Christmas Party tou Rocking.gr

Κατ’αρχάς να καλησπερίσω άπαντες…
Κούρου σου είχα πει πως κάποια στιγμή θα αρχίσω να γράφω και εγώ…

Λοιπόν…

Δεν βλέπω κινητοποίηση για το πάρτυ μας !!! Το ξεχάσατε κι όλας ?

Υπενθυμίζω :

Μετά από δυόμιση περίπου χρόνια παρουσίας στο χώρο του ελληνικού internet, ήρθε η στιγμή για μια από κοινού συνάντηση των μελών, επσικεπτών και συντακτών του Rocking.gr. Τι καλύτερο από ένα Χριστουγεννιάτικο party με άφθονη rock, μπίρα και καλή διάθεση! Μία πρώτης τάξεως ευκαιρία να γνωριστούμε, να ανταλλάξουμε απόψεις επί παντώς επιστητού αλλά και να απολαύσουμε την -έστω και πρώιμη- γιορτινή ατμόσφαιρα υπό τις νότες της αγαπημένης μας μουσικής. Λεπτομέρειες θα ακολουθήσουν σύντομα. Προς το παρόν αναφέρουμε μόνο τα βασικά. Ημερομηνία: 23 Δεκεμβρίου, Μέρος: Texas Club, Είσοδος: δωρεάν.

Θα ήθελα να ακούσω και προτάσεις για τις μουσικές που θα ακουστούν. Προσωπικά λέω να παίξω από Cure και Offspring μέχρι Pantera και Cradle Of Filth…

Εγώ θέλω RAINBOW, EUROPE, DREAM THEATER, PARADISE LOST και U2 ή το I can’t escape myself των THE SOUND που είναι τα αγαπημένα της κοπελιάς μου, η οποία κατά πάσα πιθανότητα θα με συνοδεύει για πρώτη φορά…

Δεν θέλω αηδίες…

egw endoiaferomai gia to party.den mporw na kserw apo twra an tha me mpleksoun se kana ksenerwto trapezi alla mallon tha eimai free.Ama einai mesa kai o powerslave ta leme sto TEXAS!

Είναι κάπως νωρίς ακόμα υποθέτω γι’ αυτό και δε γίνεται πολύ κουβέντα.

Τακτοποιούνται ορισμένα τελευταία πράγματα (κληρώσεις), αφίσες, διαφημιστικά κλπ και θα υπάρξει νέα ανακοίνωση/δελτίο τύπου τις ερχόμενες ημέρες.

Ό,τι νεότερο θα το αντιληφτείτε.

Οι Paradise Lost και οι Dream Theater είναι από τους αγαπημένους μου και θα παίξουν μάλλον σίγουρα… Τώρα για U2 το βλέπω δύσκολο. Τώρα αν τους προτιμήσει κάποιος άλλος συντάκτης… :roll:

Εγω θα προτεινα και λιγο doom/stoner…
Πχ Pentagram,Cathedral,Unida,Kyuss,B.Sabbath,St Vitus…
και φυσικα old time classics οπως Motorhead,AC/DC…

Δεν νομιζω οτι μπορει να γινει τετοιο παρτυ χωρις να ακουστει ουτε ενα τραγουδι των IRON MAIDEN… :smiley:
Επισης europower και λιγο epic-true ετσι για να ανεβει το φρονημα…

valte apo ola gia na goustaroun oloi!!!

Άμα αρχίζετε όλοι βάλε κείνο βάλε το άλλο το μαμήσατε πατόκορφα το θέμα…Ότι και να βάλει ο dj καλό θα ναι κ στη τελική αυτά που γουστάρετε τα ακούτε και σπίτι σας!!Party είναι,όχι ραδιοφωνικός σταθμός… :stuck_out_tongue:

Προσωπικά θα έρθω για την παρέα και όχι για τη μουσική. Ας βάλουν και Black metal δεν μ’ ενδιαφέρει καθόλου.

Ti einai auto re paidia??? :roll:

eisaste oloi kollimenoi metallades, gia auton to logo loipon, gia na anoixete ligo tous orizontes sas, tha paw ego dj kai tha paixoume italo-disco, ellinika sixties, kai laika, eidika gia ton Teli na meraklosei kai na aneve se kanena vareli na xorevei!!!

ante na mazeutoume oloi na ginei kanena mpaxalo kalo!!

Ti einai auto re paidia??? :roll:[/quote]
Γουσταρω που τσιμπας αμεσως… :lol: :lol: :lol:

Kοιτα πρωτα τι ρωτησε το παιδι στην αρχη και μετα βγαλε γλωσσα… 8) 8) 8)

Αμα λάχει να ούμε κερνάω τα κοκορέτσα και τις γαρδούμπες…
Eσένα σε αγαπάω ότι και να γράφεις. Αφού προσφώνησες τον Angel, Angle δηλάδή gay Βρεττανέ είσαι φίλος μου…

A ρε ατιμουτσικο πως το μιλας το αγγλικο … lllloooollll

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kοιτα πρωτα τι ρωτησε το παιδι στην αρχη και μετα βγαλε γλωσσα… 8) 8) 8)[/quote]Δεν έβγαλα γλώσσα αλλά άμα βγάλω δε τη βγάζω έτσι… :stuck_out_tongue: Εγώ απλά είδα τι έλεγε ο καθένας … :wink: :wink: Γουστάρεις να πλακωθούμε?? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Gene simmmons tongue…