Είναι γραφική η chk_chillin?

Yeah baby she is… Αν συνυπολογίσεις και τα μουσικα της κριτήρια!

Τα μουσικά της γούστα εξαρτώνται από το κατά πόσο “παίζουν” ωραία γκομενάκια!!!

Άρα γραφική με τόνο…

  1. Ο Τέλης ΝΑΙ ή Χριστίνα ΟΧΙ

Φοβιτσιάρη

ego mporei na eimai grafiki, alla eseis den prokeitai na me gamisete pote! 8O kai os gnoston oti den to “pernoume”, to apopernoume.

Ή ότι παραπαίρνουμε το αποπαίρνουμε…

__Chk_chillin, μη μασάς! Δεδομένου του ότι δεν σε έχω δει (live ή φωτογραφία σου), μπορώ μετα βεβαιότητοας να πω ότι δεν είσαι καθόλου γραφική. Αστους να λένε για τις αδυναμίες που έχεις στα ωραία (ομολογουμένος) αγοράκια με μικρόφωνο στο χέρι. Γιατί μήπως νομίζεις ότι αυτά τα ρεμάλια δε βλέπουν στα κρυφά Λαμπίρη και Στεφανίδου που όλο και κάτι απο Μπεζαντάκου δέιχνει; :stuck_out_tongue: 8)

__Αλλωστε απο τις εδώ συζητήσεις, μπορώ να πω ότι θα σε χαρακτήριζα ως σκεπτόμενη κοπέλα και όχι ως γραφική γκόμενα… ασχέτος που έχω την αίσθηση ότι είσαι και γυναικάρα. Μπορεί να έχουμε γενικός ρίξει λίγο το επίπεδο τελευταία, αλλά αν κάποιος ανατρέξει σε παλαιότερος συζητήσεις, μόνο σε τέτοια συμπεράσματα δε καταλήγει για ‘σένα -i like your brains girl! Αντε σταματάω εδώ τώρα για να μην πάω ν’ ανοίξω κι εγώ κανένα θέμα τύπου “ρε, με κάνετε να δείχνω σοβαρό παιδί και δε γουστάρω!” χεχε :twisted:

Γιατι ετσι??? Μηπως δεν σ’αρεσουν οι αντρες???
Η μηπως δεν σ’αρεσει να σε παιρνουν???
Εκτος και αν σου φαινομαστε πολλοι και δεν αντεχεις…
(τσοντα το καναμε… :stuck_out_tongue: )

ΓΙΑΤΙ ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ;

Και σε ειχα σε υποληψη … :roll:

Δήλωσε κανείς εθελοντής για κάνει το ψυχικό?
ΓΡΑΦΙΚΗ…

a twra gia na poume kai tou stravou to dikio dilwsa egw ethelontis…exw pithanotites arage?xaxaxaxaxaxa

loipon telisva mou den nomizo oti me parapire kaneis…eidika esy…gia tin akrivia den me exei parei kaneis sas…oute esy! den einai kako na fantasioneis pantos me tin parti mou.s exo katalavei apo kairo oti me kryfogoustareis outos i allos! :slight_smile:
oi antres mou aresoun…oi antres omos, oxi ta agorakia! den einai katholou kako na mou aresoun kai oi rock star…exoun kai aftoi dikaioma, giati na tous apokliso aloste? oso gia to an eiste polloi ke den mporo na to antekso, pistepse me xryso mou, kanena provlima…outos i allos eseis pesate pano mou…thanx gia to topic…

Πρόδωσες το μεγάλο μας μυστικό γαμώτο…

ΓΙΑΤΙ ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ;[/quote]
__Ενας φίλος μου… δεν τον ξέρεις… :stuck_out_tongue: :roll: :smiley: 8)

(για καλό το είπα ρε, να δείξω ότι σοβαρεύω και νιώθω άβολα)

__Κι όμως, θυμάμαι post της το διάβαζα και το ξαναδιάβαζα… 8)

[quote=“Shadowcaster”]

__Κι όμως, θυμάμαι post της το διάβαζα και το ξαναδιάβαζα… 8)[/quote]

Συγνώμη που επεμβαίνω αλλά το “της” πάει για “την” Angel_In_Black???
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxxaxa
γιατί κι εγώ το ίδιο είχα πάθει :lol:

[quote=“azza”]

[quote=Shadowcaster]

__Κι όμως, θυμάμαι post της το διάβαζα και το ξαναδιάβαζα… 8)[/quote]

Συγνώμη που επεμβαίνω αλλά το “της” πάει για “την” Angel_In_Black???
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxxaxa
γιατί κι εγώ το ίδιο είχα πάθει :lol:[/quote]

Βασικά ο shadowcaster αναφερεται για post της Χριστινας και οχι για δικο μου !!!

Κι όμως, θυμάμαι post της, το διάβαζα και το ξαναδιάβαζα…

A ok! Εγώ πάντως στην αρχη νόμιζα πως είσαι γένους θηλυκού και επειδή το λέγαμε χθες χάρηκα με την ιδέα ότι το νομίζουν κι άλλοι :stuck_out_tongue:
Τσάμπα όμως :frowning:

exeis mpei sto tripaki glykia mou kai sizitas me ton antrea?..mipos ton psilogoustareis? prosexe pantos!!!

Tι ψιλο??? Χοντρο καλέ!!
Εσύ πάντως για να λες να τον προσέχω θα ξέρεις από πρώτο χέρι ε?