Χρονια πολλα Chryssa

Mε μια μικρη καθυστερηση , χρονια πολλα και καλα

[size=6]Chryssa [/size]

I love you ρε μουμια

s’euxaristo ore…paidi malama autos o adreas,pada to lega ego…xronia polla kai kales giortes se olous**

  1. Χρόνια πολλά Chryssa!!! Ότι επιθυμείς να σου φέρει ο καινούργιος χρόνος

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στα πιο ωραία μάτια του Εληνικού (να το κάνει ο Θεός) Metal

Χρονια πολλα και απο εμενα, αν και δεν σε ξερω, εμπιστευομαι του αλλους βασικα.

Αν εννοεις εμενα , καλα κανεις , αν εννοεις τον θωμα και παλι καλα κανεις γιατι ο θωμας εμπιστευεται εμενα , αν εννοεις τον λαχαναγοριτη δεν σου ξαναμιλαω .

Αφου τα ιδια λετε και οι τρεις ρε…

Δεν με νοιαζει …

Αφου ξερεις ρε οτι εσενα εμπιστευομαι. Οχι τιποτα αλλο αλλα φοβαμαι μην καθεσαι και κρατας την αναπνοη σου μεχρι να σου πω οτι εμπιστευομαι εσενα.

  1. Κάτω τα χέρια από τη Χρύσα ευρω-μανάβη!

Βλαχο-Σαλιαρη εννοας tuomas , το ευρω πολυ του πεφτει .

Έχετε γίνει πολύ προβλέψιμοι… Μη δείτε άνθρωπο να μιλάει γλυκά σε γυναίκα αμέσως να του ορμήξετε λιγούρια…

Εσυ δεν εισαι ανθρωπος ρε , να μιλας γλυκα μονο στην γυναικα σου και στην κορη σου .

  1. Μπράβο Αντρέα, απέδειξες σε όλους και όλες ότι έχεις ήθος και σωστή ανατροφή, εύγε!

Στις υπόλοιπες καμια σφαλιάρα? άντε, και κανένα γαμωσταυρίδι [τι λέω άγιες μέρες]

Οχι βεβαια εκτος και αν χρειαζεται επειδη ειναι καμμενη … βασικα δεν δινεις κανενα δικαιωμα , και δεν σαλιαριζεις σαν βλακας με καμμια αλλη , εκτος της γυναικας που εισαι μαζι , αντι να καθεσαι να αναλωνεσαι σε αλλες , πεστα την μια που εχεις διαλεξει να εισαι μαζι της .

Έχω πολλά αποθέματα γλύκας και αγάπης ρε… Ξέρεις πόσο γλυκά μιλάω στη γυναίκα μου και την κόρη μου;
Όπως κι εσύ άλλωστε…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ναι αλλα εγω μιλαγα μονο σε αυτην σε καμμια αλλη…

Ναι αλλα εγω μιλαγα μονο σε αυτην σε καμμια αλλη…[/quote]

Ε Ι Σ Α Ι

Ψ Ε Υ Τ Η Σ

Αφου δεν με ηξερες τοτε ρε παπαρα , τι μιλας ? Ρωτα τον θωμα , τον japan και τους αλλους και θα δεις οτι λεω αληθεια .
Ναι αλλα εγω μιλαγα μονο σε αυτην σε καμμια αλλη…[/quote]

Ε Ι Σ Α Ι

Ψ Ε Υ Τ Η Σ[/quote]