Circle II Circle :Feat. Zak Stevens in Athensi (18/5) & Thessaloniki (19/5)

Εισητήριο στα 22 ευρώ, για 18/5 λέει για Αθήνα:-k

Θα τρελαθώ!!! Τις προηγούμενες μέρες έβαλα να ακούσω το αλμπουμ edge of thorns και πορώθηκα ξανά με τους savatage. Και να που έρχεται ο Zak Stevens. :bow2: Αυτά είναι.

Αλλά στο texas necropolis; Πολύ μικρό δεν είναι;

χαχα…δεν εχεις δει το rock bottom που θα παιξει στη σαλονικα γ αυτο…

Τι, γίνεται να είναι μικρότερο;;;;;;;;;;;; Δεν πειράζει θα είστε όλοι μια οικογένεια :smiley:

ναι ρε…λιγοι και καλοι…

Δυστυχως ρε παιδια,τα live στη Θεσσαλονικη εχουν εδω και καιρο αρχισει να γινονται πολυ οικογενειακα και οι διοργανωτες το εχουν καταλαβει γι αυτο και φερνουν μπαντες σε μαγαζια που με πενηντα ατομα ειναι γεματα.
Τελευταιο παραδειγμα οικογενειακου live,ηταν η συναυλια του Jeff Scott Soto,οπου ημασταν πραγματικα λιγοι.Παντως,υπαρχει εξηγηση παιδια.Ο κοσμος δυσκολευεται οικονομικα κι αυτο δεν ειναι παραμυθι.

SALONICA EINAI 18 H’ 19?

18 στο rock bottom φιλος…

OK. THANKS!

Αν μάθει κανείς πότε και που βγαίνουν τα εισιτήρια για Θεσσαλονίκη ας ενημερώσει…:wink:

το ψηνω να παω κ εκει…αλλα τελευταια στιγμη θα αποφασισω…κ αν εχω κ φραγκα, ξερετε αν παιζουν κ το edge of thorns??

Μάγγες επειδή κατάλαβα ότι έχει γίνει ενα μπέρδεμα με το σαιτ των CIIC έστειλα στην εταιρία που τα διοργανώνει και μου είπανε ότι το Myspace των CIIC έχει λάθος.
Τα λαιβ είναι έτσι κανονικά συμφωνα με το σ’αιτ της εταιρίας.

NEXT SHOWS :
18.05.2009
Circle II Circle,Manticora & Burning Black @ Texas Necropolis - Athens/Greece
19.05.2009
Circle II Circle,Manticora & Burning Black @ Harley Bar - Thessaloniki/Greece

Όποιος ξέρει τι ώρα θα βγει και η κάθε μπάντα ας ενημερώσει παρακαλώ γιατί είναι μεγάλη ανάγκη!

τα support λενε τιποτα???

Manticora αξίζουν, αν και δισκογραφικά εμένα δε μου λένε τίποτα. Αλλά λαιβ πρέπει να λένε απίστευτα!

kaι οι burning black πολυ καλοι ειναι,τσεκαρετε εδω

www.myspace.com/burningblackband

Τι έγινε ρε παιδιά φάγανε πόδι οι power quest? Τελικά 19 Μαίου είναι η σωστή ημερομηνία για Σαλονικα? Τα εισιτήρια βγήκαν και αν ναι που?

Στην Αθήνα γύρω στις 11 με 11:30 θα βγούν οι CIIC.

Ρε freedom μόνος σου απάντησες στην ερώτηση που έκανες!!! Έπρεπε να περιμένεις μήπως απαντήσει κανένας άλλος. Anyway, τόσο αργά θα βγούν οι circle II circle;;; Εισιτήρια έχει στο Ticket House;

πηγε κανεις ticket house για εισητιρια?