Clutch - 26 Ιουνίου Θεσσαλονίκη, 27 Ιουνίου Αθήνα

γαμηθηκε ο διας…

πραγματικα μας γαμησατε

Σκατά… όχι ότι το χάνω (να ναι καλά το ΑΠΘ που μας κρατάει εκτός διακοπών μέχρι 16 ιουλίου) αλλά είχα μπει σε κλίμα. άντε τώρα άλλες 20 μέρες…

Εγώ αν το χάσω θα είναι για καλό λόγο, αλλά θα ήθελα να τους δω ρε γαμώτο.

o θεος εισακουσε τις προσευχες οσων δεν προλαβεναν να αφησουν γενια μεχρι την Πεμπτη

σν μαλάκες θα φάμε το βρωμοψώλι της καυτής αθήνας!! δν λέω οτι δεν το αξίζουν, αλλά ντάξει όντως γαμήθηκε ο δίας, και μιας και είπα δίας, oi Planet δν νομίζω να ακυρώσουν, ΠΟΛΥ δύσκολα βασικά

Στην ανακοινωση της Detox για την αλλαγη της ημερομηνιας λεει Clutch+Planet of Zeus. Επομενως παραμενει ως εχει το πακετο.

πωω και σε ολους εχω πει θα ξυριστώ την αλλη βδομάδα… Την πάτησαν(δεν μπορούν να με βλέπουν με τοσοο μούσι!!! χαχα )

αλλα βρε παιδιά λυπηθείτε μας καντε το σε εναν ανοιχτό χώρο!!!

προέχει η οικογένεια… και το καλό είναι πως στο facebook τους κανείς δεν κράζει… :wink:

φίλος μου πήρε εισιτήρια από ticket arena και επέλεξε “παραλαβή από το χώρο της συναυλίας” τώρα με τις αλλαγές ημερομηνίας δε θα μπορέσει να πάει.

μπορεί να κάνει κάτι και να πάρει λεφτά πίσω?

οπως αναφερεται χρονια τωρα στο πισω μερος των εισιτηριων, οχι

:!:

[COLOR=“White”]-------[/COLOR]

τεσπα.

στην παραλαβή από το χώρο της συναυλίας, ζητάνε ταυτότητα όπως λέει όταν κάνεις παραγγελία ή είναι στα @@ τους και αρκεί να δώσεις τον κωδικό της παραγγελίας? αν μπορεί να τα δώσει δηλαδή και να πάει ο άλλος κανονικά και να τα πάρει από το ταμείο.

ας απαντήσει κάποιος που έχει αγοράσει εισιτήρια με αυτόν τον τρόπο

Ας παρει τηλ στην Detox και ας ρωτησει αν δεχεται επιστροφη εισιτηριων λογω της αλλαγης της ημερομηνιας (που κανονικα θα πρεπει να δεχεται, αν και δεν αναφερει κατι στην ανακοινωση). Αμα δεχονται, θα του πουν πως να ζητησει τα λεφτα του πισω απο το ticketarena.

Για αυτο που ρωτας πανω, για manowar ειχα παρει με αυτον τον τροπο, κανονικα ελεγε στο site οτι θα μου ζητησουν ταυτοτητα για να μου το δωσουν στο χωρο της συναυλιας.

Στη συγκεκριμενη περιπτωση παντως απλα ειπα τ ονομα μου και μου το δωσανε. Αλλα νταξει μαλλον επειδη βαριοντουσαν.

—Α, μολις ειδα οτι καποιος τους ρωτησε στο φεησμπουκ αν μπορει να εξαργυρωσει το εισιτηριο επειδη δε βολευει η ημερομηνια και η detox απαντησε:
“δυστυχώς δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα”

Δεν τους τιμάει τέτοια απάντηση …

θενξ Θέριε!

όντως μαλακία που δεν δέχονται εξαργύρωση. νομίζω μέχρι και η Didi το έχει κάνει…

Πέφτει πάνω στους Propagandhi της Αθήνας … Πάει για πούλημα / εξαργύρωση δηλαδή.

πφφφφ… θα το βαλω και στις αγγελιες…

πωλειται τικετο στην τιμη που αγοραστηκε 25 ΕΥΡΩ για το live της Αθηνας…
οποιος ενδιαφερεται pm

Άκυρο και από εμένα , όπως είπα … Για Αθήνα,πωλείται εισιτήριο των 20e , στα 20e!.. (Ωππ, κατέβασα τις τιμές της αγοράς … Δουλεύει ρολόι ο ανταγωνισμός τελικά! )

γκαντεμια…και ειχα κανονισει την αδεια μου…πλεον αυτο το πραμμα αλλαζει και τα πλανα μου αρδην σχετικα με την αδεια απολησεως…σκατα…