CIRCLE II CIRCLE: 'Delusions Of Grandeur'

Από metalzone.gr

CIRCLE II CIRCLE, the band led by ex-SAVATAGE singer Zak Stevens, will release its new album, “Delusions of Grandeur”, on April 25 via AFM Records. The CD will be issued as a regular jewel case, a limited edition featuring bonus material, and on picture vinyl.

Kαι το ωραίο εξωφυλλάκι:

Το περιμένουμε λοιπόν! Το Burden Of Truth μου άρεσε αρκετά, και ελπίζω για κάτι ακόμα καλύτερο. Επίσης, οι Circle II Circle περιοδεύουν με τους Jon Oliva’s Pain, αλλά μόνο για Αμερική. Χλωμό να έρθει δώθε το πακέτο ε?:frowning:

Για να δουμε…To Burden μου αρεσε και μενα αρκετα…βεβαια το ντεμπουτο τους οταν ειχε βγει με ειχε τρελανει…πιστευω θα ειναι γερος δισκος!!

το burden μαρεσε και μενα παρα πολυ!!!

για να δουμε!!!

Παιδιά καλο το burden αλλα σαν το πρώτο κανένα!!δισκαρα ! 8)
άντε ας ελπίσουμε να ναι καλο και αυτό μπας και ξανάρθουν λίγο στο προσκήνιο στην Eυρώπη γιατί διάβαζα για ελάχιστο κόσμο στην περιοδεία για το burden…α!και οποιος το “δει” να leakarei ενημερώνει ετσι?!!:stuck_out_tongue:

+1 Keeper!
Και εμένα μου άρεσε υπερβολικά το πρώτο τους (αν και το burden δεν το έχω ακούσει)

και εγω με το burden επαθα μεγαλη πλακα!!!μακαρι και το καινουριο να ειναι τουλαχιστον ισαξιο…

Κυκλοφόρησε :wink:

Οπα ρε,τι τρελες poweries ειναι τα πρωτα 2 κομματια?Καλα ξεκινησαμε…παντως τοσο γρηγορα κομματια ειχε να τραγουδησει ο Ζακ απο εποχη Taunting Cobras!

Άκουσα τα 4 πρώτα. Ντάξει, το Fatal Warning είναι κομματάρα. Λογικά ο δίσκος πρέπει να τα σπάει κανονικά!

Τώρα το ακούω και γω… Ωραίο ακούγεται αν και η πρώτη ακρόαση δεν συνίσταται για ολοκληρωμένο αποτέλεσμα! Αρκετά γρήγορα κομμάτια και ένα που θυμίζει Chance… Για να δούμε!

Αυτο το Echoes τι μεγαλη κομματαρα που ειναι?Απο τα μεγαλα φετινα κομματια μεχρι στιγμης…

Και αυτο το every last thing ειναι κομματαρα. Καλο αλμπουμ… τελικα αυτοι οι Circle II to Circle ειναι σταθερη αξια… και ο Ζαχαριας παλι ρεστα δινει…

Τι τεράστια μπάντα που είναι ρε γαμώτο… Και τι φωνή που έχει αυτός ο άνθρωπος! 3/3 μέχρι στιγμής!