Chk_chillin fan/hate club

Επειδή το συγκεκριμένο club αναμένεται να γίνει το πιο ανισόρροπο στην ιστορία της ανθρωπότητας το ιδρύω εδώ και τώρα κοινό (fan και hate club μαζί) και θα διέπεται από τις παρακάτω αδιαπραγμάτευτες αρχές:

Αγάπη για τον συνάνθρωπο?

Αλτρουισμό?

Διαλέξεις που θα αφορούν τον εκλεπτυσμένο τρόπο ομιλίας?

Κοινοκτημοσύνη?

Διεθνείς σχέσεις κυρίως με τον τρίτο κόσμο και ιδιαίτερα με την μαύρη ήπειρο?

Επιμορφωτικές εκδρομές στις βιτρίνες του Άμστερνταμ?

Διδασκαλία Γαλλικών και Πιάνο?

Και λοιπές άλλες εκπλήξεις?

Πρόεδρος πραξικοπηματικά θα είμαι εγώ και ιδιαιτέρα μου η chk_chillin (θέλει δεν θέλει, που δεν θα θέλει, γιατί ως συνήθως είναι πνεύμα αντιλογίας)

na pe8anei.
basanistika.

Μεσααααα 8) 8) 8)

Αφου εχει ΑΜΣΤΕΛΟΔΑΜΟ το club και εγω μεσα…Αντε να παμε σε κανα smart shop να ερθουμε στα ισα μας… :lol: :lol: :lol:

efxaristo xriso mou… par ola afta den glitonete apo tin parousia mou! os gnisia fan ton manowar, aftou tou evropaikou sigrotimatos pou leei ke o antreas, tha vgalo tin spatha mou ke tha antimetopiso tous kakovoulous… aeeeeraaaaaa…

Στη μπάντα στη μπάντα περνάνε τα κομάντα…

Απ’ ότι βλέπω είσαι δημοφιλέστατη Χριστινάκι… Δεν γράφει κανείς…

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Ποιος τολμάει να πέσει στη δυσμένεια της ( και στο στόμα της που στάζει μέλι το άτιμο)?

Ποιος τολμάει να πέσει στη δυσμένεια της ( και στο στόμα της που στάζει μέλι το άτιμο)?[/quote]

i alithia na legete…o monadikos pou ta vazei mazi mou ine o antreas ke pernei sinexia to poulaki…alla apo oti fenete tou aresei o poulos… ton anazita!

Ποιος τολμάει να πέσει στη δυσμένεια της ( και στο στόμα της που στάζει μέλι το άτιμο)?[/quote]

i alithia na legete…o monadikos pou ta vazei mazi mou ine o antreas ke pernei sinexia to poulaki…alla apo oti fenete tou aresei o poulos… ton anazita![/quote]

Τον πουλο τον εχεις παρει εσυ εδω και καιρο … καταλαβετο επιτελους και συνεχισε τη ζωη σου … δεν βαρεθηκες να αναλωνεσαι με το να μου την λες … βρες κανα χομπυ , παρε καμμια ραπτομηχανη , να περνας τις ελευθερες ωρες σου :wink:

Ποιος τολμάει να πέσει στη δυσμένεια της ( και στο στόμα της που στάζει μέλι το άτιμο)?[/quote]

i alithia na legete…o monadikos pou ta vazei mazi mou ine o antreas ke pernei sinexia to poulaki…alla apo oti fenete tou aresei o poulos… ton anazita![/quote]

Τουλαχιστον ειναι ομολογητεο και απο τους ιδιους , οτι δεν τολμανε να τα βαζουν μαζι σου , κοιτα κατι αντρες ρε πουστη μου … ου ρε παλιολεβιεδες , και τολματε να την λετε στον Τhomas … αν εχετε balls πεστη τη στην Χριστινα ρε … αλλα δεν σας παιρνει … γιατι οταν ειναι κοντα , εισαστε ολοι σουζα !!!

Ποιος τολμάει να πέσει στη δυσμένεια της ( και στο στόμα της που στάζει μέλι το άτιμο)?[/quote]

i alithia na legete…o monadikos pou ta vazei mazi mou ine o antreas ke pernei sinexia to poulaki…alla apo oti fenete tou aresei o poulos… ton anazita![/quote]

Τουλαχιστον ειναι ομολογητεο και απο τους ιδιους , οτι δεν τολμανε να τα βαζουν μαζι σου , κοιτα κατι αντρες ρε πουστη μου … ου ρε παλιολεβιεδες , και τολματε να την λετε στον Τhomas … αν εχετε balls πεστη τη στην Χριστινα ρε … αλλα δεν σας παιρνει … γιατι οταν ειναι κοντα , εισαστε ολοι σουζα !!![/quote]

Ο thomas τα θέλει ο πισινός του και γουστάρει τη φάση και γελάμε όταν βρισκόμαστε.
Εσύ δεν καταλαβαίνω γιατί τα παίρνεις. Εάν δεν γουστάρουμε να τα βάλουμε με τη Χριστίνα και γουστάρουμε να τα βάζουμε μαζί σου, γιατί αυτό σε νοιάζει και όχι γιατί τη λέμε στο thomas (δεν είσαι και πολύ πονόψυχος) είναι γιατί μας προδιαθέτεις. Στην τελική πλάκα κάνουμε και στο είπα και εχθές. Δεν μπορείς να το καταλάβεις και τρελαίνεσαι χωρίς λόγο. Να είσαι σίγουρος ότι κανείς μας δεν θα γλιτώσει αν πει ή γράψει μ…ς.

Άρα λοιπόν καταλήγουμε ότι θα συνεχίσουμε να τη λέμε σ’ εσένα για μερικά χρόνια ακόμα. Καλό κουράγιο…

Σου θυμιζει κατι αυτο που ειχες αναφερει ?

Σου θυμιζει κατι αυτο που ειχες αναφερει ?[/quote]

Βέβαια, αλλά το να περιγράφεις μια κατάσταση δεν σημαίνει ότι πρέπει να είσαι και εσύ μέρος της. Δεν με έχει προκαλέσει, ούτε έχει πει ποτέ κάτι που να θεωρώ ότι πρέπει να το σχολιάσω. Δες στο topic των Europe ότι το πρώτο μήνυμα που έγραψα αναφερόταν και η Χριστίνα, σχετικά με το ότι ενώ έθαβε το cd των Europe, θέλει να έρθει στο Λονδίνο μαζί μας.
Αλλά αυτά για σένα είναι ψιλά γράμματα…Εσύ θες να δεις αίματα…

Oh yes !!! και με καταλληλη μουσικη υποκρουση … ΒLood Of My Enemies …!!! :twisted:

Oh yes !!! και με καταλληλη μουσικη υποκρουση … ΒLood Of My Enemies …!!! :twisted:[/quote]

Το Ευρωπαϊκό γκρουπ που έλεγες σε προηγούμενο mail…Έχεις κόψει τελείως!!!

Oh yes !!! και με καταλληλη μουσικη υποκρουση … ΒLood Of My Enemies …!!! :twisted:[/quote]

Το Ευρωπαϊκό γκρουπ που έλεγες σε προηγούμενο mail…Έχεις κόψει τελείως!!![/quote]

Αλλος το εχει πει αυτο οχι εγω

Βρε παιδάκια ηρεμήστε λίιιιιγο!!! :wink:

Αντρέα, βρήκαμε διαιτητή!!!

Αντρέα, βρήκαμε διαιτητή!!![/quote]

Τώρα τα πιάσαμε τα … λεφτά μας … :stuck_out_tongue: