Χρόνια Πολλά chk_chillin

εγω, φιλη? μην το λες δυνατα… θα σε βαλουν σε μαυρη λιστα και θα σε ριξουν στα λιονταρια… :lol: :lol: :lol:
το Σαββατο πιναμε για τα γενεθλια της γυναικας σου…βλακα… :lol:

Εγώ μπορεί να είμαι γριά, αλλά εσύ είσαι μπαμπόγρια…

Είμαστε off topic…

Χριστίνα μωρό μου σ’ αγαπάω…

Είδες που τελικά (έστω λίγο σπάνια), κατάφερες να με κάνεις να το λέω δημοσίως…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ευχαριστω πολυ αγαπη μου…παντα ομορφη θα ειμαι εγω και οταν κανω την εγχειρηση με το καλο και ξεριζωσω τα @@ μου ισως να βρω ενα καλο παιδι να νοικοκυρευτω…θα κοιταξω να εχω κανει και παραπανω λεφτα, να εχει και προικα… και θα βαλω και τη λεξη “Κορόιδο” μπροστα για να με μουτζωνετε οι υπολοιποι… :lol: :lol: αχ,αχ,αχ…πηγα να πεσω στη λουμπα, αλλα με εσωσε ο Βουδας… και την επομενη φορα? προγαμιαιο…μπα σε καλο σου… :lol:
εμενα αγαπη μου δυσκολα με ξεχνανε, γιατι ειμαι γυναικα παταγος…και γυναικα σπυρι…και γενικως μεταλλασομαι σε ο,τι απαιτουν οι περιστασεις… :lol:

δε θα πω τιποτα… γιατι θα σε φοβησω και θα αργησεις να μου το ξαναπεις… εστω και απο το τηλεφωνο… :smiley:
κι εγω…πολυ… :smiley:

εγω, φιλη? μην το λες δυνατα… θα σε βαλουν σε μαυρη λιστα και θα σε ριξουν στα λιονταρια… :lol: :lol: :lol:
το Σαββατο πιναμε για τα γενεθλια της γυναικας σου…βλακα… :lol:[/quote]

ΑΧ ευτυχώς που μου το θύμησες

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Xρονια Πολλα και ο,τι επιθυμείς!!! :smiley: :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τί ευχη εκανες (ή θα κανεις) οταν εσβησες (ή θα σβησεις) τα κερακια?

Να ζήσεις Χριστίνα με χίλιες ευχές
πλούσια να γίνεισ με επιταγές πολλές
παντόυ να σκορπίζεις φιλιά και λεφτά
και να 'ναι η ζωή σου γεμάτη μώρα…(γκομενάκια) :wink:

χρόνια σου πολλά κούκλα μου, σου έυχομαι ότι επιθυμείς…

Δεν κάνει ευχές η συγκεκριμένη… Ότι θέλει (καλό και κακό) το αποκτά, γνωρίζοντας εκ των προτέρων πως ότι κάνεις επιστρέφεται…

Δεν κάνει ευχές η συγκεκριμένη… Ότι θέλει (καλό και κακό) το αποκτά, γνωρίζοντας εκ των προτέρων πως ότι κάνεις επιστρέφεται…[/quote]
Σωστη… :stuck_out_tongue: :smiley:
Οπως και να χει ευχομαι οτι εκανε να τις επιστραφει (και με το παραπανω)
:stuck_out_tongue: :smiley:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! :smiley: :smiley:

May the blessing of light be on you,
light without and light within.
May the blessed sunlight shine on you
and warm your heart
till it glows like a great peat fire.

:wink:

Χρόνια Πολλά !!! :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=

Σου εύχομαι να πραγματοποιηθεί κάθε τρελή-πρόστυχη φαντασίωσή σου
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Xronia polla Xristinaki!!!
Ante ke me ena kalo koritsi… [exo mia sto mialo mou, tora pou to skeftome,pou 8a sou ekane…] :lol:

Χρόνια Πολλά!Ό,τι επιθυμείς στην αγκαλιά σου να το βρεις… :wink:

Ας ευχηθώ κι εγώ άλλη μια φορά λοιπόν…

Εύχομαι σύντομα ν’αγαπήσεις και ν’αγαπηθείς τόσο που να γεμίσει το είναι σου με φως και το στομάχι σου με πεταλουδίτσες… Εύχομαι πάντα να έχεις γύρω σου ανθρώπους που σε αγαπούν ακριβώς γι’αυτό που είσαι… Κι εύχομαι να βγάλεις πολλά λεφτά να μας πας όλους μαζί μια εκδρομή να το κάψουμε, μια και κάναμε καλή αρχή ως παρέα το Σάββατο…

Σ’αγαπώ πολύ πολύ και στα εύχομαι όλα μέσα απ’την καρδιά μου, στέλνοντάς σου όλα τα θετικά vibes που έχω διαθέσιμα! :lol: :lol: :lol: .

Υ.Γ. Ο Γιώργος λέει ότι θα σου κάνει δώρο ένα πακέτο πολεμοφόδια extra large με τις ευχές του για να ξεφύγεις λίγο απ’τα mini (χαχαχαχα)… :lol: :wink:

Kai to ixera oti itan mia apo aytes tis imeres alla den thymoun pia gmt… :smiley:
Xronia Polla! Kallio arga para pote! Na apokthseis ola ayta pou diekdikeis giati xerw oti o,ti theleis to diekdikeis PANTA! Kia ygeia panw apo ola.