Χρόνια Πολλά chk_chillin

I would like to wish to one of my best friends ever,

ΧΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Πολύχρονη Χριστινάκι μου!

Αγάπη, υγεία, ευτυχία και ότι αλλο επιθυμείς στην ζωή σου…

mono 20 eton… :lol:

ginetai na eksafanistoun kai oi exthroi mou, kata kapoio magiko tropo na erthoun oi indianoi kai na tous apagagoun??? :lol: :lol:
efxaristo poly poly poly… :lol:

Xρόνια πολλά Κριστίν και ευτυχισμένα…
Το γλεντήσατε δεόντως ,με ουίσκια και άλλα ποτά…
Πάντα τέτοια ηρωικά :lol: :lol: :lol:

me violia kai ntaoulia… :lol:

kai ΤΑΜΠΟΥΡΛΑ… :lol: 7 μποφώρ λέει είχε στο wiz και σεισμό 6 ρίχτερ…προξενήσατε …Ετσι γιά να ψοφάνε οι χάροι…και οι Χαρίλαοι… :lol:

tha yparxei kai defteros gyros…syntoma… :lol: :lol:

Οπως και ολο το καλοκαίρι,χειμώνα, γιά χρόνια και χρόνια ΠΟΛΛΑ , :lol: :lol:

esy den pianesai giati monimos ftyneis pano stous korfous kai mou tin spas… :lol:

Άντε βρε χρόνια πολλά! Κατά βαθος (20.000.000 χιλιόμετρα :lol: ) σε συμπαθώ! :slight_smile:

Χρόνια πολλά Χριστινάκι! Πάντα γερή, δυνατή κι ευτυχισμένη!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!

[size=2](αντε κ με ενα καλο παιδι :roll: )[/size][size=6][/size]

χρονια πολλα κι ευτυχισμενα ναχεις ζωη παραμυθενιακ(κιι ας μην σε ξερω ακομα)…ελπιζω να πραγματοποιησεις καθε σου επιθυμια η τρελλη φαντασια…

Χρόνια πολλά ρε Θεά γειτόνισσα!!!
:smiley: Ό,τι καλύτερο!
Haaaappy Birthday To Youououou!!!

Χρονια Πολλα Χριστινα, many wishes!

Happy Birthday to yoooouuu!
Happy Birthday to yoooouuu!
Happy Birthday dear Christinaaaaa…
Happy Birthday to you!

(Παμε μια και στα ελληνικα? :stuck_out_tongue: )

χρονια πολλα καλα με υγεια κ η αποσταση μεταξυ αυτων που εχεις κ αυτων που θες να αποκτισεις να γινει η μικροτερη δυνατη! :wink:

Είχες γενέθλια και μου το κρύψες…;

Καλά φίλη είσαι εσύ;

Αλήθεια το Σάββατο για τα γενέθλια πίναμε;

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

σας ευχαριστω πολύ ολους… επιτελους πατησα τα 30, η πολυποθητη ηλικία για να απομυθοποιήσω τα γηρατεια και να αποδείξω οτι η καρδια μου μεχρι να πεθανω θα νιωθει παντα νεα. μπορει, αληθεια, να μην εχω τις δυναμεις που ειχα οταν ήμουν 20, μπορει ακομα και ο ιδιος μου ο αδερφος να μου δινει αλλα 30 χρονια πριν πεθανω(μαξιμουμ…λογω εντονης ζωής)…πολλα μπορει ακομα, ομως αλλοι τα εχουν παρατησει ηδη…μπηκαν στον χορο της συνηθειας και ακολουθησαν τα σχεδια που ειχαν γι αυτους οταν γεννηθηκαν, πραγματοποιώντας δήθεν τα ονειρα τους και εκπληρωνοντας τον σκοπο του ανθρωπου στη γη… οπως το βλεπει ο καθένας. τέλεια λοιπον. παραλιγο να υποκειψω, αλλα προτίμησα να προσπεράσω… και να αφήσω την αγρια φυση μου να εξελιχθεί σε ό,τι χειροτερο για αυτους που με μισουν και σε ο,τι καλυτερο για αυτους που με αγαπουν.
Τριαντα λοιπον…η ηλικία που οι περισσοτερες γυναικες φοβουνται ως την ηλικία της κατω βόλτας… εμενα με βλεπω ομως να ανεβαίνω λοφους και βουνα… θέλω τοσο πολύ να αγγίξω το φεγγάρι, να βλεπω τον κοσμο απο ψηλά και να με ζεσταινει ο ήλιος…και στον αδερφο μου, που αγαπώ παρα πολυ, απαντησα οτι αυτος που ζει περισσοτερο ειναι αυτος που ειναι ευτυχισμένος… κι εγω νιωθω ευτυχισμενη μεσα απο την αγαπη αυτων που εχω διπλα μου… που με εκτιμησαν! :smiley:

Kαι για αυτα ρε …!!!

Χριστινα μου χρονια πολλα και απο μενα … να σαι καλα και χρονο με το χρονο να ομορφαινεις και να με αγαπας οπως και εγω … και επισης να γινεσαι ολο και πιο μεγαλο σπυρι :wink: σε αυτους που λενε μαλακιες για σενα … με πιανς ??? :wink: :wink: :wink: :wink: αν και πιστευω οτι δυσκολα σε ξαεχνανε … γιατι αραγε ??? :roll: :roll: :roll: :roll:

Τεσπα μιας και εγινες και συ γρια οπως και ο Τελης ναι ναι γρια ειναι και αυτος οχι γερος … αντε με ενα καλο παιδι και στο γαμο σου θα σου πεταω κουφετα … :stuck_out_tongue: