Chk_chillin fan/hate club

Αντρέα, βρήκαμε διαιτητή!!![/quote]

Τώρα τα πιάσαμε τα … λεφτά μας … :P[/quote]

Είσαι για καμιά βόλτα απόψε? Finlandos είναι μέσα και Jim_lick στο τσακ. Καλά για Χριστίνα δε λέμε. Στάνταρ.

Αντρέα, βρήκαμε διαιτητή!!![/quote]

Τώρα τα πιάσαμε τα … λεφτά μας … :P[/quote]

Είσαι για καμιά βόλτα απόψε? Finlandos είναι μέσα και Jim_lick στο τσακ. Καλά για Χριστίνα δε λέμε. Στάνταρ.[/quote]

Mεσα … τηλεφωνακι μετα

Έλα πάμε για Golden (χωρίς παρμεζάνα) Member Συνδρομή!

eiste off topic…pou ine o kourou tora na sas tin pei…mono emena kinigaei (kai) afto to agori!

Εσύ βγαίνεις ΜΟΝΟ off topic.

Έρχεσαι μια στις τόσες, γράφεις 20 άσχετα εντελώς μηνύματα και την κάνεις.
Άσε που στο έχουμε πει πολλές φορές και ευγαινικά αλλα δυστυχώς δε χαμπαριάζεις πως εδώ δεν είναι μέρος για να βγάζεις τα αποθιμένα (δεν είμαι σίγουρος αν γράφεται έτσι) σου και γενικά μια πικρία λες και έρχεσαι από 30ετή πόλεμο.

Και μην μου πεις για τους υπόλοιπους (έχει γίνει σε πολλούς παρατήρηση, δεν είσαι η μόνη) που βγαίνουν off-topic γιατί αυτοί τουλάχιστον γράφουν και on-topic!

Α, δε χρειάζεται να γράψεις τώρα σε 1-2 μουσικά θέματα όπως συνήθως γίνεται μετά από παρατηρήσεις γιατί ξέρω ότι και την επόμενη φορά που θα έρθεις θα γίνουν πάλι τα ίδια. Έχω αρχίσει να επαναλαμβάνομαι και να φαίνομαι κακός…

Απωθημένα είναι, αλλά εδώ δεν έχουμε να κάνουμε τόσο με απωθημένα, όσο με αγαμία.

kai gia na katalavo…tora esi ise sto fan club mou, alla sto love side i sto hate side? oxi diladi tipote allo alla nomizo, oti ola afta ta grafeis apo agapi…thelo omos na sigourefto!

ise off topic…pes tou kati vre kourou…

Εντελώς οff topic είσαι Γιάννη μου…

Η Χριστίνα έρχεται εις γάμου κοινωνία πολύ σύντομα, με τον Coverdale…