Choose your master....!

[SIZE=“3”]Επειδή αιμοβόροι είμαστε όλοι μας… και μας αρέσουν οι πολέμοι
( απόγονοι του λεωνίδα άλλωστε…! )
ΔΙΑΛΕΞΤΕ στρατόπεδο και ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΗΘΕΙΤΕ στον ιερόπόλεμο ενάντια σε… ( δεν ξέρουμε ακόμα αλλά κάτι 8α βρούμε… :oops: )…
Διαλέξτε λοιπόν τον MASTER σας!!![/SIZE]

ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ!!

Στην Gathered Forces Of Darkness, Master είναι : Witch-Rangel-Bloody_Angel (:twisted: :rockon: :yahoo:)

Στην Πολέμιοι clan : karvou-monte-led ( :x :thumbdown: :ban: )

[SIZE=“1”]( 3γυναίκες , 3 αντρες… για να σας δω…)[/SIZE]

:lol: :lol: :lol:

Εγω ειμαι στη witch clan… Αρα στην Gather Force Of Darknsess…8)

Εγω δεν ειμαι με κανεναν. Θελω να σκοτωθουνε ολοι μταξυ τους και στο τελος να κυριαρχησω εγω!!!:twisted:

Πφ.
Και ποιος σας ειπε οτι οι πολεμιοι ειναι μια χαζοχαρουμενη ομαδουλα που μαζευει κοσμο. Ειμαστε κλειστη καστα πλεον. Με μοναδικη εξαιρεση τον Ζαφροκ που ειναι στην under19 ακαδημια μας. Και πολεμαμε συγκροτηματα και οπαδους τους, τιποτα αλλο. Παρακαλω να φυγει το ονομα μας απο αυτο το γελοιο και υποτιμητικο τοπικ.
Αλλιως θα πεσει εντιτ απο μοντς που ξερετε που ανηκουν.

άρα είσαι με τους φλώρους…

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Φοβαμαι.:frowning:

[-X [-X [-X [-X

Εγω είμαι με Gathered Forces Of Darkness επειδή είναι και η Witch και θα μου δίνει ξόρκια.

@Gathered Forces Of Darkness:Με δέχεστε; Θέλετε να αρχίσω να στρατολογώ και κόσμο;!

Ουστ ρε,εγω δεν εξουσιαζομαι απο κανεναν, η θα ειμαι leader σε καποια ομαδα ή θα ειμαι με τον εαυτο μου, αυτο μονο, τελος!!!:stuck_out_tongue:

:wink:

(Τα ξόρκια τα έχει η άννα , εγώ τα φίλτρα και όλα τα υπόλοιπα η Μαρια…)

έλα μαζίμας και κάτι 8α σου βρούμε… Το πολύ πολύ να σου κάνουμε την χάρη να σε δαγκώσουμε και μετά να γίνεις και εσύ Μαστερ…:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ωραία ψήνομαι!!! Θα με κάνετε add? με δέχεστε; Είμαι και γαμω τους warriors!

δεν ξέρω…Είμαι καλό παιδί και δεν αντιπαθώ συγκροτήματα και ανθρώπους,άρα δεν μπορώ να μπω στους πολέμιους.Μέσα μου έχω μια μικρή μαυρίλα ομώς και συμπαθώ και το blackmetal οπότε συμπαθώ πιο πολύ την έτερη clan

ναιιιιι :smiley:

καλοκαιριάτικα αρχίσατε τις… clanιες?:stuck_out_tongue:

:yahoo: :yahoo: Δηλώνω την πίστη μου και την υπηρεσία μου στην ομάδα και στους masters:bow2:

Πάντως απ ότι έμαθα οι Gathered δεν μυρίζουν οποτε παω μαζί τους

Τώρα είσαι ένασ από εμάς που σημαίνει…

όποος σε πειράξει την γαμ@@@@@σε !!!

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τί έχει παιχτεί γιατί λείπω καιρό…?:frowning: :roll:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=2752