γεμίσει ο κόσμος bodomάδες… Για να μην πω πόσοι θα έρθουν για τους Ensiferum… :Ρ

εμενα μου φαινεται οτι οι Bodom εχουν γινει κατι σαν μοδα και δεν το λεω αναγκαστηκα με την κακη εννοια…

Αν έχω λεφτά τότε θα τα δώσω, αλλιώς χλωμό για να δω μόνο 45 λεπτά τους ensiferum και μετά να την κάνω.:frowning:

A, παιζουν και οι CΟB εκεινη τη μερα?:-s

πιστεύω μετά τους ενσιφέρουμ θα αδειάσει το κλαμπ :stuck_out_tongue:

νταξει πιστευω οτι θα ηταν μαπα κανεις να χαλασει 32 ευρω για να δει μονο μια μπαντα για 45 λεπτα,πιστευω πως ακομα και αυτοι που θα ερθουν μονο για Ensiferum θα κατσουν να δουν και τους bodom

Τι λετε ρε. Κανεις δεν προκειτε να ερθει μονο για Ensiferum. Νταξει ειναι πολυ καλη μπαντα αλλα δεν φτανει τους Bodom.
Καταρχας σιγουρα θα γινει sold out. 100%. Στο gagarin παιζουνε δεν παιζουνε στη μαλακασα…

Ααα, και κατι ακομα. Ξερουμε ποτε ξεκιναει η προπωληση?

32 για ensiferum μου φαινονται πολλα ρε γαμωτο…[-X
θα δω τοτε αν θα καταφερω να παω
bodom και τσαμπα να μου ελεγαν να παω δεν θα πηγαινα… αρα θα σηκωθω να φυγω πριν βγουν αν παω τελικα…

εγω παντως πιστευω πως αν δωσεις 32 ευρω για 45 λεπτα ensiferum και φυγεις μετα δεν συμφερει :wink: