Circle II Circle :Feat. Zak Stevens in Athensi (18/5) & Thessaloniki (19/5)

γουσταρω!!!κ σαλονικα ερχονται ναι ρε π…ι μου!μετα απο μια καλη δοση απο jop θα παρουμε αλλη μια δοση savatage απο τον θεο τον zak!!!α! κ που ειναι αυτο το rock bottom club k τι χωριτικοτητα εχει???

Εισαι Σαλονικιός και δεν ξέρεις που πέφτει το Rock Bottom?8)

Στα Λαδάδικα είναι, το παλιο Empire αν είχες ακουστά.Για χωρητικότητα μαλλον γύρω στα 150 άτομα ή κάτι τέτοιο μου φαίνεται ότι χωράει…Άντε 200 άμα είναι ο ένας πάνω στον άλλο…Κακή επιλογή χώρου κατ’εμέ.
Όχι λόγω χωρητικότητας γιατί δεν νομίζω να μαζέψει παραπάνω αλλά γιατί είναι μούφα το μαγαζί έτσι κι αλλιώς![-X

Εννοειται μεσα!

Οκ οι Power Quest υπερτυριλες και δε συμμαζευεται,αλλα ολοι οι αλλοι που θα παιξουν σπερνουν!Θα ακουσουμε και τον θεουλη τον Ζακαρο,μια χαρα:D

Εννοείται ότι θα μαι εκεί!!! Αλλά από Savatage σκατά επιλογές κάνει… Taunting Cobras που το θυμήθηκε? Άθλιο τραγούδι!!!:thumbdown:

Ξέρουμε περίπου τί εισιτήριο παίζει;

Εφόσον θα έχει τόσα ξένα support πιστεύω θα τα πιάσει τα 27-30.

Γκουχ γκουχ σεμνά ε:!:

Δεν υπάρχουν άθλια τραγούδια σε δίσκους που τραγουδάει ο Ζακ.

Follow Me και ξερό ψωμί :band:

Υπάρχουν αλλά τα παραβλέπουμε… Ζακ ΘΕΟΣ!!! Θα τα σπάσουμε!!! Εμένα μου αρέσουν και οι circle ii circle… All that remains κομματάρα!!!

Δεν υπάρχουν λέμε!

Burden of Truth και το τελευταίο μεγάλες δισκάρες.

naiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
SAVATAGE RULES!

Πω και να ανακοινωσουν και τιποτα JOP μαζι τους…θα ναι και γαμω…

Ποποοοο!! Ψηνομαι ασχημα να παω!!

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ CLUB?

Πήγαινε στα λαδάδικα πιάσε ένα μαλλιά και θα σου δείξει… είναι σε ένα λοξό δρομάκι πίσω από το περίπτερο που βρίσκεται απέναντι από το σουβλατζίδικο κατερινιώτης.:lol:…

μην μπερδευτει και παει στο διπλα μονο.

ποσο κοσμο χωραει περιπου?

ANTE RE NA PERNANE OI MERES

Το χα ξεχασει αυτο το λαηβ.Επειδη βαριεμαι να ψαχνω,κανα σετλιστ μηπως καποιος?Προσφατο κατα προτιμηση.

Bασικα το τελευταιο gig τους ηταν τελη Σεπτεμβρη,οποτε προσφατο setlist δεν υπαρχει.Ενα ενδεικτικο παντως υπαρχει στις πρωτες σελιδες του topic…

Ένα περσινό:

1.Fatal Warning
2.Dead of Dawn
3.Sea of white
4.All that remains
5.Heal you
6.Revelations
7.Waiting
8.Soul Breaker
9.Messiah
10.So many reasons
11.Edge of thorns
12.Taunting Cobras
13.He carves his stone
14.Forever
15.Echoes
16.Watching in silence
17.If I go away
18.TNT!!
19.Evermore
20.Follow me
21.Chase the lies

Το 20 ρε πούστη, το 20! Λιώμα θα γίνουμε.